Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Czesc kochaneJa już od kilku dni mam jakiegoś dola!Nie mogę jakoś się wziąć w garść!Ciężko mi na serduchu jakoś!Już wątpię w to że kiedyś się uda
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Scarlet ranki są opanowane przez nas ja znów zamiast pracować to zaglądam czy coś napisałaś ale dziś tylko do 12 i lecę do domku i tam wpadam w wir życia i na kompa mam nie wiele czasu,a tak rankiem chociaż z tobą pogadam Ciekawe co słychać u naszych koleżanek jakaś cisza dziś!

      ejończyk ja tak miałam parę dni temu ale już jest lepiej,zobaczyć tylko wierzyć a się uda!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        ejonczyk kochanie, główka do góry! wszystkie mamy chwile załamania, ale trzeba jakość iść do przodu, wierzyć, że się uda i czekać. Natura wie kiedy spłatać nam figla i chyba tego nie przyspieszymy. Rozumiem twoje przygnębienie i zrezygnowanie, wszystkie przezywamy to samo, ale od tego mamy SIEBIE żeby się wspierać w trudnych chwilach. Dla mnie to, że was wszystkie tutaj mam w tej chwili jest najważniejsze! wiem, że nie jestem sama!Żadna z was dziewczynki nie jest sama!

        hihihi zauważyłam bajtel, że poranki są nasze prawie piję sobie kawkę, bawię z synkiem, nadrabiam zaległości z netu, potem wpadam w wir domowych obowiązków, a popołudnia rezerwuję dla moich chłopaków. Biegamy sobie po mieście, zakupy, odwiedziny znajomych. Fajnie, że chociaż z tobą mogę z ranka miło pogawędzić
        Last edited by Scaarlett; 04-12-2009, 10:56.

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ejończyk gdzie jesteś posiedz z nami przy kawce? Wątpisz ,wiem to trudne a może kup sobie jakieś gazety np.M jak mama, tam wprawdzie piszą o ciąży i dzieciach ale się odprężysz i przez chwilę uwierzysz że jesteś mamą a to pomaga /tak twierdzi mój ginek/ bo psyche jest najważniejsze ale o tym już było! Dziewczyno razem się już długo staramy i musi się już w końcu udać,zobacz nasze koleżanki rozpoczęły staranka,one to muszą być dopiero cierpliwe bo tyle przed nimi jeszcze buziaki

          scarlet -pyszna ta kawka

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            i to jeszcze jak pyszna tylko moja ciut zimna..
            wzięłam się za gotowanie obiadu, bo mój głodomor o 13 wyje jeść

            Ciężki coś mam dzisiaj dzień. pogoda taka sobie. nagła za oknem. z ciśnieniem chyba nie jest dobrze. głowa nawet po kawie boli
            poza tym, moje dziecię przechodzi dzisiaj samego siebie. chyba tez tak na niego ta pogoda wpływa. od rana to chyba ze 3 mega histerie jego przeżyłam, a wszystko przez zakichaną nakładkę na kibelek i stołeczek do stawania przy nim. zrobiliśmy małemu zakup, żeby załatwiał się już jak dorosły, bo od 3 tyg. pięknie załatwia się już tylko do nocnika i pożałowałam swojej dobroci Maluch po prostu z kibla za przeproszeniem wstać nie chce, nic tylko urywa kilometry papieru i spuszcza wodę, nawet jak nic nie robi. nie mam siły dzisiaj do niego. co 5 minut biegnie do łazienki, a jak go proszę żeby wyszedł, bo idzie czy trzeba czy nie (to nie jest za odpowiednie miejsce do zabaw dla dzieci), to jest histeria gigant. ręce mi opadają. może za kilka dni się znudzi swoją dorosłością czytajcie i uczcie się kochane, czekają was podobne przeprawy. hhihihihi

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dziękuję dziewczynki za info o tych testach

              Tak chciałabym się poradzić... mam straszne bolesne @, no poprostu się zwijam funkcjonować dobrze nie mogę... Powinnam iść do lekarza? Bo nie wiem czy to ma jakiś wpływ na fasolkowanie... Czy może to normalne niektóre kobiety tak mają... ale ja muszę brać po kilka tabletek przeciwbólowych zanim pomoże... powiedzcie co o tym sądzicie?

              scarlet nie ma co rozpamiętywać tamtej fasoleczki... tak się zdarza, że w tym stadium można nie utrzymać. Nawet na teście ciążowym czytałam Głowa do góry! owulka się zbliża! hehe a synusia widzę że masz naprawdę pociesznego


              Skomentuj


                Angel te boleści masz tylko w dniu kiedy dostaniesz @ czy później też? ja to mam tak że jak dostane to boli wtedy szybko łykam tabletkę bo jak się ból rozkręci to potem gorzej go stłumić, ale miałam też takie cykle bez bólu nie wiem od czego to zależy. Może masz tyłozgięcie macicy - wtedy ponoć miesiączki są bardziej bolesne. Pozdrawiam


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dotka ma racje, ja mam to tyłozgięcie i bolesne miesiączki. Pisałam gdzieś wyżej, że lekarz mówił, że to od tego. Bardzo boli mnie dół brzucha przed i pierwsze 2 dni @, potem się to wszystko normuje. Myślę, że powinnas przy wizycie powiedzieć o tym ginkowi. zobaczysz co ci powie.

