Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Też Ci Iwciu życzę kolejnych szczęśliwych lat spędzonych razem, Powodzenia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Nie martw sie Marta na zapas.w takich sytaucjach czas jak mowisz wlecze sir niemilosiernie.wiec narazie nir ma sie co gryzc i zameczaz myslami.zobaczysz co powie lekarz.badzmy dobrej mysli

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Martusia glowa do góry. wszystko dowiesz się na wizycie, wierzę w to że wszystko ok.

        Iwcia no to gratulacje z okazji rocznicy! Zyczę wam wiele lat razem!
        Mi we wrześniu stuknie 5 lat małżeństwa.



        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          A tak z innej beczki. Od lat jestem konsultantką Oriflame więc jakbyście chciały obejrzeć katalog to zapraszam



          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam Wasdzus jest wyjatkowo piekny cieply dzien!u nas to zadko sie zdaza wiec dlatego podkreslamja od rana niezbyt sie czuje ale trudno))slabo mi bylo ale juz jest ok i zabieram sie za obiad bo dalej cos wymyslilam dziwnego))swoja droga Ulcia powiedz mi ile jest prawdy e tym ze nie powinno sie jesc ostrego?kolezanka mi tak mowila wczoraj a mi tylko po ostrzejszym jest dobrze.
            Jak mowilam dzien piekny az szkoda bylo w domu dzis siedziec no ale i tak nie moglam wyjsc a teraz juz trzeba die brac do roboty.milego dnia kochane.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Staramy się o dziecko już od ponad roku i nie powoli zaczynam się załamywać mąż bardzo mnie wspiera i pociesza, ale ja jestem coraz bardziej rozdrazniona, a kiedy widzę kobietę w ciąży chce mi się płakać

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Wrzeslawopl72 jestes w dobrym miejscu.wszystkie tu jestesmy z tego samego powodu.mi udalo sie dosc szybko ale forum nie opuszczam.Powod jest drogi medycznej czy psychicznej-chodzi mi o blokade.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Cześć dziewczynki. W dobrym miejscu jesteś Wrzeslawapl72. Ja staram się już półtorej roku i też często się brakiem sukcesów załamuję. Chociaż dzisiaj mąż poprawił mi humor bo powiedział że dwa bociany za nim spacerowały, może jednak nam coś przyniosą ( oczywiście to taki żart nigdy nie brałam takich rzeczy na serio).

                  Ps. Dziękuję za słowa wsparcia

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Czesc dziewczyny.my wyjezdzmy do Polski.wczoraj dotknela nas tragedia i zmarl moj przyszly tesc , musimy jechac.moze jakos wytrzymam w aucie bo dzis jak na zlosc mdli mnie od rana.alr kupilismy duzo owocow i przekasek i bedzieny robic czeste postoje.jedziemy doslownie na jeden dzien niestety nie mozemy zostac na dluzej.moze uda mi sie odwiedzic ginekologa jakos bo czas mamy na styk kazda godzine.wiec odezwe sie w wtorek pewnie.milego weekndu...

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Cześć dziewczyny ..
                      Wyrazy współczucia dla Ciebie Ukuś ..przykro mi z powodu teścia zawsze jak ktoś umiera zadaję sobie pytanie "ciekawe dlaczego on/ona" ..obojętnie czy to jest mi osoba bliska czy też obca ..bo żal jest każdego człowieka ! Ale wiem też , że nic nie dzieje się bez powodu i wierzę w to , że teraz jest mu tam dobrze ..takie jest życie ..jedni odchodzą drudzy przychodzą ..bądz dzielna teraz Ukuś i wspieraj swojego mężczyznę a wspólnie przebrniecie i przez to ..



