Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ulciu a powiedz mi jesczd co z tym sluzem?bo ja juz nie wiem czy mam sie bac ze jest czy cieszyc?normalnie boje sie glebiej oddychac by nie przyszedl okres taka glupia jestem.ale wszystko co sie dzieje jest dla mnie takie nowe i nie mam z kim pogadac bo moj jednak nie zna sie na tych sprawach.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Powiem Ci tak, że ja normalnie przed okresem już sluzu nie mam. Ale pamiętam, że w ciąży to cały czas w wkładkach chodziłam bo sporo go było
      Także może, może? Ale jeśli nie dostaniesz do jutra @ to zrób rano test. Będziesz mniej więcej wiedzieć na czym stoisz. I nie stresuj się, nie oddychaniem nic nie wskurasz Także co miało być, to stało się
      Jeśli nawet wyjdzie ci negatywny a nie będziesz miała @ to głowa do góry, możesz zrobić ponowny test 2-3 dni później.

      Buziaki.



      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Wsumie wlasnie o to mi chodzilo czy ten sluz jest caly czas jesli sie jednak jest no wlasnie przed oktesem znika.nie wiem kurde boje sie)))najgorsze dla mnie jest to ze ze wtedy byl ten rozowy co moglo zwiastowac implantacje i ze jest ten sluz caly czas no bol piersi moze troche inny bo boli p9 bokach jakbym robila pajacyki caly dzien i teraz mialabym zakwasy-to dobre okreslenie.zazwyczaj przed okresem bola mnie tylko sutki a dzien przed okresem przestaja.wiec to za bardzo tez nic nie mowi.no i wlasnie przez te kilka rzeczy mam nadzieja wieksza pozatym zadnych innych objawow brak ale to i tak pewnie za wczesnie na jakie kolwiek nawet jesli.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Iwciu to ze czujesz tak to bardzo dobrze.wydaje mi sie ze poprostu Twoja glowa odpuscila i nie ma zadnej bariery.musisz myslec caly czas w ten sposob ze wszystko jest ok i w razie czego macie ten plan awaryjny ktory jest jak mowisz batdzo skuteczny.wiec dlatego tam Ci sie zrobilo dobrze.wiesz ze jest opcja skuteczna bardzo sie ciesze.oby to sie Ci tak utrzymywalo.wiec nir mozesz wracac myslami do tego co bylo tylko juz pozytywnie.oby tak dalej!trzymam kciuki i za Ciebie i za Marte oby nam sie powiodlo!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Cześć dziewczynki. Fajnie że nie dostałaś. Też zrobiłabym jutro rano test. Wydaje mi się że skoro już dobre parę dni temu miałaś ten zaróżowiony śluz i jeżeli był spowodowany tym co przypuszczamy, to test też już powinien wiarygodny wynik dawać. Oby były dwie kreski.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Martus wiec kiedy idziesz do lekarza?nie zwlekaj z tym bo skoro masz isc predzej niz w maju to zrob to nawet przed swietami.Nie dostlam JESZCZE bo powinnam dostac dzis.gdybyscie mnie widzialy byscie sie usmialy siedze jak na szpilkach!i z kazda godzina czuje sie bardziej spokojnie ale nie ciesze bo nie ma co jesczcze.Wyobrazcie sobie ze wlasbie sobie uswiadomilam ze najmlodsze dziecko w mojej rodzinie wlasnie skonczylo 18 lat!u mojego siostry syn do komuni byl w tamt roku !

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Przez ten rozowy sluz wlasnie mam taka nadzieje.oby byl zwiastunem dobrego a nie zlego.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ulcia już jakiś czas temu mój ginekolog sprawdził że mam skłonność do robienia się torbieli ale nie był pewny czy to jest zespół policystycznych jajników bo stwierdził to tylko po usg i nieregularnych @. Nie miałam dodatkowego owłosienia, nadwagi itd. Później dostałam leki na stymulacje jajników i zaszłam w ciąże. Po poronieniu dostałam skierowanie do endokrynologa który po samych badaniach hormonów z kolei to wykluczył bo niby wszystko w porządku. Ale ten z kolei przez przeszło rok usg nie zrobił.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Powiem Ci ze dziwny ten gin.ja chodze do swojego co pol roku i nawet mnie nie pyta tylko robi wywiad zaraz usg dopochwowe.wsumie jest bardzo dobrym gin.prowadzil ciaze mojej mamy gdy byla ze mna i wsunie zawdzieczam jemu zycie mamy bo w czas wyskryl wszelakie rzeczy ktore porobily jej sie a ktorych nie wykryla jej poprzednia pani ginekolog!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Zabieram sie za obiada tak mi sie niechce,najlepiej jak by ktos za mnie to zrobil.slonce dzis tak pieknie swieci ale jest zimno.a juz za kilka dni swieta...ja w piatek sprztam i to jak bedzie wszystko dobrze to mam glowy lazienke bo strasznie smierdza tu te srodki czystoscia z gotowaniem tez mam fajnie bo moj to powiniem byc kucharzem!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Bede zagladac co chwila bo nudno bez Was

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Nie ma zadnej z Was kobietki?

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Cos Was dzis wywialo,)albo tylko ja sie tak obijam i mam tyle czasu.weszlam pod koc i zaczelam runde po kanalachi az mi sie spac zachcialo przez to ciepelkoja jal czuje poduszke tak juz po mnie

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Cześć dziewczyny
                              Ukusia , tylko westchnę sobie głęboko na myśl o Tobie kochana ..mam nadzieję , że ......nie mówię o tym głośno co by nie zapeszyć rozumiem doskonale Twoją troskę ..ale nie bój się bo nie ma się czego bać słońce ..będzie co ma być ..myślę , że się stało
                              Ściskam Cię

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Czesc Iwciu.jescze nic sie nie dzieje zobaczymy do jutra choc brzuch mnie nadal tak marmoli bo nawet boli ale styl bolu przed okresowego.dzien mija a ja probuje sobie przypomniec o jakiej porze dnia zazwyczaj dostaje okres ale nic nie moge przypomniec mam pustke w glowie bo zapominam o tym wogle fakcie a jak przypominam to wsluchuje sie w siebie co tam mi sie dzieje inaczej niz normalnie.ale nic aie niedzieje...myslicie ze moglabym moec tyle szczescia ze udaloby sie za 1 razem wlasciwie?mam nadzieje ze juz tak zostanie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X