Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    A tak z innej beczki to mam ochotę na zmiany ..tzn nowa fryzura ..może jakiś inny makijaż ? chyba potrzebuje również nowych ubrań no , przynajmniej jakąś przewiewną tuniczkę bym chciała mieć ..hm , zobaczymy co się da zrobić ..
    mam dziś wenę hehe

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Część dziewczyny.oczywiście macie racje.nie widzę nic dziwnego w cieszeniu sie każda chwila ciazy i dbaniem o zdrowie dziecka i wszystkim co z tłum związane.niestety możecie miec racje ze jej zazdrosna wsumie do takich ludzi ona się zalicza.zabijała sie z tego ze chce cos tam kupic a dla niej to głupota niby-niby bo myśle ze każda matka w pierwszej ciazy chce miec wszystko i to co najlepsze.wiec to ze ja moge przesadzać moze tez racja ale zeby sie z tego śmiać ze boje sie o zdrowie dziecka??!!!tego nie pojmuje.co do tej ktora mi to pokazał to akurat tu sie nie boje.to ona właśnie z troski o to żebym nie była dla niej pośmiewiskiem doradziła zeby dać sobie spokój.a ze jej ufam z zamkniętymi oczami wiec tu sytuacja jest czysta.znamy sie od dziecka i to ost.osoba którzy złe zyczyla.ale nie tylko ziemna sie nie odzywa bo z innymi tez.od kiedy urodziła dziecko zerwała kontakt bo chyba chce zatrzeć stare znajomosci na poczet nowych z wielkiego miasta.my jesteśmy z małego miasteczka onateraz w dużym mieście mieszka.tak wiec szkoda mi jej bo jak przyjedzie nie będzie miała nawet z kim sie spotkać bo juz z nikim sie nie odzywa na własne życzenie.
      Tak Iwciu skoro masz chce na zmianę to zrób to,kobieta zawsze powinna czuć sie atrakcyjna .i jesli jest ku temu chęć to korzystaj.czasem nawet mąka rzecz moze dużo zmienić a nam jak poprawić samopoczucie

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Dobry wieczór
        Rozumiem teraz całą sytuację i wiem , że bez tej pseudo koleżanki sobie poradzisz ..potwierdza się również stare powiedzenie , które mówi , że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie ..myślę , że ta druga dziewczyna zasługuje na Twoją przyjaźń bo przynajmniej była szczera ..czasem te znajomości z dziecinnych lat są ważniejsze niż te na , których by się nam wydawało bardziej zależy ..pozbyłaś się strupa i się nie przejmuj na poprawę humoru polecam Ci obejrzeć youtuba z kabaretami np .Moralnego Niepokoju albo inne ..Conchita Wurst też mnie cieszy Ci powiem hehe
        Spokojnego wieczoru Ci życzę oraz ściskam ..
        A propos mojej metamorfozy to przełożyłam wszystko na jutro ..dziś miałam odwiedziny teściów więc się nie dało ..jutro zatem będzie wielki dzień mojej przemiany hehe ..oby była pozytywna
        Ciaooo !

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Witam.tak Iwciu masz Raczej akurat at druga jest prawdziwym cudem wsrod przyjaciol I takiej kaZdemu zycze.i takz robilam salamis po ulama sie tamtej BO jak Widac tyle lat bylo dla niej niczym.wiec teraz niech cieszy sie sama soba.caly czas movie ze czlowiek bez przyjaciol Malo jest wart wiec niech MA jak chce.
          Mowisz ze dzis zaszalejesZ!to dobrze.sama bum cos z soba zrobila ale najzwyczajniej mi sie niechce!mam jakieegos dola ze te wkacje tak szybko umknely.szkoda tez ze wszyscy czas spedzali artywnie ja niestety nie moglam z czy sie liczylam TYLKO taki nie dost czuje tych wakacji wiec dla tego pewnie.
          Dopiero wstalam I powiem Wam ze czuje sie jak bym spall na Boku miesiac tak MNIE wszystko Gliwice I boli ale przeciez maly lokator musi na czyms spac wiec nie dziwne ze wnetrznosci MNIE bola
          Milego dnia I weekendu.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dzień dobry dziewczyny
            Jest tak pięknie na zewnątrz , że aż żyć się chce ..koniecznie muszę zrobić to o czym wczoraj Wam wspominałam ..zaczynam tzw nowy rozdział ..a ta mała przemiana ma mi w tym pomóc ..mąż jest ku temu przychylny więc nie ma na co czekać bo się może rozmyślić hehe ..czuję w ogóle po sobie , że się emocjonalnie powoli ponoszę ..wiem , że z czasem będzie dobrze ..kończę właśnie okres i wcale tym nie jestem przejęta ..zobaczymy co przyniesie nam nowy cykl ..jak się nie uda to trudno , będę dotąd walczyć aż się uda ..
            Biedna Ukunia , ech ..podziwiam Cię
            Natankowi pewnie jest tam u Ciebie wspaniale ...

