Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Doszłam do wniosku ze będę miała problem z imieniem dla dziewczynki bo każdy mówi ze to będzie dziewczynkadla chłopca juz dawno wybrałam Natan dla dziewczynki Julka ale znowu wszyscy mówią ze to imię oklepane...zadnomimne mi sie nie podoba niestety;(jeszcze Tosia ale mam w rodzinie Tosie i jak byśmy sie widzieli na święta byłyby dwieznowu imienia nie mogę wybrać takiego by tu mieli problemy je wymawiać więc Julka sie nadaje.przez ost 2 dni z siostra siedziałyśmy i szukaliśmy imienia i nic...narazie mam gdzieś ze to imię oklepane jest i najprawdopodobniej tak zostanie ale można jeszcze poszukać

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Cześć. Fajne imiona a najważniejsze żeby Wam się podobały. Co że oklepane. Ja też miałam mieć na imię Patrycja ale z kolei mojej mamie wszyscy mówili że zbyt wymyślne jak na tamte lata, no i ich posłuchała. No a Natan to już chyba nie jest oklepane. Swoją drogą fajne imię

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ja leże drugi dzień z rzędu bo bardzo boli mnie podbrzusze. Bardzo osłabiona jestem. Położna mówiła że to torbiele na jajnikach dają takie objawy (jajniki mogą uciskać na inne narządy). Lekarza niestety nie ma. A prywatnie też nie wiem gdzie by iść. Chyba już dotrwam do środy. A później się zobaczy.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Matrus to moze udaj sie do jakiegokolwiek lekarza gin.bo jak Cię tak boli to żeby Ci coś sie nie stało.no mnie tak bolało i potem sie okazało ze ciąża.ale to ból jak na okres.
          Tak Natan to niespotykane ale tak strasznie mi sie podoba ze nie odpuszcze choć moja babcia kręci nosem ze dziwnea Julka ni zapadło w myślach ze nie da rady innego jak narazie

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Marta opowiem ci coś o torbielach ale broń Boże nie po to żeby Cię straszyć.
            Kilka lat temu moja siostra też miała torbiel. Tyle że jej pękł i w ostatniej chwili zajechaliśmy do szpitala. I to jeszcze prawie siłą ją zaciągłam. Miała ledwie 18 lat więc juz mama za nią nie decydowała. od kilku dni bolał ją brzuch, pod koniec to już jeść z bólu nie mogła. Wkońcu powiedziałam jej że albo ze mną pojedzie albo wezwę karetkę. Po usg okazało się, że przyjechałyśmy w ostatniej chwili bo torbiel pękła i jakbyśmy do rana poczekały to by nie przezyła. Przy okazji wyszło, że miała ciążę pozamaciczną. Chyba dlatego bała się jechać do szpitala, bo podejrzewała że w ciąży jest. Lekarz tez powiedział że przez tą torbiel nie było możliwe dojście zarodka do macicy i zaczął się rozwijać w jajowodzie.
            Marta jeśli Cię coś boli, niepokoi to może choć pojedź na SOR albo całodobową? niech ci usg zrobią. Nie ma co czekać i ryzykować a potem pluć sobie w brodę.
            Dodam że moja siostra ma bardzo nieregularne miesiączki, do dziś tak ma i jest w drugiej już ciąży. I od razu zaszła a ja mam regularne co do dnia a o pierwsze dziecko staraliśmy się 10 miesięcy



            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Cześć
              Z imionami to jest tak , że każdemu podoba się inne ..ja w szoku byłam jak moja znajoma nazwała swoją córkę- Rachela do dziś się po tym otrząsnąć nie mogę hehe ..co prawda nie mieszka w Polsce tylko w Antwerpii a tam to imię dość popularne jest ale jak dla mnie to przegięcie ..dlatego trudno w ogóle gadać o gustach .. ja jestem zwolennikiem imion tradycyjnych ..oczywiście jestem fanem imienia Krystyna , Gabriela jeśli zaś chodzi o chłopca to podoba mi się Jan , Wojciech , Piotr , Jakub ..jeśli chodzi o bardziej nowoczesne imiona dla dziewcząt to jest jeszcze Milena i Lena , które do mnie przemawiają a wśród chłopców Tymek kiedyś bardzo pragnęłam Julię mieć ale już w rodzinie jest więc automatycznie to imię odpadło .. wiem , że wybór Ukunia jest trudny ale znajdziesz to "swoje" jak przyjdzie odpowiedni czas zdróweczka Ci życzę i baw się dziś dobrze ..oby Ci ulżyło kochana bo mi Cię bardzo szkoda ..

              bagnes , dobrze wiedzieć , że każdy z nas ulepiony jest z innej gliny a tym samym inaczej przez to wszystko przechodzi .. mam nadzieję , że będę mieć podobnie do Ciebie i pomimo wielu starań i trosk zostanę szczęśliwą mamą ..Twoje słowa podniosły mnie na duchu , dziękuje

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                A z Tobą Martuś to się łączę w bólu bo co mogę powiedzieć więcej ..bardzo mi przykro jest z powodu Twoich ciężkich dolegliwości ..powinnaś iść do lekarza ..dbaj o siebie bo może to nie torbiel , może to jest właśnie ciąża ..tego Ci słońce życzę

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ulcia jak tak czytam co napisałaś to aż mi ciarki przeszły ..wiem też , że takie
                  akcydenty się zdarzają często i nie życze tego nikomu ..oby nie dane było nam to przeżyć

                  dziś w Krakowie mamy "noc muzeów" , nie wybierasz się przypadkiem ?
                  Pozdrawiam ..

