Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Edzia, kopniaka nie chcę:P Dziewczyny chodziło mi o to, że jestem nowa i potrzeba czasu, a Wy jesteście tu jedną wielką rodziną. Miło czytać Wasze posty - radości i smutki. Ja mam 2 Wigilie pod rząd, ale mam nadzieję,że jak wyremontujemy swoje mieszkanie, to bedzie tylko 1 hihi Gizela, dasz radę-zwłaszcza,że umiesz gotowaćKurcze, znowu dostałam stertę prac do sprawdzenia! Już mnie szlak trafia, że u mnie w pracy ciągle coś organizują, a potem trzeba to sprawdzać! Mówie Wam, gotuje się we mnie:/ No ale dobra. Angel, z facetami trzeba dosłownie i stanowczo, ale lepiej bez wymówek. Pogadaj ze swoim m na spokojnie i wytlumacz Mu, że nie wystarczy kochanie chcieć, trzeba jeszcze parę milionów żołnierzyków dac No i pogłaskaj Go (gdzie tylko chcesz )hihi Na pewno będzie zadowolony hihi Ejończyk, może to już TO??? A nie żaden wirus..?Ja byłam wczoraj u lekarza i powiedział, że za wcześnie by coś stwierdzić-mam czekać na okres, a raczej Jego brak. Jeśli nic z tego, to mam iść na monitoring. Wczoraj to się tak nakręciłam,że ciągle o tym myślałam, ale dziś już staram się tego nie robić. Nie chcę rozczarowania-to tak boli! Teraz mam 27dc, wiec mogłabym zrobić test, ale nie chcę. Poczekam. Pewnie @ przyjdzie Jak zawsze. Dobija mnie to, ale coż poradzić. Sciskam Was drogie staraczki

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Scarlet kochana spóźniłaś się z tą myślą o zdjęciach, wszystko juz wszamane ja kalorii w grudniu nie liczę, zresztą nigdy tego nie robię


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        W takim razie Ana 3mamy kciuki za ciebie! oby się udało, a jak nie to podczas świątecznego lenistwa i relaxu na pewno będzie okazja na małe szczęście..

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          ojojoj ale dziewczyny naskrobałyście
          Ja dzisiaj leniuchuję wziełam sobie 2 dni wolnego. Własnie goyuje mi się krupniczek
          Dzisiaj u mnie 18 dc jutro wezme luteine. Temperaturka rano 36.8 wiec rosnie. Zastanawia mnie tylko brak tego wyraznego skoku temperatury-raczej wystepuje sukcesywny wzrost, czy cos miałyscie podobnego?
          Pozdrowionka.


          Skomentuj


            wigiliia hmmm my chcialiśmy zrobic wspólna w naszymnowym mieszkanku, ale sie nie przeprowadzimy na świeta
            I z czego sie tu cieszyc, jak ciągle coś nie tak i ciągle coś wkurza człowieka ....
            Wiec nie wiem jak to bedzie w tym roku bo 2 ostatnie były u moich rodziców, wiec niby powinnismy do teściów jechac, ale na razie nie zapraszali, ale ja bym chciałą jednak spedzic u swoich rodziców, bo to ostatnie chwile w moim rodzinnym domu i wolałą bym tu wigilie spedzic, bo za rok to na pewno swoja zrobimy
            Ale dziś dzień ponury, że łapie doła, kasy brakuje, kredyt sie rozszedł, ja zdycham w domu, praca jest, ale same wiecie że cieżko i fizycznie i czasem psychicznie. Czekam na wizyte u ginka - jak mam jeszcze tydzień wytrzymac?
            Zaczynam świtrowac, mój M mnie "wyzywa" że wszytko z nerwów mi sie dzieje i żębym olała wszystko. Tylko wy mnie rozumiecie, moje uczucia, a jemu łatwo powiedziec olej ich - jak można olac ludzi w pracy zespołowej?
            Ja chyba oszaleje ide spac i niech sie świat wali!
            Bede sobie śniła, ze siedzimy sobie przy choineczce w naszym nowym mieszkanku i patrzymy na teścik z II grubymi krechami i głaszczemy mój brzuszek z cudnym uśmiechem na twarzy i radościa w sercu nie do opisania... (same wiecie...)
            buzki kochane

