Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Trzymam kciuki za nasze cykle i za to dziewczynki by koniec miesiaca byl taki szczesliwy jak tylko to sobie wysnilysmyi co Ulcia to dobtze wszystko mi poszlo?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Cześć dziewczynki dzisiaj widzę że na forum ostro działacie. Uka to czy dobrze robiłaś nie powie ci żadna z nas tylko brak okresu Ale z tego co piszesz to prawidłowo. Bardzo trzymam za was kciuki. Ja sobie chyba odpuszczam bo ostatnio bardzo osłabiona jestem to chyba nie najlepszy czas na dziecko. Siostra jest w 7 miesiącu ciąży i czuje się lepiej ode mnie.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Za ciebie Iwcia też. Oby lekarz miał dla ciebie dobre wiadomości w piątek.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Czyli jednak Martus odpoczywasz.sluchaj to wsumie dobrze z jednej str.porob badania odpocznij,zajmij sie Soba a potem bedziesz jak torpeda!skoro sama mowisz ze siostra lepiej sie czuje niz Ty wiec moze faktycznie lepiej odpoczac.
          No tak wlasnid mysle ze chyba dobfze wszystko zrobilismy a dzis nie za bardzi nawet jest jak dalej tworzycwiec moze to wystarczy?

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Jeśli nie macie ochoty to nic na siłę. Jeśli ma się udać to się uda a takie zmuszanie się nie działa dobrze na żadne z Was. Do 15 w sumie nie długo. No to czekamy

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Jasne na silr nie da rady w naszym wypadku.moj dzis jest tak zmeczony ze pada wiec nie mam sumienia go meczyc ale wydaje mi sie ze jesli ma byc z tego ciaza to bedzie.wiec mam skromna nadzieje.doczytuje sobie o objawach itd.ale nic mi po tym ho np.moja mama objawow ciazy ze mna miala z rodzenswem wcale wiec ciezko stwierdzic jak w razie czego bedzie ze mna.tylko czekac zostalo bo wmawianie sobie objawow w mojej naturze nie lerzy.kurde jak to kiedys ktoras z Was powiedziala se czekanie jest meczace i jak ma byc okres to niech bedzie jak najszybciej -tyle ze moim wypadku w tej chwiki to byloby nie mozliwe))ale pogadac sobie moznaczyi Iwcia tez bedziesz uwodzic meza na wekendziemam nadzieje ze zaowocuje to jak i w wypadku kazdej z nas.oby Bozia dala.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Jasne na silr nie da rady w naszym wypadku.moj dzis jest tak zmeczony ze pada wiec nie mam sumienia go meczyc ale wydaje mi sie ze jesli ma byc z tego ciaza to bedzie.wiec mam skromna nadzieje.doczytuje sobie o objawach itd.ale nic mi po tym ho np.moja mama objawow ciazy ze mna miala z rodzenswem wcale wiec ciezko stwierdzic jak w razie czego bedzie ze mna.tylko czekac zostalo bo wmawianie sobie objawow w mojej naturze nie lerzy.kurde jak to kiedys ktoras z Was powiedziala se czekanie jest meczace i jak ma byc okres to niech bedzie jak najszybciej -tyle ze moim wypadku w tej chwiki to byloby nie mozliwe))ale pogadac sobie moznaczyi Iwcia tez bedziesz uwodzic meza na wekendziemam nadzieje ze zaowocuje to jak i w wypadku kazdej z nas.oby Bozia dala.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Oj 2 razy sie wyslalo.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Jak tak czasami siedzę sobie i myślę to dochodzę do wniosku , że życie ludzkie jest bardzo krótkie ..no bo jeszcze wczoraj miałam 18 lat , jeszcze wczoraj przeżyłam swoją pierwszą miłość a już dziś jestem 36-latką ..i nawet nie wiem kiedy to zleciało ..tyle jeszcze przede mną a mam wrażenie , że ciągle zostaje gdzieś w tyle ..nie do końca czuje się spełniona ..i się zastanawiam czy kiedykolwiek będę ..zauważyłam ostatnio , że jakaś depresyjna jestem i niby próbuje to zamaskować humorem lecz chyba mi to nie wychodzi ..cóż , życie ..szara prawda ..trudno mi się jest pogodzić z losem bezdzietnej kobiety ..a gdyby mi tak zostało ? Hm ? a co będzie jak w ogóle nie wyjdzie ? Wolę się oszukiwać z miesiąca na miesiąc i wmawiać sobie , że jak nie tym razem to następnym ..przynajmniej jest to jakąś perspektywą ..
                    Siedzi we mnie strach ..już boję się piątku ..słów lekarza i tej bezradności z jaką się wychodzi za każdym razem ...Ech , ech ...
                    Wybaczcie dziewczyny , że Was tak męczę ale muszę się po prostu wygadać ..
                    Pozdrawiam ...

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Kładę się już bo marudzę ..do jutra zapewne pa

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Iwciu na kazdym etapie zycia czlowiek ma takie przemyslenia.rozumiem ze masz obawy bo8sz sie jak to bedzie i czy bedzie?to normalne z to jest normalna Twoja reakcja na to co sie dzieje.boisz sie wiec myslisz -myslisz wiec sue boisz.to nie depresja.takie jest zycie jesli chodziloby o cos calkiem innego myslala bys tak samo.nie zostaniesz bezdzietna kobieta zobaczysz wszystkie bedzieny maialy dzidziusia!i nawet nie mysl inaczej!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          cześć, dziewczyny... nie wiem, czy to dobre miejsce na powitanie... ale i ja w Waszym gronie... będę podczytywać i wsłuchiwać się w to, co piszecie... może z czasem podzielę się własną historią... miłej nocy, kochane

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ja się z tobą Uka nie godzę. Nie umniejszam twoich starań ale jeśli przez co najmniej dwa lata byś się starała też miałabyś takie myśli ja Iwcia. Ja takie mam. I też takie mnie nachodzą myśli jakby to było gdyby się jednak nie udało. Szczerze wierzę że Nam się uda ale życie nie jest takie kolorowe i nie jest to takie pewne. Zresztą jak to my kobiety sto myśli na minutę i te hormony. Jutro pewnie nastroje się nam poprawią. Życzę tego Wszystkim starającym żeby mieć nadzieję i pomimo wszystko nigdy ich nie tracić. Dobranoc

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              zielone_oko zapraszamy. Chyba to jest właściwe miejsce gdzie można się swoimi przeżyciami podzielić i gdzie nikt nie będzie Cię oceniać. (Tak sądzę)

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Uka jak najbardziej prawidłowo działałaś Ale wiesz, że nie zawsze komórka zostaje zapłodniona nawet podczas owulacji. Także najlepiej poczekać do okresu, nie nakręcać się. Jak nie tym razem to następnym Trzymam za Was wszystkie mocno w kciuki.

                                Dobrej nocy



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X