Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ukuś SUPER!!!
    to nie może być pomyłka teraz luzik i zapisz się do lekarza ale najlepiej żeby wizyta była najwcześniej w 7 tc bo teraz i tak serduszka jeszcze nie widać


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Witam Cie Bagnes.a nie powinnam zrobic jeszcze kednego testu?z tych wyliczdn wynika ze to 5 tydzien?liczy sie od dnia ost.miesiaczki?lekarz na tej podstawie tez bedzie liczyl? 18 marca mialam ostatnia.czyli siedziec cierpliwie czekac jeszcze?to kiedy mam isc do lekarza?wogle nie wiem co robic?niby tyle przeczytalam i teraz jestem zielona.ja mieszkam za granica wiec tu tym bardziej jestem zagubiona.chyba zanim odwiedze tu przychodnie najpierw odwiedze polskiego gin.matko nie wierze ze to sie dzieje!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        tak liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki teraz zorientuj się jak z lekarzem u mnie czeka się miesiąc na wizytę nie wiem jak u ciebie na 100% potwierdzi ci około 7 tc wtedy widać już serduszko
        na pewno powinnaś łykać kwas foliowy
        drugi test możesz zrobić tylko po co słyszałam o negatywnym wyniku przy ciąży ale odwrotnie nie


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ukuś GRATULACJE wielkie!!!

          Z tego co się orientuje to w UK inaczej wygląda opieka położnicza niż u nas w Polsce. Zapewne będzie się Tobą opiekowała położna bardziej niż lekarz.
          Wejdź sobie tu:
          http://babyonline.pl/kalkulator-terminu-porodu.html

          Teraz to musisz iść do lekarza. W Uk chyba jest tak, że będziesz teraz czekała na wizytę z położną albo pierwsza jest z lekarzem a potem już z położna.

          Oszczędzaj się i uważaj na siebie. Co nie znaczy, że masz leżeć plackiem Ale nie przesadzaj ze sprzątaniem itd.



          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            A Ty Bagnes mieszkasz za granica czy zle to zinterpretowalam?czyli poczekam jeszcze te 2 tyg skoro nie ma sensu isc.wsumie slyszalam ze tu tez sie czeka do ang.przychodni potem do poloznej wiec tez to trwa.moze zarezerwuje wizyte juz i akurat bede miala za 2-3 tyg.juz szok mi opadl.a test chcialam zrobic dla pewnosci choc kupilam testy wczesne dosc a na wynik mialo sie czekac 3 min -mi pokazal sie odrazu))

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dziewczyny mam jeden problem o ktorym sobie przypomnialam mianowicie-gdy bylam u mojego gin.w polsce w styczniu mowilam mu ze zaczynamy sie starac o dziecko.dal mi recepte na femibion natal1 i kazal brac gdy miesiaczka nie pdzyjdzie.ogolnie jest on uwarzany za dobrego gin.teraz sie zastanawiam czy mam zaczac brac te tabletki?maja kwas foliowy i inne witaminy.biore kwas z centrum z wapniem tzn.biore go juz 5 mies!teraz chyba musze mu zaufac i zaczac brac to co mi zapiasl.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Uka ja mieszkam wPolsce
                jeśli u Ciebie też się czeka to zapisz się już a tabl bierz skoro dobry gin Ci je zapisał


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dzieki Bagnes.pewnie tak zrobie ze zapisze sie juz.myslalm ze to ttzeba isc odrazu ale poslucham madrzejszych -poszlam bym zobaczyc tylko pecherzyk a tak zobacze i uslyszetabletki zaczne brac -przedtem sie nie zastanawialam nad tym teraz musialm.tak jest dobrym lekarzem a kolejki di niego ze hohoh.wiec napewno wiedzial co robi
                  Jakos tak dziwnie sie czuje i glupio.bo wepchalam sie na to forum i sa tu dziewczyny ktore staraja sie tyle czasu ...a ja tak odrazu ...nie bylam przygotowama psychicznie na to ze sie uda odrazu-naprawde.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ja brałam przez całą ciążę femibion, teraz bierze go moja siostra
                    Femiobion Natal 1 bierzesz do 13 tygodnia ciąży, a od 13 tygodnia przechodzisz na femiobion natal 2 z kwasami dha. Będziesz miała dwie tabletki do łykania zamiast jednej.



                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ja byłam coś po 7 tygodniu pierwszy raz, widziałam zarodek. Dwa tygodnie później bicie serduszka. Bezcenne
                      Zapisz się już teraz, bo trochę się ponoć czeka.



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Ja mam tylko 2 opakowanie;(ale moze zadzwonie do gin i zapytam co dalej jak sie skoncza.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Ulcia dopiero zobaczylam pierwsza wiadomosc od Ciebid i to przez przypadek bo cos wcisnelam na glownej str.jej nie mam.bardzo dziekuje za gratulacje

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Uka czyli tabletek masz na 2 miesące. Do tego czasu na pewno będziesz miała wizytę u lekarza i coś ci przepisze



                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Durny tel!mam jedno opakowanie tylko.z moich wyliczen to 5 tydz.wiec mi zabraknie.przepraszam ale moj tel zyje swoim zyciem,)

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Zastanawiam sie czy jalbskoncze ten famibion to lepiej brac wlasnie to co mi zapisza czy wykupic famibion?tu tak lajtowo podchodza a ciaze "uznaja"dopiero po 12 t.c ktore sa batdzo wazne wiec moze lepiej bedzie jak wykupia mi w polsce i pdzywioza bo i tak siostra sie tu przeprowadzabardzo sie ciesze ze bede maiala kogos bliskiego...kiedy pojawiaja sie Jakies dolegliwosci ciazowe?czytalam ze 6 tydz?mi narazie kompletnie nic nie jest.glowa mnie boli codziennie ale bez szalu.moze bede miala szczescie i mnie to ominie?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X