Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej
    Martuś , dziękuje za miłe słowa ..oczywiście mam nadzieję , że się uda nawet jak tylko 2 pęcherzyki są ..może akurat to ta lepsza wersja jest ?
    Co do leczenia w tym centrum to około 2,5 tys zł mnie to kosztowało
    Pierwsza wizyta 130 zł , potem już 90 ..usg zawsze 50 zł..ale wszystkie badania , które robiłam na samym początku razem z mężem były bardzo drogie bo na dzień dobry jakiś tysiąc złotych poszło ..hcg -300 zł , seminogram 300 zł ..wiedziałam , że tak będzie więc byłam przygotowana pod tym względem bo w każdej tego typu klinice się cenią wysoko ..
    To właśnie tam gdzie chodzę wydawałoby się , że ceny są umiarkowane ..
    Gdybym wybrała klinikę w Warszawie bo tak początkowo chciałam to bym chyba zbankrutowała ..nie dość , że dojazd trzeba by było płacić to jeszcze wizyty ..
    My z mężem w zeszłym roku nie pojechaliśmy nigdzie na wakacje więc wszystkie oszczędności przeznaczyliśmy na leczenie..bo są rzeczy ważne i ważniejsze ..nie żałuje wydanych pieniędzy ale ciągle mi już jednak ich brakuje ..
    Natomiast jak się rozpoczyna leczenie to trzeba być przygotowanym bo w tej klinice nic na fundusz nie robią ..

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Pozostaje trzymac mocno kciuki i wierzyc.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        No jasne Ulcia, że będzie zabawa hehe będzie się działo i nawet nocy będzie mało hehe ..jutro zaczynają się dni płodne więc nie odpuszczę ..Co do zagnieżdżenia się zarodka to faktycznie może tu tkwi problem ..na razie nic na ten temat lekarz nie rozmawiał ..trzyma się zawzięcie tematu "rozchwianej owulacji " ..i mnie stymuluje drugi już raz ..co 3 dni chodzę na usg i tyle ..
        Poronienia nigdy u mnie nie było bo w ciążę nigdy nie zaszłam , przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo ..ale wspólczuję wszystkim kobietom , które przez to musiały przejść ..

        Pozdrawiam Cię Ulcia i życzę miłego jutrzejszego dnia a wcześniej kolorowych snów..

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ukusia ja cały czas wierzę słońce , nawet jak się załamuje to wierzę ..ale momentami czuję się bezsilna ..chciałabym , żeby to się stało już ..żeby dzidziuś sobie rósł już we mnie ..żebym mogła dbać o niego i się cieszyć życiem ..ale jest jak jest i muszę czekać ..

          A ty kochana jak się czujesz ? masz jakieś przeczucia , że będą 2 kreseczki ?
          Może nas zaskoczysz nowiną w tym miesiącu , co ? Tak bardzo bym tego pragnęła dla Ciebie ..fajnie by było z kolei dzielić się troskami przyszłej mamy .. siedzę już jak na szpilkach i czekam na wiadomość od Ciebie ..stukam w niemalowane także , będzie dobrze moja droga

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Marta , przykro mi z powodu Twoich złych wspomnień ..wyobrażam sobie jak to człowiek może przeżyć ..zobacz jakie rozczarowanie i dramat jest u mnie co miesiąc bo @ przyszła ..a co by było gdybym tak ...............wolę nie myśleć ..wiem jedno , dzielna kobieta jesteś i zostanie Ci to wynagrodzone
            Nie może być inaczej wtedy to uwolnimy się od smutnych myśli i będziemy całkiem inne bardziej spełnione ..tego nam wszystkim życze i tak bardzo proszę los o przychylność ..
            Buziaki

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Powiem Ci Iwciu ze jakos nie mam dobrych przeczuc niewiwm czemu?moze dlatego ze nie nastawiam sie na nic?tak myslalam i tu Ulcia potwierdzila ze zrobilismy dobrze wszystko ale jakos nie mam tego cudownego przeczucia jak to pisza co niektore szczesliwe mamy ze wiedzialy ze zaszly.wsumie to dopiero niby 3-4 dzien zalezy kiedy wulacja byla wiec jakos niczego spodziewac sie noe mozna ale nadziei we mnie tez brac.moze taki dzien moze taka jest?

