Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    I ode mnie 100 lat malej.tak Ulcia w kwestki pieniedzy to akuray stoi na ost.miejscu ale ona chciala tylko powiwdziec ze to bez sensu tak szybko.ja mysle ze na 2 tydz sie umowie i tyle.co do objawow macie racje kazda kobieta inna kazda ciaza inna.bol brzucha to chyba normalne-tak mi sie wydaje jesli oczywiscie nie towarzysza mu skurcze krwawienie i inne .mi nic nie jest ale mam jakies obawy-to calkiem nowa sytuacja dla mnie.mam nadzieje ze lekarz powie mi to samo ze wszystko ok z tym brzuchem.oj tyle zmatwien mnie chyba czeka ...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Pewnie zarobione jestescie.ja juz co mialam porobic to porobilam reszte robi moj ukochanytzn powiem Wam ze wiecej zrobil niz ja hahha.ale on lubi gotowac wiec ja nie mam nic przeciwko oczywiscie))siadlam i zasnelam hahha na 20 min doslownie bo nawet lawa mi nie wystygla.zaopayrzylam sie w kawe inke bo ja uwielbiam.i juz wieczor!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Staraliśmy się o dziecko bardzo długo i jestem w ciąży strasznie cieszy mnie ta wiadomość, ale pierwsze miesiące są straszne mam mdłości i nic nie mogę jeść a na stole tyle smakołyków i pysznych rzeczy w święta

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Witamy Cie Michelle i gratauluje i zarazem wpolczuje ciazowych dolegliwosci.ja narazie jak sadze jestem w 5 tyg.wiec wszystko przedemna.w nast.tygodniu ide do lekarza mam nadzieje se wszystko bedzie ok.pozdrawiam

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Cześć dziewczyny
            Musiałam się chwilkę oderwać od świątecznego stołu i zajrzeć tu do Was ..bo ostatnio było mniej czasu ..człowiek wiecznie zabiegany jest i "głupi" za przeproszeniem ..głupi dlatego , że przeważnie przed świętami większość czasu spędza w kolejkach aby kupić to co najlepsze ..no bo święta idą , tak ..skupuje jeszcze raz skupuje a potem to wszystko taszczy do domu ..na pierwszy rzut oka wiadomo jest , że ani połowy z tego nie zje ale święta muszą być ..potem zaczynają się porządki i znowu wszystko się robi na czas ..no bo jak się nie wyrobię to będzie wstyd , że brudno ..i zostaje jeszcze sałatka do zrobienia ..koniecznie jarzynowa musi być bo mąż nie wyobraża sobie , żeby jej nie było ..i tak świąteczne przygotowania dobiegają końca ..nareszcie można odsapnąć ..ale trzeba iść do kościoła bo duchowe przygotowania na ostatnim planie a nie tak powinno być ..przy kolejnej stacji drogi krzyżowej zasypiam prawie ..jestem wyczerpana ale wytrzymuje ..proszę Boga o łaskę , aby dał nam to czego tak bardzo pragniemy ..od tak dawna o to prosimy ..następnego dnia idziemy z koszyczkiem do święcenia ..słyszę jak ksiądz mówi o jajach jako symbolu życia..następuje chwila refleksji ..myślę ...wokół mnóstwo dzieci z koszyczkami ..tylko my jesteśmy razem z mamą ..widzę smutek w jej oczach ..może to nie z tego powodu, nie wiem ! Szybko obiecuje sobie , że nie będę się obwiniać i nie będę w ten sposób myśleć bo to niezależne ode mnie ale znowu coś we mnie pęka ..staje się drażliwa ..wracamy do domu i już jest lepiej ..nie chcę popsuć tych świąt ..nie będę myśleć , muszę się nauczyć cierpliwości ..
            Na dzisiejszej sumie było 5 chrztów i się sama do siebie uśmiecham ..podwójne święto zarówno zmartwychwstania jak i dołączenia bobasków do grona dzieci bożych ..Niech zdrowo rosną i będą chlubą rodziców
            Mam nadzieję ,że dołącze kiedyś do grona tych szczęśliwych rodziców i będę dumna tak jak Ci ..
            Kochane moje , ponownie życzę Wam zdrowych i wymarzonych świąt
            Pozdrawiam ..

