Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Cześć
    Wiesz Martuś dokładnie myślisz tak samo jak ja ..mój doktor już wyrobił sobie "nazwisko" , że tak się wyrażę i już się nie stara ..u niego wizyta trwa 5 minut i to jeszcze rozporek u spodni zapinam na korytarzu , żeby nie przedłużać ..najbardziej wnerwia mnie to , że trudno coś z niego wydusić ..i jak tak patrzę na te kilka miesięcy wstecz , które do niego chodzę to chyba jednak dochodzę do wniosku , że jest komercyjny ..bo wygląda to u niego tak ..szybka wizyta , kasa znowu wizyta , kasa , usg , usg , usg ...poza tym z łatwością wspomina o inseminacji ..wręcz namawia ..pewno jakbym owulowała normalnie to już bym była po niej ..bo on ma taki "tok leczenia"..
    nie znam go na tyle , żeby go tak surowo oceniać ale swoje już wiem ..czytałam wiele opini na jego temat i niestety z większością z nich muszę się zgodzić ..co do tego , że się spóznia to nieprawda ..bo zawsze jest na czas i nigdy nie czekałam w długich kolejkach ..wizyty są umówione na konkretną godzinę i przeważnie wchodziłam przed czasem ..natomiast walą do niego tłumy ..najwięcej pacjentów to właśnie on ma ..w sumie jak na razie to oprócz tego , że jest małomówny to nie mam nic do zarzucenia ale ..no nie wiem !
    U tej pani doktor co byłam ostatnio poczułam takie ludzkie podejście do sprawy i to mnie rozwaliło ..bo jeszcze ani raz mój doktor nie zapytał mnie jak się czuję ..mało tego gdyby nie musiał gadać ze mną to by w ogóle nie gadał ..pewnie bym więcej wiedziała na jego temat gdybym miała normalną owulację a tak to jest zablokowany bo sam nie wie jeszcze co ..bo w pierwszym cyklu z Clo samoczynnie owulowałam i teoretycznie mogłam zajść ..potem był drugi cykl tzw. pusty ..gdzie nie popękał pęcherzyk ..i teraz ten trzeci decydujący ..a potem to nie wiem co ze mną zrobi ..zobaczymy co będzie póki co jakiegoś większego przegięcia u niego nie widzę ale też człowieczeństwa brak ..poleciła mi go znajoma rehabilitantka -dlatego do niego chodzę ..jej szwagierka miała problemy z owulacja tak jak ja ale zaszła w ciażę i tak się napaliłam , że też poleciałam do niego ..poza tym sama nazwa brzmi wiarygodnie bo "Centrum Leczenia Niepłodności " więc pomyślałam , że mi tam krzywdy nie zrobią ..stąd taka a nie inna decyzja ..

    Czasami rozważam wyjazd do Warszawy ..do Novum ..

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Jeśli chodzi o zastrzyk to naprawdę prosta sprawa ..kupujesz jeden i wszystko jest już gotowe ..zrobiłam tak jak mi kazali ..czyli stuknęłam w fiolkę by poruszyć pęcherzyk z powietrzem , zdjęłam tłok i pokazała mi się taka mała igiełka ..następnie wypuściłam kroplę , żeby było wiadomo , że wszystko w porządku i dalej chwyciłam dość mocno fałd brzuszny koło pępka i wbiłam całą igłę ..wcisnęłam dalej tą ciecz co była w środku i po sprawie ..wyciągłam igłę i sprawdziłam czy nic nie wypłynęło ..a , że było ok to poczułam ulgę ..faktycznie to nic trudnego tylko człowiek się boi

      Chciałabym Marta , żeby wszystko się układało po Twojej myśli , żeby było tak jak chcesz ..wiem dobrze jak jest ciężko i jak się człowiek czuje bezradnie jak nadchodzi @ ..ale trzeba wierzyć , że się kiedyś uda ..żyję z tą świadomością 3 lata i dalej liczę na to , że się uda ..a nawet jakby mi lekarz powiedział , że się nie uda to i tak będę wierzyć , że będzie odwrotnie ..aspekty fizyczne są ważne to fakt , trzeba być w miarę zdrowym by móc począć dziecko ale te psychiczne są najważniejsze bo w głowie właśnie się kreuje się życie ..
      Życzę Ci więc samych ukojnych i płodnych myśli
      Zobaczysz , że się uda ..tego życzę z głębi serca
      Powodzenia

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        A ciekawe co u Ciebie Ukusia ? Ech ..liczę na to , że daliście radę ..
        Buziaki kochana , mam Cię w pamięci

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cześć. Ja też mam nadzieję że Ukusi droga przebiega bez problemów oraz że dała radę odwiedzić lekarza żeby się czegoś dowiedzieć. Jak dobrze pójdzie jutro zda nam relację.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            No a Ty Iwciu kiedy znowu na usg masz iść? No i jak nazywała się ta pani doktor u której ostatnio byłaś?

