Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Tak wlasnie siedzialam i myslalam i masz racje Ulcia.poczekam do wtorku i w wtorek zrobie albo wogle jak sie spuzni.no chyba ze przyjdzie szybciej wtedy kupie chusteczki;(

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Nie wiecie czy te wyniki są dobre

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Daisy najmocniej Cie przepraszam.no myslalk chyba o Ulci dlatego odp.jak do Niej
        Z tymi wynikami musisz czekac az sie Ulcia pojawi .Ona skonczyla biologie i ma pojecie o tym wszystkim z str.medycznej.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Hahahah no nie wytrzymam dalej walnelam))Bagnes wybacz mi...

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Uka wybaczam


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Udana jestem co?no wlansie taka roztrzepana jestem czasami i tak to sie konczyno ale jak mowilam myslalam nad tym i faktycznie lepiej poczekac tylko zastanawiam sie czy zribic go w wtorek normalnie z rana czy dopiero jak nie przyjdzie@ czy wogle czekac kilka dni?nie robilam nigdy testow wiec nie wiem a na necie to pisza takie glupoty czasami i wole Was zapytac.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                wiesz ja miałam 3 razy taką samą sytuację, tzn, w dniu spodziewanego @ lekkie plamienie, i potem cisza, wtedy wiedziałam że coś jest nie tak i następnego dnia robiłam test, za każdym razem druga kreska była blada ale była.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ukusia jak mi miło, że tak często myślisz o mnie
                  Nie mogłam dziś wcześniej wpaść bo po pracy pojechałam po córke do przedszkola i tak się zagadałam z jej wychowawczynią aż juz pani sprzątaczka przyszła a my wyszłyśmy ostatnie

                  daisy, moim skromnym zdaniem są ok i właśnie tak patrzyłam na moje badania z przed ciąży (miałam dokładnie też takie jak ty robione) i też mam komentarz napisany na nich że są ok.

                  Ukuś czekaj dzielnie to wtorku i jeśli chcesz to możesz sobie walnąć z rana jak wstaniesz (żeby był pierwszy mocz) test a jak jesteś bardziej pesymistyczna lub wytrwalsza to czekaj, mam nadzieje że ciotka nie przyjdzie.
                  Choć ja zrobiłam z głupa w dzień okresu i wyszła delikatna druga kreska, nie jakaś mega mocna ale widoczna.

                  Iwcia, marta co u was?



                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Wiec poczekam poprostu jak sie spuzni i kilka dni odczekam i wtedy zrobie.co dzien mnie brzuch lekko boli w taki sam sposob jak na okres no tylko wlansie leciuko Tak .zobaczymy

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Cześć. Pracowałam cały dzień a później się jeszcze chrześniakiem zajmowałam kochany skarb, ma dopiero 20 miesięcy ale jest nad wiek mądry. Dużo mówi a rozumie większość co się do niego mówi. Pewnie dlatego że cały czas dorośli się nim zajmują, mówią do tego itd. Chociaż są takie dni że nie mam siły się nim zajmować. Jakoś podświadomie, może hormony tak działają.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Wrucilismy wlasbnie z zakupow a poprzedni wpis widze ze wyslal sie niedawno?niewiem czemu?no alebdo rzeczy-stalam przed regalem z tamponami itp babskimi gadzetaminie wzielam testu...wzielam tampony...mimo tych kilku rzeczy budzacych nadzieje wzielam tampony!smutno mi sie bardzo zrobilo naprawde nie wiem czem-moze podswiadomie cos czlowiek przeczuwa i niestety nie bedzie tak kolorowo.wole byc przygotowana na to zle i nastawiac sie choc i tak smutek i rozczarowanie mnie nie ominie bo czemu?dobra juz Wam nie truje bo caly czas sie domagam chyba jakiegos takiego potwierdzenia ze to to a przeciez nikt tego nie wie.dzis juz nawet siedzialam i sie zastanawialam czy ja aby napewno rozowy ten sluz widzialam?ale byl rozowydzis tem mialam nie duzo ale jednak taki sma jak wczoraj-mleczny nie calkiem bialy.i dalej sie boje zeby to jakies dziadostwo w najgorszym razie bie bylo.chyba humor mi sie psuje jak to przed okresem albo nie wiem czemu?a co uWas ?co porabiacie?wkoncu weeknd sie zaczynaja tradycyjnie z sokiem

