Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Matko przyczepilam sie tego soku dobrze ze kupiplam 3 butle))

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Jaki smak?

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Marchew-banan-jablko .malina marchew banan chyba i ten zielony z kiwi))pije i pije tak smakuje mi.ale czasem mam taka chec na te soki

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          A i wspominałam Wam ostatnio że kupiłam te testy owulacyjne. Wypadało mi że z mojej długości cyklu wynika że dziś lub jutro powinnam zacząć się testować no i zaczęłam. Za namową Ulci zamówiłam na allegro. Mam wrażenie że bardzo prymitywne są. No i zrobiłam dzisiaj pierwszy ten test. I wynika z niego że nie wykryto hormonu LH. Zobaczymy co w kolejnych dniach będzie pokazywać. Znając mnie to pewnie na 5 nie poprzestanę jeśli żaden nic nie wykaże i będę się do samego okresu testować (żart). Może aż tak źle nie będzie. Ale boje się że wcale do owulacji nie dochodzi;( Pożyjemy zobaczymy.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ja też tak czasem mam ale jak pomyślę o kaloriach to trochę mnie to stopuje.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              48 kcl w 100gramach to duzo?kurde nic mi sie niechce poszlabym wziac kompiel cieplutka ale tez mi sie niechce mam takiego lenia a Wy co porabiacie?

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ale w litrze to już prawie 500

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Przyjemnej kąpieli i miłego wieczoru Wam wszystkim życzę

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Moze to glupio zabrzmi ale mozna nie miec wogle owulacji czy moze byc jej brak czyms spowodowany? No a brak owulacji oznacza nie plodnosc?pytam bo jakos nigdy nie zdazylo mi sie o tym czytac a z szkoly nie pamietam.Marta bie ma sie co martwic na zapas moze poprostu jescze nie czas na owulacje Twoja i tyle

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ee raz na jakis czas mozna sobie podogadzac soczkamizbieram sie i zbieram do tej kompieli .caly czas czuje ten ucisk w brzuchu moze przejdzie jak powyleguje sie w wodzie przeciez woda rozluznia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Marta one wyglądają prymitywnie ale działają W aptece kiedyś kupiłam 2sztuki za 20 zł i wyglądały tak samo. A na allegro kupowałam za złotówkę
                        A jakie długie masz cykle? Bo owulacja może być opóźniona/przyspieszona np przez stres, chorobę. To tak jak z okresem.

                        Pierwsze co musisz zrobić to określić długość swojego cyklu miesiączkowego . To jest ilość dni od pierwszego dnia twojego miesiączkowego krwawienia do dnia przed
                        twoim następnym krwawieniem tzn kiedy się znowu zaczyna . Proszę odnieść się do diagramu, by zdecydować kiedy powinno się zacząć testowanie. Jeśli twój cykl jest krótszy niż 21 dni albo dłuższy niż 38 dni proszę się poradzić swojego doktora. Jeśli nie znasz swojej długości cyklu, możesz
                        rozpocząć próbę 11 dnia (tzn licząc od pierwszego dnia miesiączki) przy założeniu że średnia długość cyklu wynosi 28 dni. Wykonaj jeden test każdego dnia przez okres 5 dni lub do momentu kiedy LH jest widoczne na teście.
                        Nie rób testu z pierwszego porannego moczu! (inaczej niż z testem ciążowym). I musisz mieć co najmniej 1-2 godzin przerwę w piciu płynów - żeby nie siusiać zaraz po wypiciu płynów.



                        Długość cyklu Początek testowania.



                        21 dni dzień 6
                        22 dni dzień 6
                        23 dni dzień 7
                        24 dni dzień 7
                        25 dni dzień 8
                        26 dni dzień 9
                        27 dni dzień 10
                        28 dni dzień 11
                        29 dni dzień 12
                        30 dni dzień 13
                        31 dni dzień 14
                        32 dni dzień 15
                        33 dni dzień 16
                        34 dni dzień 17
                        35 dni dzień 18
                        36 dni dzień 19
                        37 dni dzień 20
                        38 dni dzień 21


                        Co do owulacji to może jej nie być, zazwyczaj są wtedy problemy z hormonami.



                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Uka mogą to być jakieś problemy żołądkowe albo zagnieżdzanie się zarodka wtedy ból jest podobny do tego jak na @. Nie chcę Cię nakręcać ale bądź dobrej myśli. A najlepiej to weź no spe



                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Sklanialam sie ku jakiejs kolce ale to taki byl rodzaj bolu jak na okres bolalo chwile dokladnie nie okresle z 10 min?i tak ze az mnie zemdlilo z bolu.ale przeszlo zostal taki dyskomfort jakby ucisk?teraz mam brzuch jak balon wzdecie czy co?ale to noze po jedzeniu.pomyslalam o tym zagnizdzaniu ale z tego co wyczytalam moze to byc wszystko wiec jakos na na chlodno.to 20 dziem cyklu wiec za wczesnie na cokolwiek.mowie na chlodno choc jak zawsze mowie ze nadzieja jest.e ja taka nir jestem ze cos mnie zabolalao i juz szaleje.nawet powiedzialam ze testu nie zrobie chyba ze okres bedzie sue spuznial bo mam jak w zegarku.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ulcia bardzo pomocna osoba jestes nam dlatego ze doswiadczona wiec bardzo fajnie ze tu z nami piszesz i sie interesujesz.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                A bol zwiazany z jakimis problemami zoladkowymi to moze byc podobny do tego jaki przepowiada okres?bo to taki byl bol.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X