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Witam Cie Iwciu.to wszedzie tak samo.czlowiek lata jak szalony po zakupy gotuje sprzata na te 2 dni zeby choc to bylo 3-4 dni.potem zostajemy z cala lodowa jedzenia na ktoro po swietach nie che nam sie juz patrzec!Nie mysl tak Iwciu i nie dobijaj sie myslami i donysleniami ze mam moze smutna z tego powodu.nie mozesz sie obwiniac za nic.nadejdzie Twoja kolej.kazdego wkoncu nadchodzi.ja wiem ze to latwo mowic ale tak jest.lekarz mowi Ci ze wszystko jest ok.nowy cykl nowe szanse.ja bede modlic sie za to szczescie dla Ciebie.masz w sobie tyle milosci ze musi sie udac-zreszto to juz mowilam Ci kiedys.doczekasz sie.niestety to zycie jak widzisz sprawiedliwe nie jest-jedni sie staraj i nic a inni maja to gdzies i na koncu wywalaja do smieci!przykre ale taka prawda.ja mocno wierze ze i Ty nas tu zaskoczysz to dobra nowina.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Cześć dziewczynki. Nie miałam kiedy wcześniej życzyć Wam Wesołych Świąt więc robię to teraz. Tak to prawda tyle przygotowań, a święta mijają w mgnieniu oka, zostaje tylko zmęczenie i kilka kg nadwagi. Od jutra zrzucam. Czułam się Iwciu w kościele tak samo jak Ty. Tyle dzieci z koszyczkami a mi łzy napływają. Dzisiaj w kościele byliśmy akurat na mszy gdzie przede wszystkim przychodzą rodzice z dziećmi. Kochane bąble, śmieją się biegają, rodzice za nimi Też chciałoby się mieć takie problemy. Dobrze podchodzisz do tematu ale to bardzo trudne.
                Mam nadzieję Uka że nas "zarazisz" jak najszybciej. A co do Twoich wszelkich wątpliwości najlepiej spisz sobie wszystko i zapytaj o to lekarza w czasie wizyty bo kto jak nie on będzie w stanie wszystko wyjaśnić i doradzić. Przynajmniej mam nadzieję że właśnie na takiego fachowego specjalistę trafisz.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dziekuje Marta i nawzajemmysmy dopiero do domu weszli 2 godziny spacerowalismy bo pogoda piekna!
                  co do tego co czujecie w obecnosci malych dzieci to doskobale rozumiem i jak sie wzruszalam i marzylam...to jest chyba naturalne gdy sie wkoncu wchodzi etap ze chce sie miec dziecko.ja Was z mila checia zaraze i mam nadzieje ze bedzie jak mowilam-aby pierwsza!tak bede szla do lekarza w tym tyg.pewnie.wsumie dzieki Bogu nic mi nie jest.piersi znowu bola ,brzuch ponoc normalne bo sie zaczyna tam wszytsko przystosowywac.glowa mnie juz nie boli.pytania juz zaczelam spisywac a tyle tego ze wizyta bedzie chyba dlugaznalalzlam ponic dobra pania gin.mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.milego dnia kochane.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Obdzwanialam dzos lekarzy i znalzlam dobrego a takiego oczywiscie szukalam i wizyte mam dopiero na 3 maja!no ale moze jakos wytrzymam do tego czasu i bexzie to u tydzien wiec moze zobacze serduszko?troche dlugo 2 tygodnie ale plus jest wlasnie taki ze uslysze serduszko a tak bym sje martwila ze jescze go nie ma.oj teraz to ja sie naczekam bo bedzie sie ciagnelo.oby wszystko bylo dobrze o to bede sie modlic codziennie.dobrej nocy

