Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Cześć dziewczynki. Sprawdzam co się u Was dzieje ale ostatnio jakoś zalatana byłam i nie miałam kiedy pisać poza tym tipsy założyłam dość długie i kiepsko mi się pisze Ukuś jak ten czas leci. Niedługo mały będzie z Wami. Już się przeprowadziliście bo nie pamiętam kiedy to miało być?

    Helenka witaj. Myślę że odległość to u Was chyba główny problem. Nie ma możliwości żebyś wcześniej przeprowadziła się do swojego faceta wtedy wiedziałabyś dokładnie czy są inne przyczyny braku ciąży. Starania które trwają poniżej roku nie są jeszcze powodem do zmartwień. Głowa do góry

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Cześćdokładnie mysle jak Ty Martus.starania bezowocne po roku czasu niby mogą zacząć niepokoić ale...słyszałam o wielu parach co im sie nie udawało przez nawet 4 lata. Medycznie było ok.ale to mniejsza o to bo faktycznie narazie nawet nie wiecie czy Macie problem.
      Tak Martus leci strasznie!nie przeprowadziliśmy jak narazie.nie ma czasu a ja sama rady sobie nie dam.planujemy moze listopad?jesli nie damy rady to jakos sie zmieścimy jeszcze tu przez kolejne miesiące.nie byłoby zle nawet tak jak myślałam.narazie kupuje i kupuje te ubranka sa tak słodkie ze ciezko sie powstrzymać

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Czesc Dziewczynki,

        po weekendzie intesywnym zaczał sie tydzien... ech...

        wydaje mi sie ze nic szczegolnego sie nie wydarzylo w tym miesiacu w sprawie wiadomej tzn niby okres ma byc w niedziele ale nieszczegolnie czuje PMS a juz powinnam dosc mocno. Troche pobolewa mnie brzuch, puchnę i mam napiete piersi ale bywalo mocniej. Ech...

        Co do przeprowadzki teraz to niemozliwe. Pracy tam na tym etapie nie znajde a w obecnej mam na tyle dobrze ze chcemy skorzystac z dobrodziejstwa etatu i innych dodatkow. Takze jest jak jest. Opracowalismy plan w ktorym caly okres plodny bedziemy spedzac razem. Wiec moze cos kiedys wyjdzie... 22.09 ide do gin spytac czy moze jeszcze jakies badania zrobic zeby sie sprawdzic. Pewnie wyjde na wariatke przed nia ale wole miec 10 razy pewnosc 100% i nie analizowac ze moze czegos nie sprawdzilam. No i tyle Pozdrowionka!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cześć! pisałam już na forum, ale wcześniej nie znalazłam tego działu. Chętnie przyłącze się do waszego klubu. Mam 23 lata i z partnerem staramy się o dzidziusia. To już trzeci cykl naszych prób. Jakiś czas temu zaczęłam mierzyć temp ale okazało się że robię to nie prawidłowo - głupia gęś ze mnie

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czesc Basiu

            pociesze Cie - ja nie nadaje sie wcale do metod mierzenia temperatury. Rano jestem tak nieprzytomna ze nei ma szans bym pamietala. Udalo mi sie dwa dni pod rzad a potem oczywscie wstalam i poszlam sobie Tak więc i tak podziwiam ze radzisz sobie z ta metoda

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Helenko, ja mierzyłam tak, że po obudzeniu wstawałam po termometr do szafki zamiast go sobie położyć na stoliku nocnym i mierzyć bez wstawania. GENIUSZ!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Cześć Dziewczyny
                Byłam tu gościem dawno temu ponad rok Trochę się pozmieniało. Postanowiłam napisać bo po długim czasie się udało. Moje starania raz były raz nie ale teraz ostro wzięliśmy się do roboty i już w 1 cyklu się udało
                Tylko już zdążyłam wylądować w szpitalu z bardzo lekkim krwawieniem na razie wszystko jest ok mam nadzieje ze tak będzie do końca

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Cześćmetoda mierzenia temp.wymaga systematycznosci i czasu.ja chciałam ale jak przeczytałam ze trzeba czasu to sie Poddalam i nawet nie zaczynałam.ale za to znowu skrupulatnie przyglądałam sie sluzowi kiedy zaczynały sie dni płodne.troche wyliczalam na tych internetowych kalkulatorach ale tylko zeby miec mniejwiecej orientację kiedy wypadną tę dni.potem juz tylko ten śluz.opłaciło sie.nam sie udało za 2 razem a mozna stwierdzić ze za 1 bo ten niby 1 raz to był taki choćby żaden wiec ...jak widzicie udaje sie i nie mowie tu i sobie .wiec trzeba wierzyć .ja cały czas trzymam kciuki za Was tu kochane by i Wam sie udało a uda sie zobaczycie.
                  Ja z kolei idę jutro do szpitala na słuchanie serduszka bo tydzien temu znalazłam sie w szpitalu bo brzuch mnie bolał .ojazalo sie ze to najprawd.rozciaganie sie wszystkiego a przede wszystkim rozrost worka i moze bolec.ale pewnie teraz co jakiś czas będę zapraszają na ten odsluch serduszka.na szczęście serduszko bije idealnie.ale juz miś ie zaczynaja głupie sny.wiec nocami sie mecze.odpoczywam ile sie da bo lekarz mówił ze równie dobrze miga to byc przedwczesne skurcze bo dużo dzieci rodzi sie przed terminem.wiec odpoczywam i uważam.jakos wytrzymamy te 3miesiacepowiem Wam ze doczekać sie nie możemy strasznie.jakos narazie poród mi nie straszny tzn narazie -do tej porywcale nie mysle jak to będzie jak sie zacznie.id dziewczyny brać sie za obiad.miłego popołudnia