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Cześć
              Na usg byłam dzisiaj rano o 7h30 ..już u mojego doktora ..powiedział , że pęcherzyki ładnie popękały ( te dwa bo ten trzeci był za mały ) czyli owulacja była wczoraj ..jak czytałam ulotkę na zastrzyku to właśnie tak miało być ..w sobotę był zastrzyk a między 24 a 48 godzinami pęcherzyki miały popękać ..i tak się stało ..tylko w niedzielę nic nie czułam dosłownie a dziś mnie tak dół rwie , że hej ..podbrzusze ciągnie ..ale nie narzekam ..a wracając do lekarza to mi przepisał luteinę od 19 do 23 dnia cyklu mam ją zażywać ..2 razy dziennie pod język wkładać mam ..no i czekać aż do okresu ..początkowo coś wspominał , żebym wpadła w środę ale potem powiedział , że nie potrzeba ..ucieszyłam się bo finansowo coraz gorzej mam ..tu usg tam zastrzyk , teraz jeszcze lekarstwo ..no i się skumulowało ..oczywiście każdy zarobiony grosz wydaje na lekarza bo dla mnie to jest najważniejsze ale dużo rzeczy sobie odmawiamy ..i jak tak dalej pójdzie to będę się musiała pożyczać u rodziców ..

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                A jeśli chodzi o panią doktor to zaraz znajdę jej nazwisko bo ona też czasem przyjmuję w tej klinice ..miałam napisane jej nazwisko na recepcie bo to ona mi przepisała ovitrelle ..no ale nie pamiętam ..wiem , że jest z Bytomia
                zobaczę zaraz na stronie kliniki to Ci powiem

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Mam Marta
                  Dr.n.med Alicja Gajewska -Kucharek

                  Tak jak wspominałam jest jednym z lekarzy przyjmujących w Parensie ..leczy w Krakowie i Bytomiu ..

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Iwcia bardzo się ciesze, że zastrzyk pomógł Oby wszystko poszło tym razem po twojej myśli.



                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ulciu , dziękuję Ci bardzo za miłe , kojące słowa tak bardzo bym pragnęła , żeby się w końcu udało ..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Cześć dziewczyny kochane.jestem już w domu prawie wysłana.droga była ciężka ale sumie aż tak złe nie było.mdlosci miałam straszne z rana w drodze ale jakoś też przeżyłam.pogrzeb był ciężki i smutny jak to pogrzeb .moj cieżko to przeżył wszystko ale co sie dziwić?lekarza miałam zalatwionego "po znajomosci"bo żaden nie przyjmował prywatnie w niedziele.mialam wizytę na 8 rano.moja kruszynka miała w niedziele 6,3mm codziennie rośnie 1mm.serduszko słyszałam było to dla mnie wielkie i wzruszające.serduszko biło jak szalone.jestem zdrowa nic mi nie dolega żadnych dolegliwości typowo ciążowych w sensie zapaleń itd i powiedział ze jestem okaz zdrowia odpukać oczywiście.ciaza rozwija sie prawidłowo i wszystko jest ok.pogratulowal ze tak szybko sie udało))
                        Idę sie polecić bo jednak droga tak długa cały czas daje mi znać .miłego dnia dziewczyny

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Cześć
                          Gratuluje Ukuś po raz wtóry , dla takich wzruszeń i emocji z tym związanych człowiek żyje- dlatego cieszę się z Tobą Twoim szczęściem ..to dobrze , że wszystko w porządku ..już niedługo hehe będziemy się zastanawiać czy ma siusiaka czy też nie ma , co nie ja czuje po kościach , że będzie dziewczynka hehe
                          Buziaki kochana ..

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Cześć dziewczynki.wczoraj już nie było mnie bo padam jak stoję.ale odczytałam ze Iwciu wyprodukowalas pęcherzyki i robiłaś zastrzyk by pękły i pękły tak?bo ja taka jestem zamotana ostatnio ze mi trzeba powtarzać.bardzo sie cieszę!mam nadzieje ze tym razem sie uda i uda sie bo musi.nie będę sie sama męczyć mdlosciami itd.wiec musi być po myśli.ja dziś mam zły dzień jak każdy zreszta ostatnio bo zaczyna sie zle,ale liczę ze przejdzie za jakiś czas.dzis idę do lekarza ciekawa jestem co bedą mi robić?
                            Miłego dnia dziewczynki.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Cześć kochane. No i Uka czego u lekarza się dowiedziałaś? Cieszę się że szczęśliwie taką podróż przeszłaś. Też tak jak Iwcia czuję że na dziewczynkę masz takie objawy Najważniejsze żeby maleństwo zdrowe było i jego mamusia też

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dziękuję Iwciu za informację. Coraz bardziej zastanawiam się nad wizytą w prywatnym gabinecie. Mam wrażenie że mój lekarz ma za dużo pacjentek i nie przykłada się tak jak powinien. Ale czekam jeszcze na badania gdy wszystkie będę mieć może wybiorę się np do Parents. Ale narazie szpital. Jakoś się denerwuję cały czas

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X