Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Oczekująca- ty tez się doczekasz maluszka,jestem pod wrażeniem jaka jesteś silna i że się nie poddajesz niepowodzeniami a ile w tobie optymizmu

    Ja własnie kończe prace jestem taka zmęczona,że na nic nie mam siły, wracam do domku ,zrobie tescik i może humor mi się poprawi

    buziaczki


    Skomentuj

    •    
         

      łatwo powiedziec nie denerwuj sie i odbebnij swoje
      dzis całkiem samam pakowałam i sie nie wyrabiałam, nawet kartonów nie nadanzałam robic, brygadzistki maiały mnie w du... tylko jak szefowa sie pojawiała to pomgały wielce bez grymasów i podtekstów
      Wracałąm dzis do domu i ryczałam cała droge, nie mams iły, po prostu nie daje rady
      Naet sikac nie miałam kiedy isc, ani z szefowa pogadac zeby powiedziec ze nie wyrabiam sie i potrzebuje pomocy, albo rezygnuje, bo nie daje rady
      Przewrwy 10min było nawet nie zjadłam kanapki do konca i nie wypiłam herbaty

      Mam słaba psychike i wiare w siebie i moze faktycznie moi rodzice maja racje ze za szybko sie poddaje, za szybko rezygnuje...
      ide sie myc i przytulic do podusi, bo ryczec mis ie tylko chce

      papa

      ps_ pogadałąm z mamą i mnie z*****ała
      Wkur..am sie i zadzwoniłam do szefowej powiedziałam o sprawie, ryzyk fizyk najwyzej mnie zwolni
      A o na szok, powiedziałą ze jest zadowolona ze mnie i ze moje kartony sie różnia od innych że ładnie pakuje i bardzo jest ze mnie zadowolona i ze załatwi ta sprawe po cichu i poobserwuje cos sie tam dzieje
      I mam sie nie przejmowac, bo one mnie cwicza, ale nie moze byc tak zebym ja do wc nie mogła wyjsc, czy sama wszytko robiła Az mi lżej normalnie, bo mama to sie wystraszyła i chciała mi relanium dac na uspokojenie, bo sie trzese cała!
      Last edited by edzia7891; 03-12-2009, 17:16.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Scarleet powiadasz serniczek ja znów z kolei zjadłabym rybę!!!
        Ależ my mamy zachciewajki hihihi
        Edziałatwo mi mówić,ale głowa do góry, w końcu to kiedyś się skończy, teraz więcej pracy, "harówy" bo to okres przedświąteczny i pewnie więcej zamówień...a nawet jeśli zrezygnujesz to nikt do Ciebie nie będzie miał pretensji, ja to wogóle uważam, że nie powinni Ci kazać tak fizycznie pracować!
        Dotka, Oczekująca, trzeba wciąż obserwować swoje cykle, żeby móc przyjmować wiesiołek, bo jak ktoś tego nie robi, to nawet nie wie kiedy ma owulację, a tak jak piszecie, można go brać tylko do owulki...może się wydawać ryzykowne,ale każdy sposób dobry.
        " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          oczekująca niestety ja nie brałam clo Pomyliło Ci się coś. Ja jeszcze w ogóle nie brałam tego typu "wynalazków"

          scaarlett mam do Ciebie pytanie... Ogólnie nie jestem w tym obeznana. Więc ten test owulacyjny kupuje się normalnie w aptece tak jak np. ciążowy? i na czym polega jego wykonanie? i mniej więcej cena? Wprawdzie ja czuję że owulka blisko, jajniki się odzywają i jest więcej śluzu (to dobrze bo mam już dni płodne by wynikało ) ale zastaanawiam się nad kupnem tego testu.

          Właśnie oglądam program "Sędzia Artur Lipiński" dziś o dziewczynie, nastolatce (fakt 16 lat ma), która zabiła swojego synka, bo przeszkadzał jej i jej chłopakowi... Patologia normalnie jak się patrzy na takie coś!!! Niby to tylko program ale ma odzwierciedlenie w rzeczywistości...


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            A co do tych zachcianek dziewczynki ja właśnie zjadłam spaghetti chodziło za mną od paru dni hehehe

            Pozdrawiam wszystkie staraczki


            Skomentuj


              dzieki kaathrinko
              wasze wsparcie jest dla mnie bezcenne
              Na razie nie trafiła mi sie lepsza praca wiec ...
              Zobaczymy co bedzie po tym moim telefonie...

              Ale odzyskałąm troche radosci z zycia
              Teraz czekam na owulke i wyniki Miska az odbierze
              No i na wizyte u ginka ... moze sie uda i dzieciątko przyniesie dziaeciatko pod choinkę

              BUZIOLE KOCHANE MOJE
              pozdro dla ekipy

              Skomentuj


                Kaathrina to nie jes tak ze jak wezmiesz ten wiesiołek 2 dni po owulce to cos sie stanie-nie. Mozesz tez przestac go brac przed owulka. Ja mam to akurat łatwe bo moje cykle to najmniej 27 a najwiecej 29(po za tym jednym w ostatnim cyklu 24) ja nie obserwuje swojego ciała-bo mam to szczescie ze wiem kiedy ona jest(zaczynaja mnie bolec (.)(.) i kłuje mnie w jajniku) mozesz ten wiesiołek np. tylko do10 dnia brac to zawsze cos.