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Po twojej opowieści choinkowej i mnie się lepiej zrobiło, też bym tak chciała, żeby te święta wyglądały w taki sposób.
              mój m. tez ma taki charakter i nieraz woła: olać to wszystko! olej ich wszystkich! tylko, jeżeli chodzi o jego samego, to w swoim przypadku tak nie mówi. widzę jednak, że faceci swoją pracę traktują poważnie, a nasza jaka by nie była, to ją zlewają takimi właśnie radami. Znowu faceci, znowu marudzimy
              Maluszku ja swoją tempkę też mierzę, też jakiegoś mega wzrostu nie zauważyłam, no chyba, że mierzyć nie umiem, ale teraz po owulce znowu syt. się powtarza z ubiegłego miesiąca, że temperatura jest 37 i więcej. chyba przestanę mierzyć, bo się tylko niepotrzebnie nakręcę.
              Last edited by Scaarlett; 08-12-2009, 14:25.

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Agata, Ana ja też niestety parę dni po owulce jakoś nie mogę przestać myśleć o tym czy się udało czy nie. Ostatnio udaje mi się tylko wyluzować do owulki. Na razie jestm po @, więc jeszcze nie myślę. Ale za Was trzymam kciuki.

                Edzia widzę, że też masz doła. Ale za to piękne marzenia, które mam nadzieję, że sie spełnią. I tego wszystkim w tym klubie życzę.

                Ja ostatnio mam jakieś okropne dni Cały czas się denerwuję wszystkim i humor też mam okropny. Jakoś nie umiem sobie z tym wszystkim poradzić





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     


                  [Ada napisała] Ja ostatnio mam jakieś okropne dni Cały czas się denerwuję wszystkim i humor też mam okropny. Jakoś nie umiem sobie z tym wszystkim poradzić


                  dokładnie, jakoś sie tak wszytko na siebie nakłada i nie chce sie uspokoic, mam nadziej, że w końcu pojawi sie słońce a może i nawet tęcza
                  A marzenia hmmmm...noooo bo to realne jestem w 8dc wiec owulka przede mna, cały nastepny tydzień jest wielką szansą, aby spełnic te marzenia. Bo albo w świeta @ albo II krechy, jest nadzeja na caud, a magia świat potrafi czynic cuda Może w Boże narodzenie i w naszych brzuszkach, narodzi sie maleńka dziecina
                  Ahhhh ale sie rozmarzyłam......

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    a ja musze się wyżalić! miałam spięcie w pracy kurcze jakie to niesprawiedliwe. Dostałam ochrzan że za mało się angazuje w pracy w sprawie wysyłki prezentów do klientów, znaczy mniej niż moja koleżanka.. a to ja przez 2 dni pakowałam prezenty przez 8 godzin tak ze byłam wykończona a kolezanka zajmowała się listą wysyłkową,.. brrr i to ona dostała pochwały wiem że ona dużo robi... ale ja też , mam dosyć czasami zaluje że wróciłam.. przepraszam ale musiałam komuś powiedzieć

                    Ada- dzięki za kciuki


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      hejka,
                      No własnie zadaję sobie sprawę że są różne organizmy i u każdej z nas moze owulacja i okres po przebiegać w różny sposób. Tylko na tyle co wyczytałam w necie i w gazetach to zazwyczaj jest ten skok temperatury a u mnie jakos go brak. Jest jednak równomierny wzrost. Widzę Scaarlett ze u nas jest podobnie.
                      Pogoda fatalna za ponad godz wroci moj m. A ja własnie skonczyłam książkę "Coś pozyczonego" - gorąco polecam ja jak i inne książki tej autorki (Emily Giffin).


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Zakupy na dobry humor!!!

