Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Scaarlett, Agata, Bajtel dzięki za wsparcie!
    Scaarlett to o której ta kawka?





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Kawkę szybką to ja już z rana z m wypiłam, a teraz to krzątamy się po domku. M zażyczył sobie wypasiony obiad więc gotuje, ciekawe co mu z tego wyjdzie
      Ja zaprowadziłam Piotrusia do przedszkola, bo organizują tam imprezę mikołajową z prawdziwym Mikołajem, ale młody ma frajdę. o 13 idę go podglądnąć jak zareaguje na przybycie Świętego
      Ponadto odwołali mi zajęcia popołudniu i mam dzisiaj wolne! ale luzik. w takim razie poszalejemy na mieście. musimy coś teściowej kupić, bo jutro idziemy na imieniny. macie może jakiś pomysł? bo ja się głowię i nic mi do głowy nie przychodzi
      Bajtel ja też czuję, że już zafasolkowałaś, aż się sama cieszę na tą myśl, dbaj o siebie kochana i niczym się nie przejmuj. czekaj cierpliwie na te swoje wymarzone 2 krechy!
      ja dzisiaj się testuje po raz 4 Śluzu jest mega dużo i do tego jajkowaty, więc to chyba pora i czas na staranka.mam nadzieję, że już wyjdzie pozytywny i na tym skończą się nasze przytulanka. ponoć tak trzeba na dziewczynkę? Agatko daj znać jak się mają twoje kreseczki!

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        a my już po obiadku, za chwilkę idę kłaść mała spać, i trochę odpocznę sobie

        Bajtel- tak się ciesze, mam przeczucie ze zafasolkowałaś, jak masz mdłości to jest naprawdę dużo prawdopodobieństwo że tak!

        Scaarlett-na dziewczynkę to podobno do owulacji, super sprawa z tym Św Mikołajem u nas w rodzinie zawsze jest przebrany Św Mikołaj i tez jestem ciekawa jak córeczka zareaguje.

        Dam znać jak tam z moimi kreseczkami jakoś wieczorem pa


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          My też już po obiadku, ale mój diabełek jest nie zmordowany. ale ci dobrze, że twoja córcia jeszcze ci śpi, mój po skończeniu roku wogóle nie sypia w dzień, ale za to idzie spać ok 19.30 i śpi do ok 7.30 -8.00. więc myślę, że nie jest źle
          ja za chwilkę też idę się testować, napisze potem co i jak.
          zabawa mikołajkowa udało się super. Piotruś był zachwycony. Jako jedyny z radością przywitał MIkołaja, usiadł mu od razu na kolankach i przytulał się. Wszyscy mieli ubaw jaki jest pocieszny, bo z 20 dzieciaków tylko on był taki odważny. Naprawdę dziewczynki byłam z niego ogromnie dumna a najlepsze, po rozdaniu prezentów moje dziecko wyszło na sam środek do Mikołaja i na cały głos stwierdziło: "Nie ma tatusia, tatuś w placi, pieniąśki" mało nie padłam ze śmiechu, a inni zwijali się razem ze mną. dodam jeszcze, że nie było to jego ostatnie super powiedzonko!

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Scaarlett pocieszny ten Twój synek. I jak tu nie kochać dzieci?!
            A jak tam Wasze testowanie?





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              wyszły 2 takie same kreski, albo bardzo podobne naprawdę trudno to odczytać bardzo boli mnie dół brzucha jak na @ i dalej śluz jajkowy. chyba się będzie coś działo. raczej tymi testami sobie nie pomogę tylko mnie denerwują

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                wiem ze te testy owulacyjne są denerwujące. Ja za jakas godzinke znowu sprobuję. U mnie sluzu jakos nie za duzo, chociaz juz 2 cykl brałam wiesiołek. Mam nadzieję że chociaż we mnie jest go na tyle dużo żeby żołnierzyki dotarły do celu. Dzisiaj tempke miałam 35.58 czy jakos blisko 36. Odkad sie staramy cykle są jakies dziwne od 28 do 33. Przewaznie 29-31.
                Bajtel - trzymam kciuki za fasolinkę


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  ja tez doszłam do wniosku że są beznadziejne, zrobiłam test po raz trzeci pokazują mi to samo, a dziś mam 14 dc więc powinno już coś się dziać, prawda?