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ale pogodze sie z tym co ma byc.bralam pod uwage fakt (moze nie odrazu)ze musi to czasami treac dluzej niz bysmy chcieli wiec jakos tak ...napewno bedw rozczarowana ale co zrobic.zaraz beda swieta potem przyjada goscie i to na kolia dobrych dni wiec bede sie nimo zajmowac i moze samo jakos wyjdzie a jak nie to licze ze na wakacje bo czlowiek wtady calkiem inny jest wyluzowany i pozbawiony choc na krotki czas zmartwien.ja tez Iwciu jak i Wam wszystkim tu kibicuje baaardzo mocno.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ukusia , Ty mi tu nie kombinuj heheh , będzie dzidzia jak nic ..przeczucia mogą być złe ale jednocześnie cel będzie osiągnięty ..poza tym nie wierzę w to co piszą na innych forach , że już zaraz po zapłodnieniu wiedziały , że w ciąży były ..wtedy dziecko jest rozmiarów milimetrowych więc wiesz jak jest ..naciągane to jest co piszą
                  Wierzę w Waszą moc i mam szczera nadzieję , że się tym razem uda ..

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Gdzies w glebi serca mam jakas mala nadzieje ale to taka nadzieja jak i w tamtym miesiacu co wiedzialam ze szans nie ma zbytnio wcale.zastanwiam sie na czym ta blokada psychiczna dokladniej pilega a moze raczej wyglada?myslu sue caly czas i nieustannie czy poprostu mysli czy jak to jest?ja powiem Wam tak-ja mysle o dzidzi raz dziennie przez chwile-moze pomyslicie ze malo ale jakos tak wbilam sobie do glowy zeby nie myslec za duzo zeby sie poprostu nie nakrecac i ze moze mniejszy bedzie smutek i rozczarowbie choc w to watpie tym bardzuej wiedzac ze po raz pierwszy udalo sie powtarac o nie w pelni chyby

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      )))nie kombinuje Iwciu poprostu boje sie tego rozczarowania.ja wiem ze w temacie jestem nowa ale rozczarowanie czy u mnie czy u kogos starajacego sie dlugo wyglada i boli tak samo.oby nam sie poszczescilo dziewczynki!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        *postarac o nie w pelni-chyba.tak mialo byc ale jak mowilam slownik i to ze nie patrze jak pisze .przepraszam...

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Cześć. Ale się wczoraj napisałyście, niezła lektura. Wy chyba nie możecie w nocy spać

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Cześć Marta
                            No tak jakoś wyszło samo z siebie , że tak długo obradowaliśmy tu z Uką wczoraj ..zawsze w piątek kładę się bardzo pózno bo wiem , że przy sobocie
                            można sobie pospać ..dzisiaj z kolei będzie atak na męża bo mam pierwszy dzień płodny więc pisać czasu nie będzie ..chyba , że całkiem pózno w nocy ..
                            Dlatego też pozdrawiam na zapas gdybym nie mogła potem ..choć wiem , że i tak będę

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Czesc dziewczynki.co tu tak cicho?ja nie nialam czasu zbytnio pisac bo zajelam sie generalnym spataniem potem juz sily nie mailalam.a dzia niedawbo wstalam wyobrazcie sobie i to obudzily mbie zapachy z kuchni bo moj na weekendzie przemienia sie w najlepszego kucharza.
                              No Iwcia jak tam?byl wieczor mily?kurde mocno trzymalam kciuki zreszto zawsze przeciez trzymam.mam nadzieje ze tym razem beda dobre nowiny.ja osobiscie czuje ze sie rozczaruje...milego dnia kochane.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Pogoda dobijajaca dzis jest.tylko spac bo ciemno zimno i pada.zaobserwowalam u siebie bol brzucha nie trwal dlugo ale az robilo mi sie niedobrze komentami a podobny byl do tego zwiastujacego okres ale do okresu jescze 9 dni!przestraszylam sie wiecie?choc nie wiem czemu?ale przeszlo. Choc czuje tak w brzuchu jakbym miala wlasnie okres dostac taki dyskomfort.i nie myslcie ze szukam jakis objawow po tak krotkim czasie.moze to znowu jakas kolka?bo przestalam brac blonnik?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X