Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ja też byłam dzisiaj na zakupach. Kupiłam sobie kilka ubrań. No i najważniejsze zmieniłam kolor włosów. 95% mojego życia byłam blondynką, chwile brunetką ale teraz zaszalałam. Jestem ruda. Zmiana diametralna. Teraz się przyzwyczajam. Ale jestem zadowolona. Chyba było mi to potrzebne. A wszystko przez męża, ja chciałam spróbować ale się bałam a on mnie tak nakręcał: " zrób, zrób bo chce zobaczyć". Ale gdyby kiepsko wyszło to musiałabym parę dni z tym chodzić. Ale jemu też się podoba. Na szczęście

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Czesc Martus.milo mi ze i mnie myslalasco do koloru wlosow-mowilam Wam jak sama malowalam zeby cos zmienic i co-wyszlo na dobre choc przyznam ze kolor odwaznyale jesli komus pasuje to pasuje.ja tez kiedys bylam bladynka teraz od 6 lat a braz a teraz ciemny bladzaszalabym gdybym sciela wlosy ale tego napewno nie zrobie..
      czy ja a silna wole??moze troszke alr testu nie zrobilam dlateho ze sie boje ze wyjdzie 1kreska.i mimo tych obiecujacych objawow nic z tego nie bedzie.ja wiem ze i tak bede musiala ale to dzis jeszcze daje mi taka nadzieje a jutro z rana zrobie.juz musze.a nadzieje ze dzis znowu okres nie przyjdzie.narazie wszytsko wyglada obiecujaco bo mi sie prawie nigdy nie spuznia ale jak mowie -moze sie spuznia bo ja tak chce,ze martwie sie itd.Boze oszaleje!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Wkurza mnie ten telefon bo jak widze ze pol obcina albo wstawia sam to mi sie cos robi.musze patrzec co pisze.przepraszam

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Juhu cieszę się jak dziecko bo czytam same dobre informacje (Uka )..
          Jeden dzień to się może spóznić ale dwa to już podejrzana sprawa
          Oby to było to co myślę ..chętnie bym się od Ciebie zaraziła jakby co
          Trzymam mocno kciuki kochana

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            W razie czego zaraze ta moge wylac spamem))

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Haha , nie ma sprawy a jak się czujesz dziś ?

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ja?tak samo.brzuch lekko pobolewa i tyle.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  I co dziewczynki?nie ma Was juz?ja ogladalam meczdalej brzuch mnie zabolal i tak juz ktorys dzien!ja wiem ze jesli jutro zrobie test i bedzie pozytywny to na dolegliwosci za wczesnie chyba?choc wsumie nie jest powiedziane ze cokolwiek bedzie mi sie dzialo.oj dziewczyny do wc chodze jak na szpilkach i jutro zrobie napewno test .

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    I co dziewczynki?nie ma Was juz?ja ogladalam meczdalej brzuch mnie zabolal i tak juz ktorys dzien!ja wiem ze jesli jutro zrobie test i bedzie pozytywny to na dolegliwosci za wczesnie chyba?choc wsumie nie jest powiedziane ze cokolwiek bedzie mi sie dzialo.oj dziewczyny do wc chodze jak na szpilkach i jutro zrobie napewno test .

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Uka to ty pisz z rańca co ci wyszło, bo w pracy nie wysiedze przez Ciebie



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Nawet nie wiecie jak bardzo chcialabym bysmy w tej chwili dzielily sie moedzy soba dobrymi nowinami.i choc moja sytuacja nie jest jeszcze 100% wierze ze nam sie uda wszystkim i tylko na to czekam.musze to powiedziec-samej nie bedzie tak fajnie...

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Macie to jak w banku ze dowiecie sie wczesniej niz ktokolwiek-tylko moj bedzie wiedzial przed Wami.ale ja sie ciesze ze jestem tu z Wami!!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Tak sie telepie ze nie moglam zamknac tej nakladki od testu.nir musialam czekac 3 min.synik pokazal sie odrazu-2 KRESKI -ciaza

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Rycze jal glupia

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Nie wiem co mam z soba zrobic?teraz mysle czy powinnam sie cieszyc czy m9ze zrobic 2 test?ale kreski sa takiego samego koloru-ta druga nie jest jasniejsza.wiec myslicie ze to nie moze byc pomylka ?a tysiac mysli w glowie i jednoczesnie totalna pustke.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X