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    A ja jestem cała otoczona albo ciążami albo starającymi się. Właśnie się dowiedzialam ze kolejna kolezanka jest w ciazy. Ma 40 lat wiec moze jest nadzieja dla mnie tez skoro starsza ode mnie zaszla... Na razie czekam na @ w niedziele. Do mierzenia temp sie w ogole nie nadaje. Obserwuje sie jak Ty Uka i nic wiecej.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Helenko nie ma co patrzeć na wiek az tak.ja wiem od str medycznej najlepiej by rodziły 18-24 latki ale ile jest ciąż po 35 roku!mowisz ze jesteś otoczona ciazamito jest tak ze na ogół kobiety ktore myślą o dziecku widza ich coraz więcej i zaczynaj zwracać uwagę wlasnie na dzieci na okrągłe brzuszki koleżanek czy na ulicy i zdaje sie ze wszyscy sie w ciazy na raz!sama miałam tak samo.wszedzie widziałam ciężarne .widok ten nie pomaga...kolejna rzeczą sa znajomi i rodzina.moim błędem było pochwalenie sie ze staramy sie(dla nich wkoncu)i co dziennie albo co drugi dzien pytania i co?no comoglo sie zmienić przez 2dni!duzojwst rzezczy małych na ktore inni nie zwracaliśmy uwagi wlasnie typu te pytania ale jednak to sie mnoży i jak słyszysz kolejny raz od tej samej osoby w ciagu 2 dni i co moze trafić!
                      Ja moze miałam szczęście zachodzac za 2 razem mysle troche ze dużo dało moje podejście i nastawienie.nie wiem czy czytaliście ale byłam przygotowana na conajmniej roczne starania i nie myślałam ze moze sie udać tak szybko i co więcej jak okres spóźnił mi sie 4 dni(przy cyklach regularnych)dalej umierałam sie ze to przez to ze sie staramy od myślenia i napewno w ciazy nie jestem!ba!kilka dni wcześniej kupiłam tampony choc przez myśl przeszło kupienie testu Ale testpowiedzialam sie ie na samym początku ze kupie dopiero jak sie spóźni mi jakos konkretnie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Rany Dziewczyny ja już nie mogę wierzyć dalej, że się nam uda. @ ma być w niedzielę i mam dziś jakieś dziwne plamienia takie brązowe. Tzn., że znów nic z tego. Mam totalnego doła

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Helenko - nie można się poddawać. Uda się, nie ma innej opcji, zwłaszcza, że ciągle coś nowego wychodzi i można się wspomóc, medycyna idzie do przodu. Ja np. mam nieregularne cykle i nawet dzisiaj, dosłownie, znalazłam coś co mi się spodobało - BabyMamaMed na Regularne Cykle (swoją drogą, ładniutką stronę mają), dzięki dziewczynie z innego forum i jak lekarz się zgodzi to będę stosować, może mi pomoże. Trzeba szukać sposobów i nie załamywać się! Może czasem dobrze zrobić przerwę i zluzować, ale nasze starania powiodą się na pewno, tylko, że każda w swoim czasie - nawet jeśli jest to dłuższy czas. Jesteśmy tu przecież po to, aby się wspierać i być razem w tym czasie. Uszy do góry!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Basiu,

                            ja niby to wiem ale wiadomo..... plamienie miałam jakieś beżowe, teraz nie ma nic, okresu nie ma, co chwile latam do łazienki sprawdzić czy już bo mam jasne spodnie i boje ze zaplamię a mam tylko wkładkę. Zycie kobiety jest ciężkie Mam nadzieje nadal ze kiedyś się uda. Oby... Bardzo chcemy dzieci. Dobrze że ma wizytę u gin na 22.09 to może coś doradzi albo mnie uspokoi. Co to jest to MamaMed?

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Helenko, mnie z tych rzeczy akurat interesują te Regularne Cykle, a generalnie z tego co widziałam na stronie - ładnej z resztą, to są mieszanki ziołowe - podlinkuję Ci http://babyandmamamed.com/index.php/...sie-o-dziecko/. Jakiś czas temu zaczęłam się wkręcać w temat i już od dłuższego czasu piję roztwór octu jabłkowego, jem papkę z imbiru - poleconą przez farmaceutkę, no i szukałam czegoś mniej wstrząsającego , bo takie mega zdrowe śniadanko zwala mnie już z nóg aktualnie mam wrażenie, że cała przeszłam tym octowym smrodkiem...bleee Oprócz tego biorę tez kwas foliowy i żelazo, mam też przepisany MagnoCal (magnez z potasem). Wszystko, żeby się wzmocnić i przygotować na fasolkę - oby jak najszybciej.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Helenko plamienie nie musi oznaczac okresu.ja no.dostalam takiego rozowego uplawu co okazlo sie potem implantacja.a wczoraj ogkadalam program i in vitro i uslyszyalam ze plamienie brazowe jest lepsze niz takie rozowe -oczywiscie chodzi o implantacje.tak samo plamienie nie musi wykluczac ciazy wiec glowa do gory!dziewczyny pislaam juz kiedys ze wyciag z wiesiolka jest ponoc bardI dobry na -dobry sluz plodny.wiec warto skorzystac.ja nie mialam okazji ale oboje bralismy takie witaminy w jednym oplakowaniu byly wit.dla mnie i meza ma lepsza plodnosc.nie wiem ile w nich zaslugi?
                                Basiu masz racje nie mozna sie poddawac!
                                A Wy dziewczyny-Iwcia,Marta Ulcia gdzie przepadlyacie???

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X