Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dziekuje Iwcia za mile slowa.mam taka nadzieje ze to bedzie ten miesiac troszke tu dziewczyny obudzily nadzieja wieksza ale nadal mam dystans i szczerze boje sie wtorku-glupie to bo i tak bedzie co bedzie i nic ani nikt tego nie zmieni.swoja droga to nasze dziecko bedzie kiedys napewno caly czas usmiechniete i bedzie mialo to po mnieja caly czas usmiechnieta jestem.Tobie Iwciu i wszystkim tu oczywiscie zycze by sie udalo jak najszybciej .

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Marta , powiem tak ..specjalistką to ja nie jestem broń boże ale wiem jedno , że z tymi testami to się można niezle nakręcić ..i chyba to nie jest dobre ..bo może już jesteś po owulacji , którą test nie zauważył ..albo zle się zinterpretuje wynik ..do tego ktoś tam coś dopowie nie do końca i po ptakach w każdym razie ..dlatego podchodze do tego z dystansem ..
      Z kolei te testy są produkowane po to by się je robiło i mają nas informować o ewentualnym jajeczkowaniu więc nie wiem co mam myśleć ..
      Ale widzę po Tobie , że Ci to chyba nie służy ..mam nadzieję , że się mylę ..
      Pozdrawiam ..

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Proszę Cię bardzo Ukusia
        Będę się denerwować razem z Tobą aż do wtorku a potem znowu 9 miesięcy aż do rozwiązania ..dopiero potem odetchnę jak już urodzisz zdrowego dzieciaka
        Buziaki

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Oj Iwciu ...bardzo ciezko jest odganiac od siebie mysli naprawde bardzo.wczoraj zlapalam sie na tym ze w sklepie ogladalam malenkie adidaski a wzielam je do reki nawet nie wiem kiedy?mysli sie zaczely kumulowac choc naparwde je odganiam w momencie pojawienia siw tego rozowego sluzu.boje sie zeby nie okazalo sie ze nic z tego a cos innego mi dolega tyle ,ze pocieszam sie troche tym ze jesli bylaby to jakas infekcja to moze odczuwalam bym jakies wiecie swedzenie czy pieczenie i chyba tem sluz bylby caly czas?

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Bo naparwde sie boje miec jakas infekcje.do polskiej przychodni to jest wyprawa na caly dzien a do ang.za bardzi niechce isc bo jakos nie ufam im tu wcale -glupie ale tak mysle.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ja Cię doskonale rozumiem Uka i wiem , że trudno jest nie myśleć ..naturalna sprawa ale nie martw się bo faktycznie najważniejsze jest Twoje zdrowie ..reszta się sama ułoży wytrzymaj jeszcze troszkę a zobaczysz , że miałyśmy rację i warto było Cię wspierać ..

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Kurcze bardzo Wam dziekuje ze tu jestescie tym bardziej ze z nikim na ten temat nie rozmawiam.pytali kilka razy ale sie skonczylo bo powiedzialam ze powiadomie wszystkich jesli sie stanie.wiec dobrze miec takie wsparcie w Was bez pouczania,krzywego patrzenia itd itd.tez Iwcia bardzo tego chce i dla siebie i dla Was to wszystkich starajacych sie.oby sie spelnilo i bylo jak sobie wymarzylam-piekny prezent na swieta.zmykam spac.milej nocy dziewczyny

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Co do tych testów to jak ktoś ma nieregularne okresy to powinien przynajmniej za pierwszym razem nawet cały cykl się testować aż do owulacji. Bo ten harmonogram z tym testowaniem jest bardziej zrobiony pod regularne okresy.
                  Także jeśli się pierwszy raz dopiero testowałaś to nie ma co się stresować
                  Ja korzystałam z nich przez kilka lat i nigdy się nie zawiodłam, z tym że ja mam regularne miesiączki.



                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Czesc kochane.co tam jak tam?jak dzien mija?mi wsumie ok.nie moglam sie dzis obudzicale puzno poszlam spac dlatego.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dziewczyny powiedźcie mi czy moje wyniki są dobre:
                      TSH: 2,00 (norma: 0,28-4,30)
                      FT3: 3,58 (norma: 2,00-4,40)
                      FT4: 1,15 (norma: 0,93-1,70)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Czesc Daisy.z tym to Ci musi Ulcia pomoc ja sie niestesty nie znam ani nie maialam robionych zadnych badan wiec wogle jestem zielona.a Tobie lekarz co mowil?

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Idę w poniedziałek do lekarza, staramy się z mężem 4 miesiąc pod rząd o dziecko i póki co nie wychodzi ;/ Oby te wyniki były dobre

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Wiec Ty tez czekasz juz chwile.dlatego przestane naiwnie myslec ze moze sie udalo bo naprawde zadko komu udaje sie za 1 razem.mysle ze Ulcia Ci pomoze w odczytaniu tych wynikow.mam nadzieje ze wszystko jest ok.napewno bedzie

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dziewczyny myslicie ze zrobic test czy jednak czekac do wtorku?nie mam w domu musze kupic.ale boje sie zrobic;(najbardziej tego ze bedzie jedna kreska a potek tego ze wyjda 2 ale dostane normalny okres co wiadomo co bedzie znaczyl.bo 4 dni przed da juz wynik?musze sie zastanowuc czy zrobic?czy lepiej jeszcze zyc nadzieja do wtorku...

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Uka czekaj dzielnie do wtorku. Dzisiaj może wyjść negatywny a po co masz przeżywać rozczarowanie, jeżeli jest szansa.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X