                  Scaarlett- ale śmieszny ten twój synek,a moze ten ból brzucha to fasolka szykuje sobie miejsce co, trzymam kciuki żeby tak było.


                  Skomentuj


                    Edzia po pierwsze pamietaj ze nie mozesz jednymi badaniami stwierdzic czy wszystko jest oki czy nie. Takze sie nie stresuj.

                    Objetość to norma 2-6 czyli u was jest oki
                    Ph w normie(zawsze sie podwyzsza troche przy badania ze stresu)
                    Ilosc plemników tez w normie
                    Ruchliwosc norma to Ruch A+B=50 %
                    Czyli mysle ze tez oki


                    edzia mało szczegółowe macie te badania
                    Czy robiliscie morfologie plemników?
                    Lepkość,czas upłyniennia,aglutynacja, Liczba plemników w ejakulacie itd?

                    Ostatni czytałam ze dziewczyna zszła w ciaze jak jes m badania wyszły ze nie miał ani jednego plemnika zdolnego do zapłodnienia. Takze kazdy lekaz ci powie ze jedne badania nie wystarcza.
                    Podawaj m wit.c, cynk i jajka


                    Ada trzymam kciuki za przedłuzenie umowy.
                    Bajtel naprawde modle sie razem z toba zaby to juz było-bo ty juz sie swoje wycierpiałas słońce
                    Scaarlet-kochany ten twoj urwisek
                    Maluszek pewnie ze dopłyna-u nie których kobiet własnie tego sluzu nie widac na zewnatrz co nie znaczy ze go nie mam. Najwazniejsze to sie nie stresowac.


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      No i zrobiłam ten test.Beznadzieje. Jak wczoraj byly kreski tego samego odcienia (ale nie super mocne) tak dzisiaj jest znowu jasniejsza i mocna. Czy ktoras z was dziewczynki wiecie o co chodzi, bo ja juz sama nie wiem kiedy byla i czy byla ta owulka. wczoraj bolal jajnik ale dzisiaj nie zaobserwowalam jakiegos skoku tempki ??


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Acha edzia liczba plemników to 20-250 mln/ml takze mysle ze jest bardzo bobrze

                        Martwymi sie nie przejmuj bo zawsze jakies sa takze głowa do góry. Pamietaj ze tylko jeden nam jest potrzebny


                        Maluszek-dlatego ja nie robie tych testów bo jak dziewczyny mówia sa mało czytelne. Jesli sie tym stresujesz porozmawiaj ze swojim ginem o cyklu monitorowanym. Takze on ci wtedy dokładnie powie kiedy sie starac. W tym samym czasie mozesz testy stosowac -zeby wiedziec jak to wyglada i jak sie zmienia pod wpływem chormonu. Albo jak chcesz to poszukaj testów elektrononicznych on tylko pokazuja jak jest owulka a nie przed czy po ja takie stosowałam


                        Uważam za szczęśliwego tego,
                        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                        ale podziwiam i szanuję tego,
                        który szczęcie stworzył sobie sam,
                        który stworzył je silną wola i energią.
                        Hippolyte Taine

                        Skomentuj


                          oczekujaca kochana moja wiedziałaś kiedy mi to napisac, bo wpadłam w strasznego doła i od wczoraj co chwila wybucham płaczem albo atakiem furi i krzycze/wściekam sie
                          Jedna sasiadka w ciaży, druga sasiadka też, koleżanka ma termin na 6 stycznia, siostra cioteczna włąśnie mi napisałą ze byli na usg i bedzie córeczka - jak sie tu nie łamac????

                          Badanka zrobiliśmy takie jak nam lekarz napisał ...
                          Dostaje świra bo wizyta dopiero 16-18grudnia, a ja już nie daje rady, bo chce wiedziec, wertuje stony na temat norm badania nasienia i o PCO
                          Mierzi mnie bo chce wiedziec jakie mamy szanse, a do tego te sytuacje w pracy dokładają swoje nerwy, że to wszytko sie kumuluje i wybucham jak wulkan... Nie radze sobie z tym wszytkim... nie wiem co myślec
                          Dobrze że mi napisałaś to wszytko, bo mnie pocieszyłąś i jakoś mi drgnęła nadzieja w serduszku dziekuje
                          można powiedziec że uratowałaś mi reszte weekendu
                          bardzo tego potrzebowałam, aby ktoś podzielił sie ze mną swoim doświadczeniem

                          pozdrawiam
                          z małym światełkiem w serduszku, że pojawi sie ono też w brzuszku :*

                          ps- co do testów na owulke nie polecam, bo wpedzaja w doła i bardzo nakrecaja, a to nie służy
                          mnie wyszły II piekne krechy na takim tescie w tym dniu w którym @ poprzyszła - także sie uśmiałam i wyrzuciłam je dso kosza


                          Last edited by edzia7891; 05-12-2009, 21:35.

