Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Czyli jutro sie zaczyna mowisz Iwciu.to super.i jak pisalam fajnie ze wczesniej dostalas okres zawsze to pare dni mniej czekania.licze ze wszystko bedzue super fajnie u wyprodukujesz sliczne pecherzyki.kurcze cos tak mysle ze to bedzie ten cykl!!!bede mocno trzymac kciuki.Marta mowi ze nie zarazam a bo ta jak kazda inna chorona najpierw rozwija sie bezobjawowo a potem atakujetak wiec trzymsc sue mocno))
    Ja wlasnie wrucilam z przychodni.jutri mam zadz
    Do poloznej umowic sie na usg a do przychodni na 7 maja na badania szczegolowe.ciekawa jestem ilr bede czekac na to usg na szczescie szpital ten mam pod nosem.no mam dzis fazy na denerwowanie sie z byle powodu)))tak wiec dziewczynki brac sie do roboty bo to musi byc ten miesiac))

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Ja z moim nir mam tak zle.on bardzi lubi gotowac i na weekendzie kuchnia jego-zawsze tak bylo zawsze nakupi jakis przypraw co nawet nie wiem co czego sa i jak on to mowi-Tworzy))) na szczescie dobrze gotuje.z tel.mam tak samo on musi pierwszy wszystko zrobic

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Mój mąż to informatyk z wykształcenia ale i z powołania. Nie raz poprawiał po firmach komputerowych czy serwisach ale w domu też jak trzeba to naprawi.
        Ma kuchmistrzostwo (chodził do technikum gastronomicznego) ale najczęściej ja gotuję, bo nie mam cierpliwości. on musi wszystko "dopieścić".

        Marta to mam praktycznie takie same testy. No to trochę kicha z tym sluzem..:/ A może tobie te pęcherzyki też nie pękają i trzeba je stymulować albo prolaktyne skontrolować? Ale bądź dobrej myśli, na każdą z was przyjedzie kolej. Wiem To NAPEWNO <3

        Iwcia, każdy stres, przeziębienie czy cóś może przyspiszyć/opóźnić okres. Nawet łykanie często srodków przeciwbolowych czy aspiryny.



        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Czesc dziewczyny.co tam nowego?Iwcia dawaj znac jak wizyta bo czekam tu z niecierpliwoscia.mysle ze wszystko bedzie dobrze i czekac tylko na piekne pecherzyki)))
          Ja dzis siedze i sie tak nudze.pogoda jest tragiczna jest poprostu ciemno i dziwie sie ze nie zasnelam jeszcze!doszlam do wniosku ze jednym z powodow przez ktore sie tak wkurzam jest moj telefon!wstawia sam i musze kasowac itd.ale musze sie nauczyc wolniej pisac a nie wsciekac na wszystko za darmo.mam nadzieje ze dzuen Wam przyjemnie mija.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czołem
            Oczywiście o mało bym się nie spózniła na wizytę u lekarza bo takie korki w Krakowie są ..a jak już dojechałam to czekała mnie niespodzianka ..wszystko
            zamknięte na cztery spusty było ..przeżyłam szok dosłownie bo ja już niewiele czasu miałam a tu heca -klinika przeniosła się pod inny adres
            a dokładnie to pod inny numer na tej samej ulicy tylko w zupełnie nowym budynku i po przeciwnej drodze ..więc trochę zamieszania było ale dotarłam wreszcie ..potwierdziłam swoją obecność i długo nie czekałam ..doktor od razu mnie wziął do gabinetu ..zrobił usg na pełnym pęcherzu i powiedział , że wszystko w porządku jest ..ciąży poza macicznej nie ma ..powiedział , że póki co przepisze mi Clo i mam go od jutra zażywać przez 5 dni potem 3 maja przyjść i zobaczyć czy są pęcherzyki jakiekolwiek ..jak będą to będzie je oglądał jak rosną a jak już będą na tyle dojrzałe to poda mi Pregnyl po to by pękły ..wtedy się trzeba będzie starać ..w sumie nic nowego się nie dowiedziałam ale rozumiem , że to wszystko zależy jak zaowuluje ..jeśli wyprodukuje pęcherzyki tak jak w przed ostatnim cyklu to jest sporo szans ..a jak będzie tak jak w ostatnim cyklu to kompletnie nie wiem ..ciesze się , że na razie przestał gadać o inseminacji ..
            sama wizyta trwała krótko a doktor był nadzwyczaj miły ..to mi schlebia w sumie ..ale przecież nie o to chodzi ..mnie najbardziej zależy na jego wiedzy bo takową powinien mieć ..wydaje się , że ma ..tylko te cykle są takie długie i ciągle trzeba czekać i czekać bo coś tam ..
            Suma sumarum to muszę wyprodukować piękne pęcherzyki i doktor mi pomoże , żeby pekły ..tylko boje się co będzie jak na złość nic ze strachu i stresu nie wyprodukuje ? hm ....
            Nie będę już jojczyć tylko zacznę szczerze wierzyć , że sobie tam w ciepełku coś uhoduje ..
            Pozdrawiam Was kochane

