Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Mysle ze przeziebiłam sie w pracy bo jest tam taka jeda dziewczyna która jest wiecznie chora(dodam ze sie nie leczy i to mnie nerwuje bo od niej łapie) i czesto musze z nia pracowac-no i zawsze od niej cos łapie.

    Przepraszam ostatnio edzia mnie zaraziła
    Z tymi zajeciami to naprawde zle. 19:30 i to w piatek. Az mi cie szkoda.


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      oj za mądrość trzeba płacić

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Zgdzam sie-a nie których to chyba boli hahahahahahahahahah


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          No dziewczynki ogarnęłam się poi pracy i zaglądam do was! piszecie o tyłozgięciach a wam powiem że pierwszy raz z tym się spotykam,nawet nie wiem jak ja mammuszę spytać ginka?

          dziewczynki ale wy mądre jesteście

          oczekująca -poszukam tych testów po niedzieli będę
          spokojniejsza

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            no i zrobiłam 3 test owulkowy i jestem coraz głupsza w tym wszystkim zupełnie nie wiem jak mam to odczytać. dwa pierwsze były ewidentnie jaśniejsze, a dzisiejszy już tylko minimalnie, prawie takie same grube krechy i co, tak to już zostanie, czy ma być jeszcze mocniej? już wiem, czemu z tego badziewia zrezygnowałyście, bo upierdliwe wpatrywanie się w dwa prawie takie same paski nic nie daje

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Scarlet najprawdopodobniej jesteś w trakcie lub dzień po owulce i poziom hormonów spada nie martw się jak ma być to już jest perełka która się rozwija pięknie. Ja zrezygnowałam jak stwierdziłam że owulki mam i ty też masz na pewno teraz kwestia jest utrzymania zarodka jak to zrobić żeby @ go nie przepędziła??? naturalnie bez leków chemicznych bo tak najzdrowiej ??

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                raczej nie możliwe żebym owulke przegapiła, bo dopiero dzisiaj pojawił się jajkowy śluz, a testy robię od 3 dni i z każdym dniem druga kreska była coraz bardziej wyraźna. dzisiaj ta różnica jest tak minimalna, że nie wiem czy to już, czy nie o d.. rozbić te testy wrrrrr. czemu jak owulka sie nie zbliża nie pojawia się jedna reska tylko dwie, a potem się człowiek głowi ?

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  ale się dziewczynki rozpisałyście aż miło poczytać

                  Ja dziś 2 raz się będe testować a jak mi też nie wyjdzie, a myślałam że to tak łatwo pójdzie zobacze 2 kreski..., to jak mam celować na chłopaka?... dziś rano zobaczyłam troche jajkowego sluzu.. ok nie będe gdybać zrobie test i się okaże.

                  Scaarlett- jak ty się przytulałaś od zakończenia @ to pewnie fasoleczka jest już w tobie, więc sie nie martw, a tak przy okazji moja córeczka jest tez z pierwszego strzału


                  Skomentuj


                    dzieki dzieki dzieki
                    Tak dziś było lepiej,a el zobaczymy co bedzie dalej ...

                    wyniki badania nasienia!
                    ojbetośc 1,8ml
                    ph 8,2
                    ogólna ilośc plemników w 1mm 85.937.500
                    plemniki o ruchu postepowym 29%
                    słaboruchliwe 15%
                    o ruchu drgajacym 16%
                    martwych 40%

                    napiszcie jak wiecie jak te wyniki
                    z wykresu mi wychodz ze mój M jest w grupie prawdopodobnie płodnych
                    prosze napiszcie jak cos wiecie o normach
                    wiem ze M niektórych z was mieli tez te badania wiec czekam na rady i komentarze
                    papap