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Iwcia z miłą chęcią bym się wybrała ale drogi u mnie pozalewane Jak chcesz zobaczyć sobie co się dzieje u mnie to wejdź na limanowa.in
                    Jutro mam zajęcia na uczelni i tak się zastanawiam czy dojade do Krakowa...:/



                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Cześć dziewczynki. Co taka cisza na forum? Nikt nic nie pisze. Jak samopoczucie, zwłaszcza pytanie to kieruje do Ukuś i Iwci? Uka już trochę mniejsze te dolegliwości masz, jak się w ogóle trzymasz?
                      No i Iwciu co tam? Jakieś objawy świadczące o jednym albo drugim? Chyba na razie nie masz zaplanowanych wizyt u lekarza? Masz chyba czekać na rozwój wypadków tak?
                      No i co Ulcia u Ciebie? Jak sytuacja na zewnątrz, dałaś radę na zajęcia dojechać?
                      Miłego dnia Nam wszystkim życzę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Cześć dziewczyny ...
                        Jest zle ..a nawet bardzo zle .. dziś w 27 dniu cyklu zaczęłam krwawić ..stało się to w okolicach godziny 15 .. początkowo jeszcze bardzo nieśmiało i miałam nadzieje , że zarodek się implantuje bo najpierw wyszedł ze mnie mały brązowy sluz a potem taka jasno różowa krew ..ale z godziny na godzinę było coraz gorzej i zrozumiałam , że to nie to co bym chciała , żeby było ..najzwyczajniej w świecie dostałam okres ..tylko dwa dni za wcześnie ..jestem załamana bo tyle wysiłku tym razem w starania włożyliśmy , tyle czasu zmarnowaliśmy , nie wspominając o kasie ..ja nie rozumiem tego wszystkiego już ..dlaczego te pęcherzyki , które popękały się nie zapładniają ? przecież byłam monitorowana i na domiar złego dali mi zastrzyk na pękniecie , żeby wyprzedzić czas ..luteina też była , nie wspominając o Clo ..ja czegoś tu nie kumam ...jajowody drożne mam , owuluję lepiej lub gorzej ale owuluję ..mąż ma zdrowe , dobre nasienie ..co robić dalej ? wiem , że w klinice będą mnie namawiać na inseminację ..niby jestem za ale chcę wiedzieć jaka jest przyczyna mojej niepłodności ..dlaczego się tak dzieje , że nie dochodzi do ciąży ..coś mi tu nie gra ....

                        I znowu człowiek został pozostawiony na pastwę losu ..radz sobie Iwciu sama ..wierz , że się znowu uda lub nie wierz ..lecz się dalej lub popieprz wszystko ..jedz na wakacje czy kibluj w klinice co trzeci dzień bo przecież tak trzeba podczas cyklu stymulowanego ..faszerować się znowu tymi lekami czy nie ? gdybym się zdecydowała na inseminację to co to zaq różnica jest z naturalnym zapłodnieniem ? przecież szansa jest taka sama tylko tyle , że plemniki są przefiltrowane i wybrane te najlepsze ..ale nikt nie gwarantuje , że się uda ..czy chcę przechodzić przez kolejną porażkę ? zarówno psychiczną jak i finansową bo przecież ten zabieg kosztuje ..czy ja dam radę w ogóle ...mam tysiąc myśli na minutę ..żal mi jest samej siebie ..

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Martuś , wszystko wypisałam wyżej ..szkoda gadać kochana ..mam doła ..już w nic nie wierzę , ech ..
                          Miałam czekać na cud a cudu nie będzie .. co do lekarza to miałam się do niego zgłosić gdybym dostała okres więc pewnie około środy do niego zajrzę ..jutro nie pójdę bo nie mam siły ..i nie chcę mi się ..
                          To tak w skrócie tyle ..

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Iwciu i cóż mam ci powiedzieć... no przykro mi cholernie! Wiem że każdy miesiąc kosztuje Cię i psychicznie i finansowo... Powiem Ci tak, już z samej ciekawości zasięgnęłabym rady innego specjalisty. Nie każę Ci się tu od razu leczyć u kogoś innego ale żeby ktoś trzeźwym okiem spojrzał na Twoje badania i Twoją sytuacje. Może zobaczylby coś czego twój lekarz nie widzi? Nie wiem juz sama, zrobisz jak uważasz. Napewno dobrze wybierzesz
                            Na pocieszenie powiem Ci tak, że ja wiem dokładnie kiedy mam owulację a staralismy się też trochę czasu i też nie mogłam zrozumieć że nie zaszłam wtedy w ciążę.

                            Marta a żyję i nawet dojechałam na zajęcia. Choć po drodze straszne błoto było ale woda nad ranem wróciła do koryta i droga była przejezdna.



                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ukunia , jak znajdziesz troszkę czasu to przynajmniej pociesz mnie tym , że Ty się już lepiej czujesz ..
                              Ulciu , finał finałów był taki , że nie poszliśmy z mężem nigdzie bo zaspaliśmy ..plan był taki , żeby odpocząć , przespać się ze dwie godziny wieczorem i pójść zwiedzać ..a realia były dalekie od planów ..
                              Cieszę się , że już powoli przestaje padać bo faktycznie wszędzie wylewa i biedni Ci ludzie co są pozalewani ..
                              pozdrawiam Was ...

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dobra rada Ulciu , też o tym samym pomyślałam ..ale jeszcze się głębiej nad tym nie zastanawiałam .. w czerwcu szykuje mi się wyjazd na Mazury więc teraz i tak do innego lekarza nie pójdę ..ale mój obecny zaczyna mnie drażnić a to jemu zle wróży
                                Dziękuje za wsparcie to dla mnie teraz ważne jest ...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X