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Czesc kochane.oj dzis widze zadna z Was jeszczr nie miala czasu.jak Swieta?czlowiek grubszy o 2 kilo)))ja sie objadam w niedziele wczoraj juz tak niea dzis to juz zjadalam zdrowr sniadanie wiec zaczynam zdrowo jescbo Swieta trwaja 2 dni wiec nie odpuscilabym sobie tych smakolykow,)wczoraj tak ladnie bylo a dzis juz nie;(napiszcie jak tam u Was?milego dnia.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Cześć
                        Bardzo dziękuje za zrozumienie moich zmartwień , to naprawdę fajne z Waszej strony ..dobrze jest mieć przyjaciół w takich sytuacjach , nawet jeśli są oni wirtualni ..to nic , że Was nie słyszę i nie widzę ale za to mogę Was czytać ..a czasem słowo napisane ma większą moc niż to wypowiedziane ..
                        Dzisiaj mam powera od rana latam po domu i ogarniam wszystko po świętach ..a niestety jest kupa bałaganu ..żeby były tylko takie problemy w życiu ..co tam bałagan heh ..czekam właśnie na mężusia i nie wiem czy jakiegoś ataku na niego nie będzie bo coś ostatnio nie było okazji heh ..się zobaczy ! a tak na poważnie to już niedługo dostanę okres więc wiecie jak jest ..planowany mam na 26 i się zastanawiam czy będzie w terminie czy też dostanę wcześniej lub pózniej ..w sumie nie ma znaczenia dla mnie ale chodzi o to , żebym się mogła do lekarza umówić ..kazał przyjść między 3 a piątym dniem cyklu ..może to będzie ten cykl ? mam taką cichą nadzieję , bo jestem naładowana pozytywną energią ..chyba pomogło mi to odpuszczenie ..choc nie ukrywam tego , że myślałam ale raczej na plus niż minus ..troszkę mnie tam w Wielką Sobotę brało ale już jest ok ..mam nareszcie w sobie pozytywne prądy
                        Pozdrawiam ..

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Serwus Ukusia
                          To dobrze , że już masz umówioną wizytę a co do terminu to się nie martw bo szybko zleci kochana ..a faktycznie serduszko wtedy już będzie dla Ciebie tak słodko pikało póki co to dbaj o siebie i maluszka a zobaczysz , że będzie wszystko dobrze ..
                          I koniecznie pisz o wszystkim bo my się wszystkie tu ucieszymy z każdej wiadomości
                          Buziaki

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Czesc Iwciu.to u Ciebie jak u mnie tez niby sie sprzatalo ale przez swieta czlowiek przesiedzial a balagan zostal.bardzo sie ciesze ze nowe moce w Ciebie wstapily-ze tak powiembardzo wazne jest Twoje nastawienie napewno nie mozes wbic sobie do glowy -ze to sie nigdy nie stanie bo to chyba najgorsze.bede mocno trzymac kciuki by to byl tem cykl by byly pecherzyki i rosly ladnie.a potem tylko czekac nam zostanie.bardzo mocno trzymam za Ciebi i Marte kciuki oby to byl poczatek wszystkiego dobrego co nas czeka.
                            Ja tak,naczekam sie ale szybko zleci glownie chodzilo mi o te pobolewanie ale wszyscy mowia i zreszto czytalam ze to normalne wiec licze ze wszystko bedzie ok a chcialam isc odrazu ale znowu tez mowia mi ze nie uslysze serduszka i bede sie martwic i zeby troszke poczekac.wsumie teraz tak wyszlo ze musze czekac.i narazie jeszcze nie warjuje(w pozytywnym znaczeniu)ale jak juz bede po wizycie to chyba bede troche szalec z szczescia)teraz tylko aby wszysyko bylo ok i nic wiecej nie potrzebuje do szczescia.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Czyli u Ciebie też wszystko w porządku Ukusia ..tak trzymać !
                              A za Twoją wiarę , kciuki i całą aurę , która jest balsamem na moje rany dziękuje jeszcze raz ..niech Ci to Bóg wynagrodzi , w zdrowiu Twojego dzieciątka

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Nie ma sprawy Iwciu.zawsze bede Was wspierac tak jak Wy mnie.i nie dziekuje jak juz bede wiedziala ze wszystko ok to bedzie inaczej.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X