Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Acha jak będziesz u gin.popros o tabletki na mdłości bo takie sa.ja mieszkam za granica i mój lekarz na pierwszym spotkaniu chciał mi dać ale ja mysle ze twarda jestem i nie mdli mnie wiec po co a potem taka zalowalam.wiec ile będziesz mogła wytrzymać to nie bierz ale jak juz będzie zle to zawsze będziesz miec je pod ręką.ponoć sa dobre ale nie powiem Ci czy jakiejś konkretnej firmy itd bo tylko zaproponował mi wiec nie wiem.głowa do góry to dopiero początek )))

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dzięki Uka. Pójdę dziś do sklepu i kupię imbir, migdały, miętę i zacznę z tym. Zauważyłam że mnie mdli czy jem czy nie. O dziwo rano super się czuję a to z upływem dnia jest gorzej. Śmieszy mnie to że mnie odrzuca od słodyczy, które uwielbiam a za to ciągnie mnie do mięsa, którego nie znosiłam i nie jadłam prawie wcale. Niektóre zapachy mnie wykańczają np Redbull

      W pon zobaczymy co gin powie. To będzie prawdopodobnie początek 6 tyg więc dość wcześnie ale idę - wizytę umawiałam 2 mc temu nie wiedząc że zdążę zajść i że akurat trafi na tak wczesny etap. Może mnie nie zabije hihi

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Uka,

        po mięcie jest cudownie ))))))) dziękuję!
        (nie wytrzymałam i zrobiłam 3 test wczoraj po pracy i od razu wyskoczyły dwie mocne kreski identyczne więc już nie jest blada )

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Helenko widzisz))mowilam Ci.jeszcze raz Ci powiem jak bardzo sie cieszę i jak bardzo mocno życzę tego wszystkim tu dziewczynom!!!!bardzo sie cieszę ze Ci mięta pomogła mi niestety nic co wymieniłam nie pomogło.i jak sobie pomyśle o tamtyc miesiącach to az mi si cos robi.a najbardziej mnie denerwowało gdy ktoś mi mówił ze chyba troszkę przesadzam!!!!ja naprawdę mam i wysoki próg bólu i moge dużo wytrzymać wiem w tamtym czasie to był prawdziwy horror dla mnie.z przeproszeniem jesli juz wymiotowalam krwią to nie wiem czy przesadzalam.na szczęście juz to przeszło.
          Teraz czekają Cię miłe chwile jak np.usłyszeć pierwszy raz serduszko...ruchy poczułam po 20 tyg.bo mam łożyska na przedniej ścianie brzucha i amortyzowalo kopniaczkiza to teraz czuje!
          Ja wczoraj poczułam pierwszy raz strach przed porodem!chwilowo mnie tak ogarnął ale przeszło.juz zdecydowałam ze w razie czego biorę znieczulenie.chciałam w wodzie ale doszłam do wniosku ze przy tak silnym bólu pogodowym woda mało pomoże w tych najgorszych momentach.a skoro medycyna poszła tak do przede ze człowiek nie musi cierpieć wiec dlaczego nie skorzystać tym bardziej ze opinie o znieczulenie sa mylne jesli chodzi o stan dziecka przy ur.ze jest ospale itd.
          Dziewczyny głowa do góry bo na kazda przyjdzie pora zobaczycie!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Jeszcze sie tak nie ciesze, bo musze wiedziec, ze wszystko jest w porzadku. Ogolnie w ciezkim szoku jestem i nadal nie dociera do mnie, ze ktos tam jest i nie moge przestac o tym myslec hihi

            Mam nadzieje, ze nie bede miec az takich mdlosci jak Ty Uka... to jest jakis koszmar!

            A Wy Dziewczyny sie nie martwie - jestem chodzacym przykladem, ze nie zna sie dnia ani godziny naprawde. Poza tym na pewno jestem starsza od Was a jednak sie udalo wiec na pewno Wam tez sie uda!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              czy jezeli miałam ospe jako dorosła mam sanse zajsc w ciaże czy to poprostu zabobon i nie mam sie czym martwic

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Helenko ja jak zrobiłam test to siadali na wannie i sie rozplakalambyłam w takim szoku ze te tysiące myśli przeszły w jedna sekunde.ja wychlapalam odrazu wszystkim jak test wyszedł pozytywnynie mogłam trzymać tej tajemnicybo oszalalabym tak strasznie sie cieszyliśmy.
                Agawera nigdy czegoś takiego nie słyszałam ze po ospie nie mozna miec dzieci.ja ospę przechodziłam i w ciazy jestem

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  A ja miałam tylko różyczkę, ale też na wszystko byłam zaszczepiona!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Uka, ja sie wczoraj tez popłakałam. Nie wiem co mi odwalilo. W ogole nie mam takich akcji nigdy i raczej stabilnie sie zachowuje zawsze. Swiat sie zmienia i w ogole. Szok troche hehe

                    Zaczelam czytac co na te rozstepy kupic, ktore mnie przerazaja i znalazlam ciekawy link do wynikow oceny skladnikow w roznych preparatach http://www.srokao.pl/2011/03/analiza.html A co Ty uzywasz? Jak zaczelam pic miete to czuje sie dobrze juz. Wprawdzie apetyt mam dziwny, raczej wcale nie mam i slodycze mnie odrzucaja dalej ale jest ok.