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Iwciu widocznie u Ciebie przyszedl czas na zmiany i trzeba je zrobic.ciesze sie ze ogolnie juz jest ok i nie lamiesz sie tym ze dostalas okres.wazne jsst podejscie do kazdej rzeczy.jal czlowiek czuje sie super wie ze sie podoba mezowi i chodzi z usmiechem ma buzi to az sie wszytsko udaje a to co nie udaje pdzy takim entuzjazmie nie wydaje sie takie straszne.
              Dziekuje ze sluzycie dobra rada i napewno bede cos pytac Ulcia.niestety nawal marek i produktow zawraca w glowie.ja chxcialabym na poczatku ograniczyc sie do minimum i to absolutnie nie z skapstwa tylko wlasnie z troski bo moje dziecko moze byc alergikiem jak maz.dlatego myslalam kupic do mycia mydelko lub zel 2w1-jesli bedzie mialo duzo wloskow to kupie zwyczjanie szampon.wiem ze teraz dzieci sie nie oliwkuje(tak powiedziala polozna koleznace ostatnio)jedynie jesli ma sucha skore.na ten temat musze sie zastanowic no uwielbiam zapach dzidziusia po tych oliwkach.i do pupy kupic kilka rodzajow bo moga uczulac ktores.i noe smarowac pupy zapobiegawczo na odparzenia.tylko dobrze wytrzec i poczekac do calkowitego wyschniecia.jesli to co napisalam jest moim mylnym planem prosze dajcie znac.z gory bardzo dziekuje.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Witamoj co tu tak cicho!wchodze codziennie ale nikogo nie ma.Byłam wczoraj i dzis na zakupach i mało zawału nie dostałam bo nie dość ze tego jest tyle to samanw tak wielkim sklepie nie wiedziałam od czego zacząć?wiec zaczęłam od ubranekchyba nie ma nic przyjemniejszego.powiedzcie mi ile powinnam dokupić ubranek i jakich.kupiłam-2 sztuki pajacyka kompletnego i 2 takie od połowy czyli spodenki z stpkami mówiąc prościej,body na krótki rękaw 3sztuki.4 pary cienkich czapeczek i4 pary skarpetek plus2 pary rękawiczki niedrapki.kupiłam tez małe spodenki z miękkiego jakby sztruksu i bluzę do nich bo taka śliczna była.2rozki i jeden kocyk taki grubszy oraz 4 śliniaczki.niestety nie ma tu rozmiarów sa tylko podzielone na miesiące wiec kupiłam to tak pół na pół -dla noworodka i 0-3mies.wiem ze muszę dokupić kaftaniki i kocyk cieńszy.oraz pościel z kołderka zastanawiam sie nad spiworkiem czy jest przydatny i czy to dobry zakup.nie pytam narazie o kosmetyki bo tego jeszcze nie zaczęłam kupować tym bardziej ze mój synek zapewne będzie miał energię po tacie i muszę kupic dla niego antyalergiczne.zreszto zapewne zapytam i o kosmetyki jak będę kupować jak nie bed wiedzieć.bardzo Wam dziękuje za poradę i serdecznie pozdrawiam.swoja droga napisałybyscie co słychać.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  hej
                  Z tego co sie orientuję to w UK jest rozmiarówka newborn czyli taka nasza polska 50-56 i 0-3 msc czyli takie nasze do 62. Na początku to bym sobie kupiła bardziej ten rozmiar 0-3, bo pod koniec ciąży będziesz wiedziała czy dzidziuś będzie większy czy mniejszy. Najwyżej dokupisz sobie ten rozmiar newborn a 0-3 Ci nie zginie, będziesz miała na później Ja kupiłam dużo ciuszków na 56 i z tego moja mała może w kilku chodziła bo szybko wyrosła... Urodziła się 3,5 kg więc już po miesiący nosiliśmy rozmiar 62, czyli taki 0-3 na UK. Przypomnij mi termin na kiedy ty masz. Chyba święta?
                  Zima w UK nie jest tak ostra jak u nas, dobrze macie
                  Na początku kup sobie przynajmniej po 5 sztuk z każdego. dzieci szybko się brudzą, np gdy ulewają albo gdy zrobią rzadszą kupkę a ty sobie źle zapmniesz pampersa wiem, to z własnego doświadczenia
                  Oczywiście bodziaków, kaftaników, śpiochów i półśpiochów kup sobie trochę więcej. No i pamiętaj, kupuj ciuszki takie żeby maluszkowi było wygodnie Żeby nie krępowały, wiem że ubranka są piękne i wogóle ale ogranicz jak narazie jeansy czy takie grubsze materiały. Żeby maluszek miał swobodę ruchów. Ja miałam śpiworek ale się nie sprawdził, najlepiej coś na styl rożka lub otulaczka. Chodzi o to że dzieci, przynajmniej w pierwszych miesiącach lubią być ciasno owijane. Czują się wtedy jak w brzuszku mamy.
                  Co do alergii to nie jest powiedziane, że mały też bedzie miał. U nas oboje mamy z mężem a córce nie kupowałam kosmetyków sensitive żeby skóra się nie przyzwyczaiła. Zaczęłam dopiero po 3 urodzinach jak dostała azs.