                        Hej dziewczynki jestem już! dzięki za troskę to na prawdę jest budujące W pracy od samego rana miałam sajgon czytałam ale nie mogłam nic napisać co próbowałam to szef wchodził bo wczoraj była laba a na dodatek mnie nie było więc siedziałam w papierach .A po pracy mąż zabrał mnie na zakupy i kupiłam sobie spódniczkę i dwie bluzeczki + żakiet.Udało mi się bo to była wyprzedaż i aż humorek mi się poprawił
                        Dziewczynki ten brak słońca doprowadza mnie do nerwicy i na wszystkich krzyczę i się złoszczę,myślę że to hormony i się starzeję ale nie daję się. na razie tyle odetchnę trochę to napiszę więcej buziaki

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Nie ma to jak zakupy! Zawsze poprawiają nastrój Ja uwielbiam łazić po sklepach, a jak coś sobie kupię, to już jestem happy hihi Edzia, Ada laseczki drogie główka do góry! Musimy przetrzymać te pogode. Wkurzająca jest,ale co zrobić. Niedlugo świeta i może marzenia Edzi się spełnią, i będziemy MAMAMI... Ach, chyba bym ocipiala! Sorki za to slownictwo, ale nie wyobrazam sobie tego szczescia i ujrzenia 2 krech... Ja czekam na brak okresu i tak sobie myślę,że kiedyś czekałam na niego-glupia bylam;P Piersi mnie nie bolą, tylko plecy, troche podbrzusze i kreci mi sie w glowie, no i apetyt-STRASZNY! Dziś 27dc... Scarlet dzięki za kciuki. Widzę,że Ada masz to samo-nieustanne myślenieAgatko, w pracy tak jest,ze czesto nie doceniaja dobych pracownikow. Nóż w kieszeni się otwiera! Najlepiej jakbyś powiedziała,co Ty zrobiłaś. Niech wiedzą,że mają solidnego pracownika. Znowu się rozpisałam hehe Buziaki

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Wybacz Ada Tobie też dziękuję za kciuki

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ana -wielkie dzięki, ja powiedziałam o tym szefowej..wiec ona wiedziała zresztą już o tym zapomniałam.... córeczka sprawia że od razu czuje się lepiej
                              A mi się wydaje że ten twój apetyt straszny to na coś wskazuje. Koniecznie daj znać może to fasoleczka
                              Last edited by agatakul; 08-12-2009, 19:08.


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Agatko znam ten ból, kiedy w pracy nas nie doceniają, my się staramy, a pochwały zbierają inni. Cóż mogę powiedzieć? powiem jak mój m. i m. Edzi: "Olej to" hihihih. Praca nie jest najważniejsza, ważne, że wracasz do domku, gdzie czeka na ciebie sama słodycz - Karolinka!
                                Dobrze Gosiu, że jesteś i to w lepszym humorze. Mnie dzisiaj mąż też wziął na zakupki. Muszę powiedzieć, że bardzo udano, szczególnie, że wszystko kupiłam synkowi. Nic mnie tak nie cieszy jak kupowanie dla syneczka i jego uśmiech na twarzy. W nowo otwartym centrum same przeceny i wpadłam w zakupowy szał. Nakupiłam mu koszulek z serii auta, bo kocha, krawat już na wigilię, piżamkę, ciastolinę z wyciskarką, książeczki i kolejne dvd z Kubusiem Puchatkiem, bo teraz za nim szaleje DLa siebie na pocieszenie tylko ciacha do jutrzejszej kawki, bo piec mi się dzisiaj nie chciało. A i zapomniałabym, kupiłam na wszelki wypadek teścik, który odłożyłam na za jakiś czas. wybrałam taki najbardziej czuły, ponoc pokazuje ciąże 2-3 dni po zapłodnieniu. Jakoś nie bardzo wierzę, poczekamy zobaczymy.
                                Ja się w sumie śmiesznie czuję od kilku dni. Niby owulka była,a ja niezmiennie czuję się jak przed @: kłocie w dole brzucha i obolałe cycuchy, lekki ból krzyża i apetyt na słodkie taki, że pożarłabym całą cukiernię.
                                Ana czuję, że u ciebie to już

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X