Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ide .wkoncu wody sobie nalalam i ide sie moczyc.milego wieczoru dziewczynki.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      cieszę się, że mogę podzielić się doświadczeniami i wiedzą.
      Nie jestem lekarzem, ale skończyłam biologię i miałam dużoooo anatomii i innych podobnych zajęć więc jeśli coś wiem to się dzielę. Z drugiej strony zawsze interesowałam się "tymi" sprawami i pogłębiałam swoją ciekawość. Ale starałam się nie przez internet tylko książki, artykuły naukowe. Powiem wam szczerze, że internet w takich sprawach to najgorszy doradca. Ale z lekarzami też jest różnie, co jeden to ma inne zdanie. Ja miałam dużo szczęścia, że trafiłam na moją Panią gin i jej się trzymam. Przed ciążą robiłam dużo badań, bo chciałam sie dobrze przygotować ale też ciekawiło mnie dlaczego nie mogę zajść w ciążę choć racujemy: w owulacje, U nas wystarczyło totalnie sobie odpuścić.

      Uka czekaj na termin @, może akurat się udało. A jeśli nawet nie to podchodź z nastawieniem, że następny miesiąc może być lepszy. Najgorsze co możecie zrobić, to zastanawiać sie dlaczego się nie udało. Wiem, wiem, latwo mówić. Ale uwierzcie mi, że włącza się w Waszej podświadomości taka blokada "chyba nigdy nie zajdę w ciąże". Myślcie pozytywnie, a najlepiej nie myślcie Kochajcie się nie tylko w owulacje Ja wam coś powiem, jak ja zaszłam w ciążę to akurat "pracowaliśmy" z mężem chyba z tydzień przed owulacją bo akurat wrócił z dwutygodniowego szkolenia z Austrii i musieliśmy się nacieszyć sobą. Potem nawet nie miałam kiedy bo to był koniec czerwca, sesje miałam. więc wielkim zaskoczeniem była dla mnie nowina w lipcu jak przecież nie kochaliśmy się w owulację. Także nie tylko w owu się da.

      I Wam takiego miłego zaskoczenia życzę.
      Dobrej nocy



      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        To super ze jest wsrod nas ktos kto moze bardziej fachowo nam pomoc.nawet nie mysle robic testu wczesniej i musialabym naprawde peknac zeby to zrobic.narazie tak mysle ze jesli sie nie uda to nastepnym razem i nic sie nie dzieje ale nie moge powiedziec co bedzie w dniu kiedy okres przyjdzie pewnie sie zalamie ale to normalne przeciez bedzie.zobaczymy.jescze 9 dni moze jakos je wytrzymammilej nocy dziewczyny

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          hej dziewczyny
          Ulcia jak zawsze dobrze prawisz
          Ja myślę że najlepiej to w ogóle nie myśleć o tym kiedy jest owulacja, patrzcie na mnie 1,5 roku intensywnych starań wcześniej kilka miesięcy lekkich. A przecież miałam już dzieci, zdrowa byłam. A tak długo nic. To była dopiero niespodzianka.....mój maż to w pewnym momencie kląć zaczął na każdy mój @ bo nie potrafił tego zrozumieć. Przy chłopcach miałam blokadę bo po poronieniu bałam się panicznie, powiem Wam że wtedy to pomimo starań cieszyłam się każdym okresem bo panicznie wręcz bałam się powtórki. A przy młodej.....szok, ale udało się i Wam też się uda
          Wiosna w pełni cieszcie się życiem, słońcem,


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czesc kochane.tak bagnes Ulcia jest dobra osoba w dobrym czasie dla nas.powi Ci ze tyle juz czytalam o poronieniu i dopiero zdalam sobie sparwe ze to jest tak czeste ze jak wkoncu uda mi sie zajsc to nie wiem czy nie bede sie bala wziac glebokiego oddechu.naprawde nawet nie zdawalam sobie sprawy ze to wystepuje tak czesto.i wcale sie bie dziwie ze balas sie kolejnej ciazy .mam nadzieje ze u nas tu jak juz sie stanie to bedzie wszystko ok.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              A u Ciebie Iwcia jak?starania postepuja czy naprawde juz Ci sie niechce?powiem Wam szczerze ze mi wtedy w wtorek tez juz mi sie chcialo.to chyba tak jest ze jak czlowiek musi to sie niechce...dzis juz mnie nic nie boli.pytalam moja kolezanke czy zanim zrobila test a bylo to po okresie czy cos ja bolalo czy cokolwiek dawalo jej znac jak bol piersi brzucha?mowila ze nic a ja glupia myslalam ze moze to kazda tak ma te syptomy.co ja bym dala zeby sie udalo zreszto jal kazda tu.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Uka sęk w tym żeby nie musieć, tzn. nic na siłę, bo to nie ma sensu, mam to sprawdzone . Kobieta w dniu najbardziej płodnym ma największą ochotę na sex, tak to wymyśliła natura.
                a co do objawów to lepiej ich nie wypatrywać bo siła sugestii naszego umysłu jest ogromna


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  W zasadzie tylko tez bol brzucha mnie zastanowil ale masz racje przysluchuje sie sobie ale nic nie slysze niestety.tak wiem ze masz racje zeby to nie stalo sie obowiazkiem tylko bylo przyjemnoscia.ale jak to zrobic jak nastaja te dni to czlowiek sam mysli o tym ze trzeba ale jak widac duzo dziewczyn zaszlo gdy nawet o tym nie pomyslaly tzn w takie dni kurde dziwny jest nasz organizm.bede trzymac sie nadziei bo skoro symptompw brak to tylko to zostaje.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ukuś u mnie dwa razy było tak że zaszłam wtedy kiedy odpuściłam właśnie. Może po prostu przestań liczyć kiedy wypadają "te" dni i działaj wtedy kiedy masz ochotę na m.
                    Wiem że to nie jest proste, przerabiałam to, bo po pewnym czasie te myśli same pchają się do głowy, ale spróbować chyba warto


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Wsumie ja nie moge ani narazie nazekac bo to tal naprawde pierwszy miesiac staran wiec jamos jescze nie jest zle poprostu ja to jestem taka ze jak cos to juz bo nie lubie czekac i to jest moja wieeelka wada.no ale w tym przypadku nie jsstem odosobnionanastepny miesiac zobaczymy jak to bedzie czt na spontanie czy tez nie bi ja widze ze moj to szaleje na sama mysl wiec moze i tak byc ze to bie ja jego ale on mnie bedzie ciagnalale narazie jeszcze do nast.wtorku sie nie dowiemy.bo jak mowilam nie wiem czy skusze sie na test.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        No i jak tam?ja siadlam bo sie objadlam bardzoa Wam jak dziewczynki dzisn mija?

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Cześć dziewczynki. Ja też się cieszę że mamy tu takie specjalistki. I tu od razu pytanie do ciebie Ulcia odnośnie tych testów owulacyjnych. Czy jeśli pojawia się ta kreska w obszarze testowym i jest ona jaśniejsza od tej kontrolnej to cokolwiek ona oznacza, że owulacja będzie niebawem czy jednak nie ma z tym nic wspólnego.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            A ty Iwciu byłaś dzisiaj na tym USG czy mi się terminy pomyliły? I jak tam dobre wiadomości?

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              No Iwcia dawaj dawaj kochana.bo czekamy tu juz na Ciebie.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Nie ma nikogo....cichutko...ja siedze sie nudze chwilowo wsumie to nic mi sie niechce dzis.jak to poniedzialek.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X