                Edzia i brawa dla mamy- nie wiedziałam ze masz takie wredne wredoty w pracy(chciałam ci tylko słuzyc wsparciem ale widac podziałało to w druga strone bo cie zdenerwowałam troszke-sorki)-dobrze ze do szefowej zadzwoniłas. Tak niemoze byc. I tak jak mówisz jak dalej tak bedzie to po prostu sie zwolnij bo to nie jest tego warte


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam!
                  Z moim nastrojem już lepiej. Teraz przejmuję się pracą, bo nie wiem czy mi umowę przedłużą
                  Testy owulacyjne można kupić w aptece. Kosztują około 20 zł (5 sztuk w paczce). Można je też kupić na allegro - tam są tańsze. Wykonuje się je tak samo jak test ciążowy, z taka tylko różnicą, że nie polecają robienia go rano. Zalecane jest też, żeby na 2 godz przed wykonaniem nie pić żadnych płynów.





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Sorki angel-wiem ze któras z dziewczyn pisała o tym i własnie mi sie przypommniałao a nie chce mi sie stron wertowac bo to było jakies 20 temu hahahahha


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      czesc dziewczyny
                      ja dzisiaj robilam drugi test owulacyjny - nadal wyszedł negatywny ale chyba cos sie niedługo bedzie kroic bo jajnik mnie boli od czasu do czasu.
                      testy trochęmnie denerwują bo ważny jest tu odcień paska testowego.
                      no ale trudno. moze jutro bedzie pozytywny


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Hej
                        Maluszek ja nie korzystam juz z tych testów, kupiłam kilka razy,ale wg mnie mało czytelne!
                        Oczekująca dzięki za wypowiedz w sprawie wiesiołka w sumie to nie popatrzyłam na to z tej strony
                        Weekend tuż tuż...
                        " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                        Skomentuj


                          Własnie ogladałam płytke z zabiegu i jak to wszystko pousuwali. Dziewczyny naprawde jesli lekarz wam kiedykolwiek poleci taki zabieg to idzcie bez namyslu bo on moze duzo wyjasnic i zwiekszyc szanse na dzidzie. Ja bez niego nawet bym nie wiedzieła ze mam endomitrioze I st( to jest ta najmniejsza) wiem ze jak sie tego nie leczy to moga byc potem powazne problemy. Mozna ja tylko stwierdzic własnie przy laparoskopi-a objawy które ja maga sugerowac sa takie jak na @ tylko podobno bardziej boli i to jakies kilka dni przed tez. Takze naprawde jesli lekarz wam to zasugeruje to wybierzcie jakiegos dobrego i nawet sie nie wachajcie.

                          Co do testów paskowych(owulacyjnych) to tez uwazam ze sa mało czytelne. ja kiedys uzywałam elektroniczne ale zrezygnowałam z nich. Wiem ze niektórym dziewczyna pomogły zajsc w ciaze takze powodzenia i trzymam kciuki.


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            ciesze sięoczekująca777 ze zabieg sie udał. terazbedzie juz tylko lepiej.
                            tzrymajcie sie dziewczyny - do jutra papa


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              dziewczynki, ja tez zrobiłam test , jedna kreseczka ciemna, druga jaśniejsza,więc pewnie owulka się zbliża, będę teraz robić test codziennie, żeby nie przegapić a jak nie wyjdzie w tym miesiacu to w następnym ide na żywioł

                              Ide spać bo jutro znowu cięzki dzień będzie w pracy ale za to piąteczek i to pozytywnie mnie nastraja, dobrejnocy


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Agatko, Maluszek, Scarlet, mam nadzieję,że testy wyjdą pozytywnie. Dla mnie jednak też są mało czytelne, dlatego jestem do nich nastawiona sceptycznie. Bajtel, główka do góry! Będzie dobrze. Mamy siebie... Oczekująca, cieszę się,że ten zabieg się udał. Czy objawami endometriozy są tylko bolesne miesiączki czy coś jeszcze? AAAA Oczekująca, to ja brałam clo. Lekarz mi zalecił przyjmowanie go od 5do9dc,ale bez monitoringu:/ Dlatego nie wiem czy pęcherzyk był i, czy pękł Idę do gin.w poniedziałek i muszę mu powiedzieć,że chcę monitoring (jakby sam tego nie wiedział-porażka!). No chyba,że się udało... Ale wątpię. Co do wiesiołka, to ja go biorę razem z clo od 5dc, ale można też od 1dc (1tabl.2razy dziennie). Ja po tych wszystkich specyfikach to chyba książkę wydam! Ale czego się nie robi dla dzidzi... Jejku, jak ja bym chciała, lecz czasami tracę nadzieję. Wiem,że się powtarzam, już nie marudzę. Ada mam nadzieję,że Ci umowę przedłużą. No i życzę nam wszystkim prezenciku pod choinkę hihi Ale byłoby cudownie, nie? Edzia dobrze,że powiedziałaś szefowej. To jest chamskie wykorzystywanie! Teraz będzie Ci lżej i przystąpisz do działania mniej zestresowana. Dotko, wysłąłaś mi na priv tego lekarza?Miłego week.Wam życzę!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X