Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Czesc dziewczynkijak dziem mija?mi nie bardzo mam zly humor od samego rana ale to mnie czasem tak nachodzia Wy jak tam?lepiej juz troszczke chociaz Iwcia?u Ciebie Marta czekamy czy przyjdzie okres.to trzymamy kciuki mocno!
    U nas dzis pogoda taka sobie ale w niedziele ma byc 21 stopni!uwielbiam slonce i jestem przekonana ze powinnam sie urodzic w cieplych krajach

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Niestety nie ma za co trzymam. Już pojawiły się u mnie ciemne upławy wydaje mi się że nawet odrobinę krwi widziałam. Bez przesady dopiero 26 dzień. Nawet tabletki nie pomogły żeby był regularny ten okres. Strasznie mi przykro bo jakiś cień nadziei miałam. Teraz już sobie odpuszczam. Mam kupione bilety na imprezę w lipcu na którą z pewnością w ciąży bym nie pojechała a do końca kwietnia muszę potwierdzić czy jadę. Szkoda żeby się zmarnowały. Może dzięki temu wyjazdowi poprawi mi się nastrój. I ogólnie nastawienie. Boję się jeszcze tych badań w szpitalu. Czego mogę się tam dowiedzieć. Jeśli powiedzą mi że nie możemy mieć dzieci to nie wiem co się ze mną stanie. Nie wiem czy bym dała sobie z taką wiadomością radę. Co innego żyć w nadziei, co innego mieć wszystko czarno na białym. A coraz częściej zaczynają mnie czarne myśli nachodzić. A często moje przeczucia są słuszne. Płakać mi się chce.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Martus bardzo szkoda ze juz soe zaczyna okres ale narazie nie jest to czysta krew tak wiec moze jeszcze oznaczac co innego.jesli jednak dostaniesz normalny okres bedzie trzeba sie pogodzic z tym w tym miesiacu.nie boj sie badan bo jednak juz bylas w ciazy wiec chyba ok wszystko jest.moze ztobia badania i inne leki dostaniesz?dobrze ze jedziesz na ta impreze bo masz co planowac i na co czekac i jakos sie odstresujesz od tego wszystkiego.mysle ze to dobrze Wam teraz zrobi.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Nam to nie wiem ale mi dobrze bo sama jadę. Spotkam się ze znajomymi którzy daleko mieszkają. Mąż nie jest jakimś fanem takiej muzy a już bawić się przy niej przez dwie noce z rzędu to dla niego za dużo poza tym ja wolę sama jechać. Chyba taki odpoczynek mi zwłaszcza jest teraz potrzebny. To okres na pewno bo bardzo brzuch mnie boli.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            A to taki samotny wypadtez fajnie odpocxac od wszystkiego to od wszystkiego!)swoja droga znaczy to ze juz narazie nie bedziecie sie starac.widzis na wielu przykladach ze jak czlowiek odpuszcza to okazuje sie ze jest w ciazypowiem Wam ze sama sie boje tego jak to bedzie w naszym przypadku bo tak nsprawde od tego miesiaca znaczy od soboty my zaczynamy i nie wiem jsk bedzie jak sis okaze na koniec miesiaca ze nic z tego.boje sie tego bo jak mowilam jestem osoba bardzo wrazliwa nawet za bardzo mama mi mowi.ale nic nie zrobie musze przejsc przez to czy chce czy niechce bo moze sie uda za 1 razem moze za 10?dobrze ze jestescie Wy dziewczyny i jest z kim pogadac i sie pozalic w razie czego bynajmniej na tym forum nikt tu nikogo nie wysmiewa i nie dobija jak czytalam na innych tego typu forach a moze dobry czas wybralam ze Wy jestescie

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dobry wieczór
              Bałam się iść dzisiaj do pracy ..a domyślacie się dlaczego ? bałam się tej serii kolejnych pytań , kolejnych rad i tego tak dobrodusznego wsparcia ..niedobra jestem co ? przecież wszyscy wkoło mnie tak kochają , wspierają a ja zła dusza nie chcę tego przyjąć No nie chcę i już ..najlepiej bym chciała ominąć temat tabu ale się nie da ..więc tradycyjnie założyłam maskę do potrzeby sytuacji i odegrałam świetną rolę matki polki walczącej w imieniu narodu ..a w środku wszystko we mnie wrzało ..
              bo ludzie nie mają chyba własnych problemów i się interesują problemami innych ..jedna pani to się nawet posunęła do tego , że powiedziała mi- żebym się wszystkim nie obwiniała ..no bo jeśli nie chce się sama do tego przyznać to jest i tak we mnie i siedzi w podświadomości ..ja się mam niby obwiniać czym ? pytam ja się siebie ? że co ? że nie zachodzę w ciążę niby ? to jakaś błazenada chyba ..to nie ja sobie sama materiał genetyczny wybierałam , żebym się teraz miała obwiniać..chore to jest ! ludzie są beznadziejni cholera jasna ..na szczęście ta osoba do inteligentnych nie należy więc mi na jej zdaniu kompletnie nie zależy ale swoje pare groszy musiała wtrącić bo jakżeby inaczej ..
              Mniejsza z tym do końca dnia jakoś dotrwałam i cieszę się , że teraz aż do kolejnego pierwszego dnia cyklu pytań żadnych nie będzie ..może ktoś czasem coś przebąknie ale to w porównaniu tej dzisiejszej ankiety to pestka ..
              Ogólnie daję jakoś radę i idę do przodu ..

