Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Narazie sie czuje jak by to wogle mnie nie dotyczylo taka jestem w szoku!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Moja kochana Ukunia
      Gratuluję słońce , aż mi się gęba uśmiecha na całego
      Czyli mamy pierwszą mamę z naszego forum
      To ja się do Ciebie przytulam i mocno ściskam ...

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Dziekuje Iwciu.teraz zobaczycie ze Wy bedziecie w ciaze zachodzuc jedna po drugiej.z rana bylam troche skolowana i tak ni to smutno ni to glupio ze ja pierwsza.ale tyle mysli mna szarga od rana ze ja juz wogle nie wiem co mam z soba zrobic

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ukusia , nic nie rób kochana tylko się ciesz i jeszcze raz ciesz my wszystkie również się strasznie cieszymy z Tobą i nadal Ci będziemy towarzyszyć ..dla mnie wszystko się zmieniło na lepsze bo teraz Ty będziesz nas uczyć i mam nadzieję streszczać szczegółowo Twoją ciąże

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Nie wiem czy powinnam pytać ale zapytam ..najwyżej mi nie odpowiesz
            Powiedz mi czy Twój ukochany już wie ? a jak wie to jaka u niego była reakcja? oczywiście jeśli można zapytać ..bo nie chcę się wtrącać broń boże ..ja tylko tak z ciekawości cię pytam Ukunia

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Iwciu kochanaa czemu pytasz czy mozesz zapytac?oczywiscie ze wie-zaraz jak zrobilam test.on byl szczesliwszy niz jamoje zachowanie ciezko okreslic w tym pierwszym momencie hahah.siadalm na brzegu wanny i zaczelam plakac ale czy z strachu czy z szcescia?nie wiem?to chyba normalna reakcja bo mimo ze bylo to wszystko planowane to czlowiek bie umie przewidziec swojej reakci.teraz juz smieje sie z siebie

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Jesli tylko bedzie sie Wam chcialo sluchac to bede Wam pisac wszystko co bedzue Was interesowalo.dla mnie to nowosc tak wiec i ja Was bede pytac.jutro albo po jutrze zrobie 2 test dla pewnosci.choc czytalam i to mi ulcia albo bagnes powiedzialy ze zadko pozytywny sie myli raczej negatywny moze wyjsc nie prawdziwy.ja mialam bardzo czuly bo nawet 6 dni przed okresem mozna zrobic.i nie czekalam wogle jak powinno sie czekac na wynik.odrazu mi sie pojawily 2 krechy)))ale 3 dzien bez okresu przy regularnych cyklach i ten bol piersi cinajmniej inny niz przed okresem.ale i tak sie gdzues tam boje ze 2 test moze wyjsc negatywny;(

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Znow napisze jak bardzo ciesze sie ze jestescie tu i ja jestem z wami))

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Obpowiem Wam jak sie cieszy mojdzwoni dzis juz 8 raz zeby nie przesadzac i pyta jak sie czuje?ja zwarjuje przez kolejnych 8 mies!hajahah

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dziewczyny musicie sie przyzwyczaic do moich pytanmam lpdowke pelna serow typu-twarog chudy,mozzaella,feta powiedzcie czy mozna je jesc?bo czytam i raz pisza ze bie raz ze tak.w co Wasi gin.na to mowili?ja narazie nie mam mozliwosci zapytania a internetem sie juz nie kieruje.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        GRATULUJE CI UKUŚ Już rano sprawdzałam ale nie miałam chwili żeby ci pogratulować. Świetna wiadomość na święta. Bardzo cieszę się z Twojego szczęścia. Oby teraz wszystko było dobrze i za parę miesięcy na świecie pojawił się mały Skarb.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Nie dziekujewlasnie zobaczylam ze ja dziekuje a to powinno sie nie-dziekowaci ja sie ciesze choc szok minie nie wiem kiedy))

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            co do serwów to unikaj pleśniowych raczej, resztę - przynajmniej te co wymieniłaś to śmiało jadłam w ciąży



                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              A to plesniowych to wiem.myslalam wlasnie o fecie i mozzarelli.bardzo je lubie.tak czytam o tym co powinmo sie jesc i 5 razy dziennie to z tego wychodzi ze ja bede tylko siedziec i jesc.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ja tam 5 razy dzienni nie jadłam nie liczyłam ile razy jadłam ale patrzyłam co jadlam. I w ciąży przytyłam 19 kg a jestem bardzo szczupłą osobą i wszystkie te kg zrzuciłam już dwa miesiące po porodzie



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X