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Scaarlett ja dzisiaj po raz 3 testowałam. Wydaje mi się że kreski są zbliżonego koloru - ale nie jest to mocny odcień. Przez pierwsze dwa testy kreska kontrolna byla mocna a ta testowa bledsza. Teraz obie są tak jakby bledsze. Troche mnie wkurzaja te testy, no ale licze ze mi pomogą.W dodatku czuje prawy jajnik i zaobserwowalam grudke śluzu takiego rozciągliwego ale nie byl przejrzysty. dzisiaj jest moj 14 dc. W sumie to juz nie wiem kiedy intensywniej sie starac, czy dzis wystarczy czy codziennie? O rajuśku...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Agatko na chłopaka startuje się od owulki do woli
                        Edziu ja niestety nigdy nie miałam do czynienia z takimi badaniami, więc nie pomogę, ale wpadną dziewczynki to na pewno coś powiedzą. cieszę się, że w pracy lepiej.
                        maluszek ja mam ten sam problem, kolor kresek jest zbliżony i nie potrafię okreslić czy to już jutro test nr 4. i zobaczymy. mam nadzieję, że się wyjaśni. 14dc? to już powinno coś pokazać, a jak długie masz cykle? jak masz możliwość to przytulaj się codziennie dla uspokojenia myśli

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Ojej, ale się rozpisałyście!
                          Dotka w takim razie trzymam kciuki za przedłużenie umowy. Ja mam się dowiedzieć za 2 tygodnie.
                          Mogę się dołączyć do tej kawy? Przydałoby się coś na poprawę humoru, bo miałam strasznie ciężki tydzień i muszę powiedzieć, że nie zakończył się zbyt dobrze We wtorek zaczęło się od @. Później co chwilę coś było nie tak, ale z takich poważniejszych, to mieliśmy się przeprowadzać od stycznia do nowego mieszkania. Okazało się, że mieszkanie jes w okropnym stanie i na dodatek właściciele oszukali nas co do ceny Na szczęście mimo wypowiedzenia umowy, udało się i możemy zostać w obecnym mieszkaniu.
                          Dzisiaj małe problemy w pracy. Trochę się zestresowałam sprawą, która mnie czeka i cały czas o tym myślę. Poza tym jak już wcześniej pisałam umowa mi się kończy i nie wiem czy będę miała przedłużoną No i ostatnia sprawa - moja kuzynka bardzo poważnie zachorowała Lekarze mówią, że jest już lepiej, ale z tego co czytałam, to jest to bardzo poważne. No i znowu się martwię.
                          Ale się rozpisałam. Dobra już nie zanudzam o swoich problemach, bo wiem, że zły nastrój jest zaraźliwy.
                          Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego weekendu





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            AdaPewnie, że możesz dołączyć do kawki, ale na ranną zapraszam, na noc to tak nie zdrowo
                            Widzę, że wszystkie mamy ostatnio kiepskie dni, jak nie praca, to @, to znowu nasi panowie.. Przykro mi z powodu mieszkanka, kłopotów w pracy i kuzynki dużo na ciebie spadło. Pomyśl jednak, że @ się kończy i nastąpi czas nowych staranek
                            nie zarażasz nikogo marudzeniem. od tego tu jesteśmy, żeby pomagać i wspierać się jak tylko możemy. mam nadzieję, że odpoczniesz przez weekend, nabierzesz trochę sił i popatrzysz bardziej optymistycznie na wszystko, a jak nie to wbijaj do nas, zaradzimy coś na chandrę buziak

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              zrobiłam wczoraj test i to samo wyszło, czyli jedna ciemniejsza druga jaśniejsza i jak tu się nie wkur.., dziś trzecie podejście.

                              Ada- nikogo nie zanudzasz, mi tez przykro w sprawie pracy i kuzynki, dużo problemów masz i dlatego masz taki nastrój ale my tu jesteśmy po to żeby się wspierać i wysłuchać, niedługo przyjdą lepsze dni zobaczysz

                              Miłego weekendu kochane


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Witajcie dziewczynki,mi weekend zapowiada się w domu, widzę że dużo spraw poruszyliście.
                                Ada--dziewczyno nikogo nie zanudzasz!!! po to tu jesteśmy zapraszamy na kawę
                                Agatko -ja też bym chciała chłopaka,ale w duszy to mi wszystko jedno ,byle zdrowe

                                Edziu nie znam się na tych wynikach sorki

                                dodka-umowę ci przedłużą tylko musisz wierzyć

                                A tak u mnie jakiś spokój wewnętrzny,wydaje mi się że zafasolkowałam, tempka wzrosła,rano mdłości i apetyt mam nadzieję że się nie nakręcam no zobaczymy czas pokaże,tylko to czekanie to jak guma z majtek się ciągnie.

                                Dziewczynki testujące życzę Wam samych mocnych kresek i strzałów w dziesiątkę.Mam nadzieję że na święta przybędzie nam mamusiek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X