                  Pozdrawiam was.



                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dziękuję Ulcia.wlasnie newborn kupiłam pi jednej sztuce body pajacyk a resztę właściwie na 0-3mies.ale masz racje dokupieac będę na 0-3.mowisz ze nie koniecznie muszę kupować kosmetyki dla alergikow?czyli zacząć od normalnych i patrzeć na reakcje?tych bodziakow pajacyków dokupie jeszcze a te do strojenia to kupiłam tylko spodenki i bluzę bo wiem wlasnie ze za większego sensu nie ma kupowanie takich rzeczy na tym etapie.wszystko kupiłam 100% bawełny?powiem Wam ze dużo tego do kupienia jest jak na tak mała Kruszynke))ale sama przjemnosc.tak miesiac temu jak by mi lots powiedzial ze bede Sobie wychodzic na zakupy I niczym sie nie Martwic bym nie uwierzylaBO my slalom ze jak tak dlugo utzrymywaly sie te wymioty I wszystko to ze juz tak zostanie do konca.narazie kozystam.puki brzuch maly znajde lozeczko wozek I inne rzeczy ktorych w tej chwili nie moge kupie BO bedziemy sie przenosic do wiekszego mieszkania.na szczescie nigi mi nie pachna ani kregoslup nie boli JAK narazie.co bedzie Potem???licze ze zostanie take dobrze.brzuch mam maly wiec narazie sie nie mecze.
                    Dziekuje I Pozdrawiam Was

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Cześć dziewczynki. Wszystkie jakieś takie zajęte chyba ostatnio jesteśmy.
                      Ukuś dziewczyny dobrze Ci radzą nie kupuj tej najmniejszej rozmiarówki przynajmniej na razie. Na jakiś czas przed porodem określą ci przewidywaną wagę dziecka to zawsze wtedy możesz dokupić. Niby te pomiary nie są dokładne ale w przypadku siostry która niedawno urodziła waga różniła się o 20gram i wzrost prawie taki sam. Więc można tymi badaniami się sugerować. Siostrze urodził się chłopczyk 4,100 i tylko pare dni chodził w 62 i to tych większych. Dodam że karmi go tylko piersią i już dwa kg przytył w niecałe dwa miesiące. Teraz 68 nosi i małe 72 więc niepotrzebnie dokupiła tych małych rozmiarów wcześniej. Życzę Ci żebyś dalej tak dobrze znosiła ciąże.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Witam Was i Ciebie Martus.tak masz racje.tych malych nie kupuje juz.blizej grudnia wlasnie dowiem sie ile mniejwiecej bedzie mial to wtedy wyskocze i dokupie.oj tez bym chciala tak dobrze znosic jak do teraz ale wczoraj cos nie bardzo i dzis tak samo w sensie takim ze wstalam z bolem glowy i oslabieniem jakby mialo mjie jakies przeziebienie brac.pije herbate z cyttyna i miodem.moze przez pogode?juz 2 dziem pada i zimno.spiaca jestem i spie ile sie da.maly dokazuje wuec i tak sie budze.a jak Wy kochane.Martus jako ze nie doczytalam w wakcaje Was wiec nie wiem czy ppdjelas jakies leczenie czy cos wiesz?tak samo Ty Iwciu?dziekuje Wam za mile slowa u pomoc.pozsrawiam

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Czesc Dziewczyny,

                          jestem tu nowa i starajaca sie tez. Mozna uznac, ze juz 4 cykle sie staramy. Jest to dla nas trudne o tyle, ze mieszkamy w dwóch krancach Polski i czasami sie nie wstrzelamy ze spotkaniem choc widzimy sie bardzo czesto. Plan jest taki ze w ciazy przenosze sie do mojego ukochanego. No i czekamy na tę ciążę... Teraz po dniach plodnych razem czekam na okres, na... Ech... glowa peka od mysli i nadziei... Juz nie do konca wierze ze to mozliwe, martwie sie ze "za stara" juz jestem (w grudniu koncze 36 lat i to nasze pierwsze dziecko). Moj m bardzo chce i bardzo czeka. Chyba potrzebuje wsparcia... stad tu jestem... oboje sie badalismy i jest ok a ciazy nie ma poki co...