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          A i testowałam się dziś znowu druga kreska słabo widoczna. Chyba jednak na ulotce poprawnie jest napisane. Nic ta druga kreska nie znaczy dopóki jest jaśniejsza. Wokół nosa zawsze przed @ pojawiają mi się wypryski. Teraz też je mam podejrzewam że @ będzie przed spodziewanym terminem. Brzuch też mnie pobolewa więc nie ma szans żebym teraz miała mieć dni płodne. Może jednak Ulcia każdy ma inaczej. Ale posłucham Twojej mądrej rady i będę się dłużej testować. Zapisuje wyniki i będę mogła je porównać za jakiś czas.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Witam
                            U mnie wszystko w porządku Ulcia ..nie narzekam choć wiesz jak ze mną jest hehe ja to nazywam huśtawką emocjonalną dzisiaj akurat jestem "na wozie" ..również na dzisiejszy dzień mam przewidzianą owulację więc nasze starania będą bardziej szczególne podejrzewam , że jutro też na wypadek opóznienia ..wszystkie symptomy mówią , że będzie jednak dziś ..od 2 dni mam lepki śluz ..bardzo go niewiele jest ale jest .. do tego boli mnie delikatnie podbrzusze więc jest nadzieja ..obym owulowała , ech ..okres mam przewidywany na 26 kwietnia ..jakoś nie liczę na cuda w tym cyklu bo pęcherzyki były tylko 2 i to jeden przerośnięty a drugi za mały ..ale zobaczymy co jutro zobaczy lekarz na usg ..
                            Nie denerwuje się tym razem bo troszkę odpuściłam ..tzn nie do końca bo cały czas liczę na ciąże ale nie tak zaborczo ..stawiam wszystkie karty na następny cykl bo ten dziwny jest ..Cóż

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Co się tyczy Ciebie Ukunia moja kochana to dobrze robisz , naprawdę
                              Test sobie kup ale poczekaj z nim do wtorku , myślę , że Ulcia ma rację mówiąc o porannym moczu ..tak jest zalecane więc się tego trzymajmy ..natomiast jest tyle wiary we mnie , że będzie dobrze , że aż sie cieszę na samą myśl o Twoich 2 kreskach zatem cierpliwości Ci życzę i czekam razem z Tobą na dobre wiadomości ..gdyby było inaczej nie daj boże to wiedz , że również będę przy Tobie i będę Cię wspierać ..najważniejsze jest to , że jesteś młodziutka i zdrowa dlatego też musi się udać kiedyś (oby już )
                              Buziaki ...

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ulciu nie wiem czy wspominałam ale też staram się mierzyć temperaturę rano w pochwie. W tym cyklu zaprzestałam ale dzisiaj z ciekawości zmierzyłam i wyszło mi 37,1 a przed tzw owulacją( chodzi mi u mnie) jest to ok 36,7. To według tego jest już po owulacji a na testach to nie wyszło. A do ciebie Uka gdybyś mierzyła sobie temperaturę to na podstawie jej wzrostu można domniemywać czy jest się w ciąży. U mnie był to pierwszy objaw. Testy nie wyszły mi jeszcze przez kilka dni po spodziewanej @ ale temperatura wskazała poprawnie. Wtedy nie wiedziałam że to ma takie znaczenie. Później czytałam i to jest chyba pierwszy objaw. A Ty coś wspominałaś chyba że czujesz jakbyś temperaturę miała podwyższoną a nie czuć tego na zewnątrz (że tak to nazwę). Kolejny pozytywny objaw. Trzymam kciuki al nie chcę cię niepotrzebnie nakręcać. Analizuje tylko dane. Tak już mam umysł matematyczny.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X