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ja mam tylko ból w chwili kiedy dostanę ale jak szybko wezmę tabletkę to przestaje zaraz i ból już nie wraca, więc nie jest tak źle u mnie. Jeszcze 2 h pracki i weekend, tak się cieszę chociaż nie mam szczególnych powodów - to chyba magia tego miesiąca


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Tyłozgięcie macicy?
                      ja zależy czasem 1 dnia w miare jest ból znośny wezmę pigułę lub 2 i przechodzi, ale drugiego tragedia... po 6-8 czasem biorę (oczywiście w odstępach ale... godzinnych max bo wytrzymać nie mogę). Albo na odwrót pierwszego masakra drugiego już lepiej. Kurcze to rzeście mnie wystraszyły...
                      Czy to tyłozgięcie to coś poważnego? i objawia się tylko bolesnymi @? Muszę koniecznie iść do lekarza...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        mam to samo, 2 dnia @ wręcz umieram, ale staram się unikać tabletek i za dużo nie brać. Tyło zgięcie ponoć często występuje. objawia się bardzo bolesnymi miesiączkami, czasami bólem podczas stosunku w niektórych pozycjach, może spowodować, to, że dłużej trzeba będzie czekać na dzidzi. mój gin mówił ze ok 6 mies. Ale kochana nic nie jest regułą. ja poza bolesnymi miesiączkami nic innego nie zaobserwowałam, a dziecko mam z pierwszego strzału zwróć uwagę ginkowi na wizycie, to na pewno ci coś podpowie i rozwieje twoje wątpliwości. nie ma się czego obawiać.

                        P.s jak masz tyło zgięcie, to nic na to nie poradzisz, ani nie da się tego wyleczyć, taka jest porostu nasza uroda i tyle. trzeba się z tym pogodzić.
                        Last edited by Scaarlett; 04-12-2009, 13:41.

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Zajeło mi jakies 20 minut teraz zeby zaległości nadrobic
                          No ale sie udała.

                          Gosiu-z testowaniem to mysle ze to sprawa indywidualna kazde z nas. Ja sie nie testuje bo jak mamjedna kreske to rycze. A tak jak po prostu @ dostane to jest oki. Po prostu jakos sie nastawiam przy tescie od razu. Ale tak jak mówie to sprawa kazdej z nas i kazda to przechodzi inaczej i moze akurat ty bedziesz sie czuła lepiej jak przetestujesz. Jak scaarlet mówi poszukaj testów z duża czułościa najlepiej.

                          Angel-niekoniecznie musisz to miec moze po prostu masz taki organizm. Mam kolezanke która mósi brac zaszczyki na @ bo z bólu płacze i nie umi funkcjonowac a jest zdrowa po prostu ma taki organizmu. Ale najlepiej jak to z lekarzem skonsultujesz i niech cie przebada.

                          Scaarlet -całkowicie zdrowa para moze starac sie o bobaska przez rok. Potem niektózy lekarze daja razem z leczeniem do dwóch a jak to nie pomaga to inseminacja a potem invitro. Takze uwazam ze twój lekarz podjoł dobra decyzje ze daje wam tylko ół roku bo widac ze jakby sie nie udało to po prostu nie chce czasu marnowac tylko brac sie do rzeczy. No ale tak jak ci pisałam ja mysle ze ty to długo czekac nie bedziesz

                          Ejonczyk-głowa do góry. Jak to mówia usmiechnij sie jutro mozesz nie miec zebów zatruje hahahahha Powaznie to po prostu twoj słabszy dzien.Nietrac nadziejii bo to co cie czeka na koncu jest warte czekania

                          Ja złapałam jakies chorubsko strasznie słaba jestem i wogóle. Zaraz do pracy uciekam alez mi sie nie chce no ale jak trzeba to tzreba i tyle nic na to nie poradze. Cały brzuch mnie dzis boli. Ale mysle ze to po tym zabiegu wszystko do normy wraca.

                          Buziole i sciskam kochane


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Angel spokojnie tyłozgięcie to normalna fizjologiczna budowa. Taka natura i tyle. Ponoć ze statystyk wynika ze 80 % kobiet ma przodozgięcie, a 20 % tyłozgięcie. spokojnie.


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              właśnie spokojnie poza tym tak jak pisze oczekująca powodem twoich bóli @ może byc zupełnie coś innego, ale warto to zbadać.

                              Oczekująca gdzie ty się tak załatwiłaś?! kuruj się szybciutko. dziękuję za miłe słowa i wsparcie z twojej strony.

                              A ja w tym tyg. mam zjazd ależ mi się nie chce. znowu biadolę, kto wymyślił zajęcia 19.30 w pt

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Angel tak jak dotka mówi nie stresuj sie-nawet jakbys to miała to to nic strasznego. Po prostu to jest organizm i tyle

                                Co do nóg do góry to tez w to nie wierze-oj ile ja tak lezałam i uwazam ze to tylko psuje cała atmosfere. No bo po tylko myslisz ze musisz lezec z pupa do góry i tyle.

                                Acha ja zaczełam brac ta mace-powiem wam o efektach za miesiac.Przestałam pic kawe i jestem starsznie osłabiona teraz takze mam nadziej ze to w tym tez mi pomoze. Zobaczymy jak bedzie

                                Buziole lece sie kąpac i do pracy


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X