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Witam Cię helenkajak każda tu szukaliśmy wsparcia porady i oparcia wiec jesteś w dobrym miejscu.jesli z str.medycznej z Tobą wszystko ok to zapewne najwieksza robotę robi ta bariera której kiedys nie mogłam zrozumieć bójka mozna dostać tej blokady skoro sie tak mocno tego chcę.niestety na przykładzie moich znajomych wiem ze takie cos istnieje.ja sama osobiście byłam sn nis przygotowana i to na nie mało czasu dawałam sobie rok.jednak stało sie to w moim przypadku szybko i zaszłam w ciąże w 2 cyklu.
                            Niestety jedyne co moge js poradzić to właściwie przygotować sie na długie starania.ja taki miałam.czytałam dużo widziałam po znajomych dookoła ze to nie takie proste i szybkie i sama byłam na to gotowa.teraz oglądam dużo programowo czytam i jedno wiem napewno ze nie wolno się poddawać.choć jak widać na wielu przypadkach kto sie poddał to zaszedł w ciąże.chodzi o to ze nie mozna przekreślać tego.nie mądrze sie abyś nie pomyślała bo fakt o temacie starań mam mało do powiedzenia bo jak mowie długo to nie trwało.mysle poprostu ze takie nastawienie jak ja miałam chyba dużo dało.choc po tym pierwszym cyklu nieudanym oczywiście poczułam rozczarowanie i smutek dlaczego miałam czuć inaczej skoro tak tego chciałam jak każda inna kobieta starająca sie.ale szybko przeszło i czekałam z utęsknieniem na kolejny cykl.gdy poszłam do lekarza by potwierdzić ciąże pogratulował ze tak szybko sie udało wtedy uświadomiłam sobie ile jest nas tak długo czekających na te2 kreseczki.teraz jestem w 7 miesiącu ciazy a czas od dołączenia do tego forum,pytań obaw i tego wszystkiego nie zapomnę.dziewczynyna forum sa super i każda jest dobra mądra osoba i potrafią wesprzeć człowieka.głowa do góry i nie poddawać sie.bo mowie Wam ze warto....

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Czesc uka

                              wszystko to racja co piszesz i trzeba cierpliwosci... Na poczatku staran szukalam objawow wiadomo jakich w ostatniej czesci cyklu, teraz tego nie robie. Wydaje mi sie nieprawdopodobne ze moge zajsc w ciazy. Bardzo bym chciala, lata leca a ja nie wyobrazam sobie nie miec rodziny. Nie wiem co zlego w tym ze tak mysle? Sa kobiety, ktore wcale nie chca dziecka a ja chce i chciec bede czy bede sie oszukiwac ze nie chce czy tez nie. Tak czy siak czekam. Cale starania utrudnia nam fakt, ze pracuje w tygodniu daleko od mojego M i wlasciwie mamy 3 dni na bycie razem co powoduje, ze czasem mijamy sie kompletnie z owulacja... Ech. Trzeba czekac na @

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Helenko wiec ja nawet moge stwierdzić ze tu problem wcale nie leży w w tej całej blokadzie problemem jest praca.jesli ciezko Wam trafić w dni płodnego wiec masz juz gotowy problem.niestety tu mozna doradzić tylko zmianę pracynic innego nie przychodzi mi do głowy bo rozumiem ze napewno starcie sie byc jak najwiecej i wte dni tym bardziej z sobą wiec to jedyne rozwiązanie.oczywiście napewno prędzej czy pózniej w takowej sytuacji byś zaszła w ciąże ale-prędzej czy puzniej wlasnie.zaczynasz maszerować sie o swój wiek(co Prawda dla mnie Twój wiek wcale nie jest problemem)ale od str.Twojego organizmu moze warto przemyśleć opcje znalezienia pracy bliżej.
                                Naprawdę doskonale Cię rozumiem i napewno wszystkie tu tak samo bo po to tu jesteśmy ze masz wielka potrzebę podzielenia sie swoją miłością i przelania na dziecko.kazda kobieta jest juz tak skonstruowana ze w pewnym momencie juz nadchodzi jej czas i ten instynkt potrafi zdrowo zakręcić w głowie.
                                PoOstaje mi trzymać mocno kciuki za Wasze wpasowanie sie w dni płodne.
                                Swoją droga dziewczyny gdzie Wy sie poszliście?tyle czasu juz Was nie ma.miłego weekendu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X