                    Dziewczyny, w wywiadzie u gin jak rozmawialam o naszych planach zostalam wypytana o wszelkie takie choroby jak rozyczka czy ospa. Oraz zostalam wyslana na badanie na toksoplazmoze i cytomegalie. Mysle, ze warto z gin pogadac i nie denerwowac sie tym. Ja akurat chorowalam i na ospe i na rozyczke jako dziecko ale to byly inne czasy i nie bylo szczepionek i wszyscy chorowalismy

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      helenka, a jakie to były czasy?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        jak ja chorowałam to pewnie druga polowa lat 80

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witajcie.Helenko jako ze tematem ciazy obyta byłam na pół roku przed zajściem w ciąże to i ten temat nie był mi obcytez dużo czytałam na temat rozstępów,kremów oliwek itd.ja od 3 mies smarowalam sie balsamem firmy Palmers z seri dla kobiet w ciazy oczywiście.postawiłam na niego przeszukując fora polskie i ang.a tu on cieszy sie bardzo dobra opinia.a ze o rozstepach dowiedziałam sie tyle ze sa dziedziczne wiec jestem przestraszona bo moja mama była w 4 mies.i brzucha nie miała jeszcze a rozstępy juz były.jej brzuch wogle wygląda złe po 3 ciążach wiec mowilam ze zrobię wszystko zeby mi nie wyskoczyly.jednak kiedys były inne czasy i mama mówi ze oczywiście dobijal ja widok skory ale kiedys nie chodziło sie sie tak jak kiedys i kiedys tak nie przeszkadzało.ja dzięki Bogu jestem juz w 7 miesiącu i rozstępów nie widać.smarije sie 2 razy dziennie jak wstane i po kompieli.dodatkowo w tyg.robie sobie kompiele w cieplej!to ważne woda w ciazy nie moze byc zbyt ciepła -zamiast płynu do kompiele rozpuszczam szare mydło-dowiedziałam sie ze jest ono bardzo dobre w ciążyło mycia bo jest nawilżający i gin.zalecił do higieny intymnej zamiast płynów.potem jak namokne biorę gąbkę z szorska połowa i popieram skore na brzuchu i piersiach w celu pobudzenia karazenia i bądź co bądź jakiegoś pilingu-to tez trzeba robić z wyczuciem zeby nie pojawiły sie skurcze ale po kilku razach juz będziesz wiedziała w jaki sposób.i tak oto jak mowie jestem w 7 mięs.skóra gładka,nawilżona mieciutka i nie mam jak narazie rozstępów.co będzie potem??zobaczymy.jesczze dodam ze jak kupowałam ten balsam na samym początku ciazy czyli gdzieś tak jak Ty teraz zapach bardzo mi sie podobałkakaowy-słodki potem nie mogłam znieść tego zapachu a teraz tez niezbyt ale daje radę sie nim smarować.i tak to wyglada u mnieja tez sie boje tego dziadostwa chce jeszcze założyć kiedys strój kompielowy 2 częściowy)))

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Tak sobie mysle ze na wizytę jestem umówiona na poniedziałek tak?pamietaj żebyś sie nie przestraszyła jesli jeszczez nie będzie słychać serduszka.mi np.wszyscy mówili zeby iść dopiero w 8-9 tyg.bo wcześniej nie ma sensu.ja wiem ze Twoja wizyta była z innego powodu i ze idziesz bo masz zarezerwowana złe mowie Ci tak na zaśja jak pierwszy raz usłyszałam serduszko nie mogłam wydać głosu z siebie bo nie mogłam uwierzyć ze cos żyje we mnie i nie widać jeszcze a juz słychać....
                            Teraz jak maź dzwoni i pyta co robię mowie ze bawię sie z dzieckiem)))jak kopie i wypycha jakaś cześć ciała ze ja czuć to ja go miziam a on czeka chwile i zmienia pozycje ale chyba lubi mizianie jak jego tata)

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Cześć dziewczynki.
                              witaj Helenka gratuluje Ci na wstępie bo nie wiem czy już to zrobiąam. Super że się udało.
                              Podczytuje Wasze posty ale nie mam czasu żeby się odezwać. Uka masz racje co do tych rozstępów. W większości przypadków genetycznie jest to chyba uwarunkowane. Ale to że twoja mama miała nie znaczy że Ty też będziesz mieć. Mi i mojej najmłodszej siostrze rozstępy pojawiły się w okresie dojrzewania, przy czym mama nie ma żadnych i średnia siostra też, a urodziła niedawno drugie dziecko. Nie smarowała się niczym nie stosowała żadnych zabiegów.
                              Wam życzę żeby też się nie pojawiły. Należy pamiętać żeby nie przytyć za dużo. Siostra tyła po 8 kg. Zaś kuzynka przytyła 25 kg i jej pojawiły się rozstępy.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                A gdzie Iwcia się podziewa??? Mam nadzieję że ma dobre wiadomości którymi nie chce się podzielić żeby nie zapeszyć. Oby tak było.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X