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Uka , Ty i zły humor ...nie może być kochana zaraz Ci go poprawimy i będzie znacznie lepszy ..opowiem Ci kawał ..z serii tych " na babę " haha
                czytaj :
                -Przychodzi baba do lekarza a lekarz tez baba haha
                To jest jedyny kawał , który potrafię sprzedać i za każdym razem śmieję się z niego tak samo haha
                Wiem , że Ci się nie spodobał ale wiedz , że się dla Ciebie starałam ..
                Specjalnie również na Twoje zamówienie proszę meteorologów o piękne słońce dla Ciebie żebyś zawsze była radosna ..
                Bo człowiek radosny to człowiek wyzwolony ..
                Ściskam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Cześć Marta ..
                  Taki wyjazd to fajna perspektywa na udaną zabawę ..i jestem przekonana , że tak będzie ..a jak już wrócisz rozluzniona to wszystko się może zdarzyć ..
                  Badań nie ma się co bać ..będzie dobrze , zobaczysz
                  A jak już dowiesz się w czym tkwi problem to z pomocą fachowców da się to wszystko uregulować ..tego Ci życzę z całego serca ..
                  Pozdrawiam ..
                  a mam jeszcze pytanie ? jeśli mogę ...
                  W którym szpitalu te badania będą robione ?

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Możesz możesz. W Krakowie w szpitalu uniwersyteckim na ul Kopernika.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Jeśli chodzi o inseminację to ja jestem jak najbardziej za ..tylko wiem , że procent zapłodnienia w takim przypadku jest podobny do naturalnego ..czyli pół na pół ..
                      Gdybym wiedziała , że zajdę w ciążę w ten sposób to bym się już dziś zdecydowała ..ale nie chcę kolejnych rozczarowań , wylewu łez i histerii przeżywać bo to negatywnie wpływa na mój organizm ..
                      Póki co staram się naturalnie ..bo jest nadzieja tak twierdzi doktor ..
                      Natomiast chcąc się wyleczyć z niepłodności trzeba brać wszystkie opcje pod uwagę bo mam się wyleczyć a nie leczyć cały czas , wmawiając sobie , że to może ten cykl ..czas niestety szybko ucieka i czcze gadanie typu " trzeba się starać " nic nie znaczy ..
                      Wiecie o co mi chodzi ?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        A co do tego co pisałaś o tych pytaniach i w ogóle to cie rozumiem. Wiem że moja mama chce dla mnie jak najlepiej ale jak zaczyna mnie pocieszać to jeszcze gorzej się czuję. Dzisiaj aż się popłakałam. Poza tym ból brzucha mnie dobiją. Nawet leżeć nie mogę tak boli. Nospa nawet nie pomaga. Innych metod nie znam na ten ból.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          To bardzo dobry szpital pod tym względem ..miałam tam robioną laparoskopię i histerioskopię

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            A może miałaś do czynienia z prof. Krzyśkiem?

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              To jest tak Marta , co do tych pytań w pracy ..
                              We wtorek dostałam @ i w środę nie poszłam do pracy więc wracając dziś przygotowałam się do tego , że mi głupie pytania będą zadawać ..i tak się stało ..
                              Dlaczego nie przyszłam do pracy np ..?
                              Czy to ma związek z leczeniem ? czy może jestem w ciąży ?
                              Jak się czuję ? Czy jestem przed czy po okresie ? żeby się dobitnie nie pytać czy jest jakaś szansa w tym miesiącu ..
                              Nie cierpię tego ale to jest już tak wszczepione w ludzi , że muszą wiedzieć ..
                              I nawet jak staram się omijać ten temat to i tak na jego tory wracam często ..moja wina chyba bo sama kiedyś zaczęłam na ten temat gadać i to był mój błąd ..
                              Nie da się tego już teraz odkręcić !

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Nie , mnie operował doktor Wojtyś ..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X