                      Dzisiaj byłam na planowanym wcześniej usg ..mojego lekarza niestety nie było ..na czas jego nieobecności zastępstwo pełniła inna lekarka ..w sumie mnie to nie przeszkadzało więc kiedy już weszłam do gabinetu to się cieszyłam , że to właśnie ona ..po zdawkowym dzień dobry zapytała mnie jak się czuje ..zgłupiałam bo nie wiedziałam o co jej chodzi ..mówię , że jest ok ..ona na to-" pytam bo jest pani na 3 cyklu stymulowanym Clo i wobec tego może ma pani gorsze samopoczucie "? jeszcze bardziej zbaraniałam bo takiej zażyłości ze strony doktora nigdy nie miałam ..odpowiadam jej , że bardzo to miłe jest , że pyta ale naprawdę nie narzekam tylko martwię się o pęcherzyki ..kazała mi się rozebrać i wejść na fotel ..po chwili już mówi , że jest jedno endometrium ..21 mm ..znowu chwila ciszy i mówi , że w prawym jajniku mam jeszcze dwa pęcherzyki ..7 mm i 15 mm..dodaję jeszcze , że ten w lewym jajniku liczy 21 mm .. w sumie są 3 ..potem pyta czy pan doktor myślał , żeby mi podać jakiś zastrzyk ? odpowiadam , że tak ...wspominał o pregnylu ..ona na to to ja pani przepiszę Ovitrelle ..odpowiadam dobrze ..lecę do apteki i od razu kupuję ..trochę jest drogi ale co zrobić ? muszę go wziąść ..w aptece do mnie dociera , że nie wiem jak go zrobić ..wracam więc do Centrum , żeby dopytać jak sobie wstrzyknąć ..martwię się bo nigdy tego nie robiłam lecz pielęgniarka uparcie tłumaczy , że to prosta sprawa ..wypuścić powietrze a potem w fałd brzuszny wbić igłę ..za ten czas już dawno by to zrobiła ale woli wytłumaczyć więc ok ..zbieramy się i idziemy do domu ..zrobię to potem ..koło godziny 17 ..teraz nie mam do tego głowy ..a powiedzieli , że to nieważne jest o której godzinie byle by go zrobić dziś ..to tyle z wizyty


                      Serdecznie Wam również dziękuje za życzenia rocznicowe oczywiście życzę Wam tego samego czyli dalszych długich szczęśliwych i zdrowych lat
                      Pozdrawiam Was ..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Jeśli ktoś już brał ten zastrzyk to proszę o pomoc ..może dowiem się jeszcze czegoś na ten temat ?

                        Ulcia , ratunku
                        W sumie to nie jest zastrzyk dożylny dlatego mniej kłopotu będzie natomiast chętnie się poradzę Ciebie ..może coś o nim słyszałaś ?

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Iwcia nie powiem Ci, czy akurat ten zastrzyk moja ciocia brała ale też brała zastrzyki w brzuch jak starała się o dzidziusia. Wiem napewno że to nie było jednorazowe. No ale synka mają więc warto się poświęcać



                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dziękuje Ulcia
                            W sumie już jestem po ..odważyłam się go zrobić w okolicach godz 16h30 czasu polskiego i powiem , że to była bułka z masłem ..człowiek boi się nowości więc na początku spanikowałam ale czego się nie robi , żeby było dobrze ..wpakowałam go sobie w brzuch a wieczorem będziemy się starać ..
                            póki co czuje się ok ..

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Cześć dziewczyny. Jak Wam długi weekend minął, czy raczej mija? Iwciu po przeczytaniu twojego wpisu dochodzę do wniosku że ta lekarka bardziej się stara niż ten lekarz u którego się leczysz. Mnie np też nikt nie poinformował że przy clo mogę źle się czuć, gdy mówiłam o tym lekarzom to wyglądało tak że to nie jest możliwe, i moje objawy są spowodowane czymś innym. Podziwiam odwagę, wiem że gdy się staramy zrobimy wszystko, ale taki zastrzyk?! Ja chyba jednak do pielęgniarki bym pojechała. Mam nadzieję że wczorajszy wieczór udany? Trzymam kciuki, ilość pęcherzyków chyba zadowalająca

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                No a ja jak zwykle przeziębiona. To chyba psychika w drugiej połowie cyklu mi się pogarsza i stąd takie objawy Oby to się zmieniło.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X