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              To ja juz Iwciu czekam tylko ns ta Twoja produkcje i mysle ze tym razem wszystko bedzie po Twojej mysli za co bede mocno trzymac kciuki.wszystko narazie wyglada dobrze wiec tylko teraz jak mowie trzymac kciuki.ja wlasnie z domu wyszlam wiec odezwe sie potem.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ja też trzymam kciuki żeby teraz się udało Ci Iwciu. A o tym że przenieśli Cię nie poinformowali?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Pewnie , że informowali ..tzn wisiała wydrukowana kartka od paru tygodni ..tylko ciągle lekarz przyjmował w starym budynku bo tamten gabinet nie gotowy był ..więc bez zastanowienia chodziłam tam gdzie zawsze ..a dziś niespodzianka ..
                  W ogóle to teraz w porównaniu do tego poprzedniego budynku to full wypas jest ..nowoczesne pomieszczenia , wszystko lśni ..recepcja duża ..położne i pielęgniarki mają własne biura czy jak to nazwać ..nie wspominając o pomieszczeniu w którym przyjmuje lekarz ..nowy fotel , sprzęt ..

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Trzymajcie dziewczynki trzymajcie bo bardzo teraz tego potrzebuje
                    Każdą pozytywną energię skierowana w moim kierunku chętnie wchłonę ..
                    Ściskam Was mocno ..

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Cześć
                      Jak dla mnie moje drogie to jest dziś bardzo spokojny dzień ..rano dłużej pospałam , zjadłam pyszne śniadanko , umyłam sobie włoski potem cała się wrzuciłam do wanny i odpoczywałam ..jak już skończyłam to zrobiłam dobry obiadek i tak mi część dnia minęła..przypomniało mi się , że nie mam butów na wesele więc namówiłam męża , żebyśmy sobie pojechali pooglądać ..i na oglądaniu się nie skończyło bo oczywiście znalazłam jedne , które mi się bardzo spodobały ..a że był na nie rabat to tym bardziej je wzięłam ..nie żałuje w ogóle bo zawsze tak jest , że jak nie wezmę od razu to pózniej ich nie ma ..w sumie to mam już kreację , buty tylko mi fryzjer zostaje ..obym się też wtedy dobrze czuła bo różnie bywa ..zażyłam dziś pierwszy raz Clo i powiem Wam , że mi do południa mdło było ..apetytu też specjalnie wielkiego nie miałam ..czuję jakieś wewnętrzne bulgotanie hehe ale to nerwy chyba są pomimo wszystko ..no nic zobaczymy jak to będzie jutro ..wczoraj siedziałam na innym forum i czytałam dziewczyny , które mają jakieś doświadczenie jeśli chodzi o Clostilbegyt ..i się miło zaskoczyłam bo jest wiele takich dla , których pierwszy cykl stymulowany tym lekiem był taki jak mój czyli piękne pęcherzyki ale ciaży brak ..drugi cykl podobnie tak jak ja prawie żaden dobry pęcherzyk bo albo za duży albo za mały ..wiekszość jednak napisała , że przy 3 cyklu zaszły w ciążę nie chcę się nakręcać ale to mnie podniosło na duchu troszkę ..są też dziewczyny , które po pierwszym cyklu pozachodziły w ciąże ale ja się z nimi niestety nie porównuje
                      od zawsze praktycznie rzecz biorąc mam kłopoty z tym związane więc wiecie jak jest ..
                      Jutro kanonizacja ..chcę się pomodlić za nas i prosić o łaskę ..ja wiem , że nasz papież nad nami czuwa ..30 kwietnia braliśmy ślub , dzień potem była beatyfikacja ..teraz będzie nasza trzecia rocznica ślubu a nasz ojciec zostaje świętym ..
                      Wierzę ...., że się uda !

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Iwcia tak z innej beczki bo chyba z Krakowa jesteś. Poczta naprzeciw PKP 9to chyba ul.Lubicz 4) jest czynna całodobowo, nawet w niedziele?



                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Ulcia , w sobotę i niedzielę była do tej pory czynna ale czy całodobowo to nie wiem niestety ..można to sprawdzić w internecie

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Tak mieszkam w Krakowie

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Czesc dzuewczyny.caly dzien zajeta bylam a teraz czuje sue jak bym miala byc chora.i nawet dzis leciutko mnie zamdlilo ale nie wiem czemu wsumie.zaraz ide sie walnac pod koldre.Iwciu wszystkie znaki wskazuja na ten cykl i to co przeczytalas o tym leku i to ze bedzie Wasza rocznica i kanonizacja.chyba to bedzue najpiekniejsza intecja i prezent na rocznice ktorrj oczywiscie serdecznid grauluje i 100 lat kolejnych razem!oby modlitwy ktore napewno i Ja i Ty i wszystkie tu bedziemt sie modlic sie spelnily.milego wieczoru kochane

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dziękuje bardzo Ukusia , jesteś wielka moje nadzieje są ogromne ..ale czy to wystarczy ? co ma być to będzie ale wstąpiła we mnie taka silna wiara , że będzie dobrze aż się sama siebie boję ..jestem jednak krucha i szybko się załamuje ..jednak tym razem chcę być silna ..
                                Pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X