Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Scaarlett a można wiedzieć co to za magiczny test, który tak szybko wykrywa ciążę? Ja znajduję tylko takie co w dniu @ wykrywają





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dzieki Scarlet i Agatko Kochane jetescie, ale ja nie wiem. Pewnie pare mies.temu bym powiedziala,ze to juz, ale... Te pare mies.zrobilo swoje i poki nie zobacze 2 krech-nie uwierze Ciastolina z wyciskarka super sprawa! Moj Chrzesniak mi ostatnio pokazywal to cudo-rewelacja hihi Mały Lobuziak moj kochany. Ach, jak to cudownie miec dzieciaczka w domu... Wydaje mi sie,ze jak na nich patrzycie, to od razu Wam lepiej i troski znikaja, nie? Pozdrawiam wszystkie staraczki

      Skomentuj


        ja juz sie nbie wyrabiam z czytaniem alez gonicie. Ja niedawno z pracy przyszłam i jestem zmeczona jak niewiem. Normalnie padam.
        Wpadłam tylko czesc powiedziec i poczytac co uwas słychac.

        Ja tez uwielbiam zakupy Zreszta która kobieta tego nie lubi. Ana trzymam kciuki za nie @
        Edzia kuruj sie i nie zaraz mnie znowu hahahahahahha

        Całuje was mocno i spadam bo nie moge dzis niestety z wami posiediedziec


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ana masz rację od razu lepiej ale czasem człowieka łapie taka tęsknota za małym króliczkiem, że nie potrafi się powstrzymać.
          Ada czy magiczny test to nie wiem, tak było na nim napisane. Ale nie bardzo chce mi się w to wierzyć. tez zawsze kupowałam te,co można testować dopiero w dniu @ i rzeczywiście żaden wcześniej nie wyszedł pozytywny. Ale wiem, że takie co wykrywają mniejsze stężenie hormonu istnieją. ponoć od 10. Na moim bylo napisane , ze od 20, normalne od 25. więc nie wiem, czy to aż taka różnica. test, jak test, najzwyklejszy, bez firmowy taki za 8 zeta w Auchan nabyłam.

          A co do ciastoliny, to polecam, można się wyżyć i rozładować napięcie, super sposób na ukojenie nerwów, a przy tym przednia zabawa a jakie cudeńka wychodzą. I widzę, że dzieci w każdym wieku to uwielbiają.

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Witam Was moje dziewczynki bladym świtem, choć za oknem jeszcze ciemno AgatkoK główka do góry nie przejmuj się pracą, ważne że masz w domku swoją gwiazdeczkę jak wracasz Karolinke - jak to już wczesniej zauważyła Scarlet Dzieciaki pewnie dają siłę.
            Ja też wczoraj sobie coś kupiłam, ale to żadnej ciuszek ale termometr elektroniczny przeznaczony wyłącznie do jednego celu chce sie poobserwować trochę, napiszcie mi kiedy Wy mierzycie temperature? wiem ze ponoć powinno się mierzyć rano przed wstaniem z łózka ale ja rano nigdy nie mam na to czasu ani siły miłego dnia !!!


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dotka, Scaarlett- tak mnie pocieszyłyście , jesteście kochane! zresztą wszystkie dziewczynki .Dzięki już lepiej i się już nie przejmuje, i tak jak mówiłyście najważniejsza jest moja rodzinka, córeczka a nie praca.

              Zajrzę do Was troszeczkę później bo zaraz wychodzę z domu , ściskam, buziaczki


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Cieszę się Agatko, że ci trochę smuteczki przeszły. JAk jak jakieś mam to zaraz mi przechodzą, wystarczy ja spojrzę nam mojego śpiącego Aniołka. Pamiętaj, że to dzieci są naszym życiem i największym cudem, który mógł nas spotkać Dzis twierdzę, że los jest jednak dla nas łaskawy! mam jakiś świetny humor, choć nadzwyczajnego powodu nie ma
                Dotka na termometrach sie nie znam mam elektroniczny, a z mierzeniem też mam podobny problem jak ty, albo nie mam czasu rano, albo zapomnę..

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  hejka faktycznie skrobiecie strasznie...
                  Ja dziś robie test jak mój organizm bez leków bedzie sie zachowywał A co do pracy to były słowa mojego M, bo ja nie potrafie tak "olac innych" czesto to sobie tłumacze, że szkoda zdrowia, nie ta praca to inna, ale ponad rok siedziałam w domu szukajac pracy i teraz ciezko mi tak olac to, ale zobaczymy, dałąm sobie czas do świat i po świetach zobacze jak bedzie, może mniej pracy i wiecej osób a wtedy sie lepiej zespołowo bedzie pracowac...Ale z M już gadałam, powiedział, ze nie bedzie miał mi za złe jak zrezygnuje, że bedzie nam cieżko, ale damy jakoś rade (ten optymizm aklurat lubie)
                  NIc na rzie poczekam, bo moze sie spełni moje marzenie i dzieciątko przyniesie mi do brzuszka/pod choinke DZIECIĄTKO - tylko trzeba zacząc broic, a ja tak słaba.... :/
                  miłego dnia
                  buziolki

                  Skomentuj


                    a co z naszymi mamami klubowymi
                    nie zagladają do nas, nie chca nas zarazic....
                    Dziewczynki, co u was, jak sie czuejcie, jak maleństwa???

                    pozdrawiamy
                    Last edited by edzia7891; 09-12-2009, 10:08.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Cześć dziewczyny,
                      Ranne ptaszki z was ja delektuję się drugim dniem wolnymod pracy. Pogoda za oknem byle jaka. Jakaś herbatka lub kawka moze poprawi humorek. No fakt z tym mierzeniem temperatury rano jest trochę ciezko ale idzie sie przyzwyczaic. Ja kupilam ostatnio test ciazowy Pink Test (byla promocja w super pharm -4.99) Nie jest superczuly 25mlU/ml. Ale ostatnio to bankrutuje na te testy (jeden nawet kosztowal cosponad 25zl zdzierstwo). Tak wiec jak za ok 14dni nie bedzie @ to testuje(albo wczesniej-bo znajas siebie nie wytrzymam ).
                      Pozdrowionka.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        oj maluszku, mam to samo. Test za testem, chyba większość dostępnych na rynku przetestowałam. te 25, wykrywają ciąże w dniu spodziewanej @. ja mam 20 i poczekam przynajmniej do niedzieli. Jak to zniosę, to nie wiem, ale przynajmniej mam Ciebie i Gosiaka i mi będzie raźniej z wami testować
                        edzia zbieraj siły do brojenia!

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hej, wpadłam się tylko przywitać i uciekam...mamm 38stopni gorączki to chyba gryyyypaaaaaa
                          " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                          Skomentuj


                            Kathrinko to zmykaj szybko do wyrka bo nas tu jeszcze pozarażasz przesyłamy Ci mnóstwo pozytywnych wirusków, niech przepędzą tą wstrętną chorobę !!! Wygrzewaj się i wracaj do nas prędko :*


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Kaathrina dołączam do pozdrowień. Kuruj się szybciutko i wracaj do nas! przy grypsku wygrzewaj się w łóżeczku, herbatka, cytrynka, soczek malinkowy i miodzik!
                              Gorące buziole

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Rany, ale ten czas jak ma się wolne leci. Tak sobie mysle ze dzisiaj upieke Marchwiaka(ale zamiast marchewek dodam jablka-bo troche ich mam a szkoda by sie zmarnowały). W dodatku koncze haftowac moj obrazek zimowy - haft krzyżykowy. Chociaż przez jakis czas mysli krazą wokół czegoś innego


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X