Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Jak ja Cię doskonale rozumiem moja droga ..czasem łzy są dobrym lekarstwem na wszystko ..wiem jak wygląda ten comiesięczny dramat więc nie będę Cię pocieszać na siłę ..bo czasem to może zaszkodzić a nie pomóc ..różnie ludzie reagują ..chciałabym aby wszystko układało się po Twojej myśli po prostu a wtedy będzie wszystko dobrze

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Ja już tam parę razy byłam ale dopiero jak się postawiłam że mnie olewa to postanowił dać mi skierowanie na badania. Miałam wrażenie że mnie zbywa. W ciągu ok czterech godz kiedy czekałam na wizytę był na obchodzie przez dobrą godzinę bez kolejki znajomą parę przyjął też dobre pół godz się nimi zajmował. Jeszcze pół godz robił pacjentką usg. A przez resztę czasu ok 15 osób przyjął. a i pielęgniarki też mu masę czasu zajęły. Taka polska służba zdrowia.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Józef Krzysiek , tak ?
        poczytaj sobie opinię na znanylekarz.pl na jego temat ..więcej jest pozytywnych niż negatywnych

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Wszystkie niestety nie mamy łatwo. Dlaczego jest to takie trudne. Hormony biorą górę. Kiedyś wydawało mi się że nie będę tak na to reagować, że mi nie zależy jednak jest inaczej.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Wiem ale prawda jest taka że cudu nikt nie dokona. Czytałam już dawno te opinię.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              A Iwciu w Krakowie się leczysz? Możesz mi podać cała nazwę tego punktu gdzie się leczysz? Bo też czegoś szukam nie koniecznie w Krakowie? Znajomi specjalnie do Warszawy jeździli bo niby lepsi specjaliści.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Czesc dziewczyny.oj zajelam sie robieniem kolacji itd i nie mialam jak.kawal wyobraz sobie ze cos w nim jest bo jak to slysze to sie usmiecham zawsze.jak przeczytalam o tym ze nalas sie isc do pracy odrazu wiedzialam dla czego.dobijajace to jest ale co zrobic?ja mam to szczscie ze juz nikt nie pyta.kuzynka wczoraj a tak nie ma tematu.moja mama chyba stwierdzila ze skoro sie nie chwale to nie jestembi szkoda mnie dobijac pytaniem.o insepinacji nie wiedzialam ze to jest50/50 myslalam ze to pewna metoda.jednak mimo wszystko ja bede trzymac kciuki za Was.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Centrum Leczenia Niepłodności Parens
                  Aleja 29 Listopada
                  Kraków

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    w tym Centrum masz do wyboru 3 lekarzy chyba ..
                    dr. n. med J. Janeczko
                    dr.Jerzego Przybycienia
                    i 3 nie pamiętam ...
                    ale jest strona tej kliniki w necie ..wejdz tam sobie i poszukaj ..

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      No właśnie szukał informacji o tej klinice. Jeśli tu nic nie uzyskamy pomocnego to tam właśnie chciałam się skierować, może coś pomogą. Ile razy jadę do Krakowa bo nie mieszkam w mieście to tamtędy przejeżdżam i zawsze na tą klinikę uwagę zwracałam jeszcze nie wiedząc że będę mieć jakieś problemy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Opinie są różne. Też mam mieszane uczucia po przeczytaniu opinii dziewczyn. Poczekam jeszcze do końca lata wtedy może będę mieć więcej kasy to wtedy spróbujemy. Miłego wieczoru dziewczynki

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dobranoc

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Czesc dziewczynki.jak tam?u mnue nawet fajnie.moze nie pogoda ale fajnie Moj mbie wczoraj zaskoczyl i mowi ze romantyczny wieczor na poniedzialek lub wtorek szykuje(jak nie zostanie dluzej w pracy).pytam co szykuje i z jakiej okazji a on ze dobra kolacje wino...a z jakiej okazji pytam-ni ze bedziesz maiala dni plodne.bylam zszokowana ze wie kiedy to jest raz a dwa ze mowi ze trzeba brac sie do roboty hahahha.mowi jak cos robic to milo i dobrze.On jest czlowiekiem z trudnym charakterem w sensie ze ma swoje przekonania i zdania nie zmienia.czasem mbie to bardzo irytuje ale jest do rym czlowiekiem i gory by dla mnie przeniosl i tylko to utwierdzilo mnie w przekonaniu jak bardzo mu zalezy na dziecku.oby sie udalo ale wszystko w rekach Boga bo jak widac niby czlowiek ma na to najwiekszy wplyw a jednak wcale nie jest to tak oczywiste.Wy jak tam dzuewczyny?Jak Marta i Iwcia sie czujecie?lepiej cos?

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Cześć dziewczynki. Dzisiaj lepiej się czuję, cały dzień pracowałam i przynajmniej nie myślałam o @ i tym że się nie udało. Brzuch już prawie nie boli więc jest dobrze. Uka fajnego masz tego faceta pozazdrościć tylko

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Cześć
                                Przyszłam z pracy , padłam i dopiero teraz się obudziłam ..ale czuję się w miarę dobrze ..nie ma co narzekać ..bo bywało znacznie gorzej ..na jutro planuje już mycie okien bo się zapowiada piękna pogoda więc trzeba to wykorzystać..
                                Bardzo miło się czyta jak się komuś w związku układa ..to dobrze Ukusia , że możesz się takim mężczyzną pochwalić ..i dochodzę do wniosku , że faceci potrafią nas nie raz zaskoczyć ..jak chcą to są opiekuńczy , zapobiegawczy , wrażliwi i sentymentalni ..
                                To ja jedynie bardzo romantycznych przyszłych wieczorów Wam życzę oraz pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X