                          Skomentuj


                            Edziu słonce-tule cie do serduszka.Wiem ze teraz jestes w dołku i ze sie zle czujesz.rozumiem to. Ja kiedy odebralismy badania m to ryczałkam jak bóbr-lekarka chyba pomyslała ze jestem nienormalna jak mi powiedziała ze wyniki m sa oki-No bo ja wtedy czarna wizja ZNOWU JA!!!!!. Jestem jakas z.....na oczywiscie!!!. Ani lekarka ani m nie umieli mnie uskopoic. Lekarka mi tłumaczyła ze kobiete sie lepiej leczy i ze to dobra wiadomosc ale do mnie to nie docierało-ja tylko miałam przed oczami ze oczywiscie przezemnie nie bedziemy miec juz nigdy dziecitka. Wiem co teraz czujesz z tymi małymi słoneczkami koło ciebie. Moze to jest sposób od boga zeby ci powiedziec ze ciebie tez to czeka zaniedługo popatrzmy a to z tej strony.
                            A badania m sa naprawde oki edziula. Pamietaj ze on był tez pod wpływem stresu kiedy je robiłWiem ze PCO to paskudztwo ale to sie da wyleczyc. Kazda z nas ma tu jakis problem i razem sie z nim uporamy-DAMY RADE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            SUPER TO:
                            pozdrawiam
                            z małym światełkiem w serduszku, że pojawi sie ono też w brzuszku :*


                            Buziole


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              cześć dziewczynki! ale tutaj pustki tęskno mi bez was! co porabiacie? jak odpoczywacie?
                              wiecie co? może te testy nie są takie złe, ale potwierdzam, że stosowanie ich okropnie stresuje. dopiero dzisiaj w 14dc wynik wyszedł dokładnie pozytywny dzisiaj nie mam już żadnych wątpliwości. cieszę się bardzo, bo przynajmniej wiem, że mamy szanse w tym miesiącu. po dodatnim wyniku zdecydowaliśmy się poprzestać już na przytulaniu, mam nadzieję, że to wystarczy i da pożądany efekt. Trzymajcie kciuki teraz niech się dzieje co chce!
                              a jak tam wasze testowania maluszku i agatko?
                              edziu oczekujaca ma rację jak mówi, że wyniki masz dobre, po jej przeżyciach na pewno ma racje, posłuchaj jej będzie dobrze Malutka. Ściskam mocno!
                              my za niedługo wybieramy się na obiadek imieninowy do teściowej. podjemy sobie dzisiaj, będzie brat męża z córeczką i dzieciaki pewnie wpadną w szał prezentów mikołajowych. Łóżeczko dla Piotrusia jeszcze nie przyszło, ściągają do dla nas z niemiec. mam nadzieję, że będzie w tym tyg. Całuję was kochane moje Kobietki

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                oczekująca, scarlett strasznie wam dziekuje za wparcie
                                Bardzo mi teraz jest to potrzebne, aby mnie ktoś zrozumiał i pocieszył choc troche, bo jest mi strasznie ciezko. A rozmawiac o tym nie potrafie, bo zaraz wpadam w płacz - łatwiej mi napisac...
                                Strasznie sie ciesze że trafiłam na to forum i na takie dziewczyny, że możemy sie dzielic swoimi smutkami, wątpliwościami i radościami
                                Taka grupa wsparcia dla kobiety walczącej o małe serduszko jest strasznie ważna i potrzebna

                                dla oczekującej:
                                pozdrawiam
                                z małym światełkiem w serduszku, że pojawi sie ono też w brzuszku :*


                                JESTEŚCIE KOCHANE - WSZYTKIE!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X