Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Marta a do lekarza do dokladnie po co idziesz?sprawdzic czy wszystko ok?moze pisalas ale ja mam skleroze straszna.kurcze oby wraz z wiosna przyszly dobre nowiny tego Wam-nam tak zycze dziewczyny!!!Iwcia nic siebnie odzywa a ja tu jak na szpilkach siedze

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dziewczyny jest zle ..dzis w okolicy 14 dostałam okres i jestem bezradna ..idę sobie popłakać bo jak wróci mąż to nie chce , żeby to wszystko przeżywał kolejny raz ..oszczędzę mu tego ..
      Jestem załamana i nerwy mi puściły ..
      Cholera jasna .....

      Jak dojdę do siebie to napiszę coś więcej ..bo na razie nie jestem w stanie ..

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Kurcze bardzo mi przykro Iwcia....zadne slowa Cie teraz nie pociesza wiec jak juz dojdziesz do siebievto sie odezwij.a to napewno normalny okres?by to szlak!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Strasznie mi przykro, wiem jak to jest my staraliśmy się prawie dwa lata i kiedy po prostu odpuściłam byłam załamana i nie miałam na nic siły poddałam się już zupełnie,nagle okazało się że jestem już w drugim miesiącu, wiec nie ma rzeczy niemożliwych

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Iwciu tak bardzo mi przykro. Nie da się tego w słowach opisać. Oby mąż podtrzymał cię jakoś na duchu. Dla niego też pewnie to trudne ale to chyba my kobiety bardziej przez hormony to przeżywamy.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Do lekarza chodzę bo miałam podejrzenie zespołu policystycznych jajników. I według mojego ginekologa je mam. On nawet bardzo się zdziwił że w ogóle zaszłam w ciążę. Wcześniej tego jakoś nie mówił robił mi nadzieję a później jak już byłam to dopiero się wygadał że nie wierzył że mi się uda. Dlatego nie dziwcie się mojemu pesymizmowi. A endokrynolog miał to sprawdzić. I tylko krew do tej pory mi badał. Ma za dużo na głowie i po łepkach wszystko sprawdza. Szkoda mi tego czasu który na to wszystko marnuję.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Jeszcze mi nie przeszło ..i tym razem chyba tak szybko nie przejdzie ..
                Czuję się dosłownie tak jakby ktoś po mnie czołgiem przejechał ..Od głowy do stóp czuję ból..łeb mi pęka od wycia , mam zatkany nos i nie mogę oddychać spokojnie , serce mi podejrzanie pika mocniej , nie wspominając o brzuchu ..normalnie się sypie ..a wszystko to zawdzięczam małej kropli krwi , która się pojawiła na papierze toaletowym ..nie dowierzałam sama , 30 razy przeglądałam ten listek dosłownie ..potem były przypuszczenia , że to może resztki jakiegoś śluzu ..że może organizm się sam oczyszcza ..że czasem są lekkie plamienia ..nie dopuszczałam myśli do siebie , że oto nadchodzi chwalebna @..a potem z godziny na godzinę tylko więcej dowodów na to , że człowiek jest naiwny i wierzył w cud ..jestem załamana i do tego mój organizm odmawia mi posłuszeństwa ..przeżywam koszmar !!!
                Jutro nie idę do pracy - to już pewne ..w ogóle nic się już nie liczy ..nic nie ma znaczenia ..
                Chcę leżeć ..zasnąć i spać ..nie chce się budzić ..potrzebuje snu ..to jest pewne rozwiązanie ..prześpię ten zły czas ..
                Znowu serce wali jak szalone ..
                Spać trzeba spać ..

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Kurcze Matra Ty musisz zmienic lekarza!co to za lekarz ktory ukrywa prawde a potem mowi takiw rzeczy-ze myslal ze sue wigle nie uda??!!nie ma czrgos takiego.moja szwagierka ma to samo ,studjuje medycyne i ona sama mowila ze z tym zespolem mozna zajsc w ciaze tylko jest to trudniejsze ale da sie.potem na wyniki 4 mies czekac.kurcze no naprawde komedia.moze idz prywatnie do hakiegos dobrego lekarza niech Cie zbada porobi badnia i powie co jest.moze warto zaplacic zeby nie marnowac wiwcej czasu.wsumie to masz racje racje w takim razie ze jestes pesymistka.ja bym probowala prywatnie.
                  Iwcia biedna a Ty jak tam?tak mi starsznie jest przykro ze nawet nie umiem Ci opisac zreszto poco i tak to Ci w niczym nie pomoze.jestem z Toba...

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Przepraszam ale muszę się położyć ..wiedzcie tylko to , że jesteście dla mnie bardzo ważne i Wasze problemy są moimi , wspólnie je pokonamy ale dziś wymiękam ..
                    Dobranoc

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Iwciu jak pialam ostatnio to nie jest koniec przedtem sie leczylas i tak naprawde teraz zaczynasz jakby na nowo sie starac bo przedtem bralas leki .nie umiem sobie wyobrazic Twego rozczarowbia bo ja ten mies.bylam przygotowana na to ze nic z tego.ale zapewne przezyje to samo jak prawie wszystkie tu ktore byly sa i nastepne ktore beda.parszywy okres moglbprzyjsc wczoraj w terminie nie byloby tak starsznie zle!bardzo chcialabym Ci pomoc ale nie potrafie...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Spij sen ponoc jest najlepszym lekarstwem.jesli bedziesz chciala pogadac jutro to pisz ja bede.spokojnej nocy

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Czesc dziewczyny.i jak tam?Iwcia lepiej cos?Ty Marta jak bedziesz w domu daj znac co i jak.kurcze mam nadzieje ze jakos lepiej sie czujesz Iwcia.jak maz mam nadzieje ze wspiera Cie.pamietaj ze nie wszystko stracone bo znowu bedzie nowy cykl moze to marne pocieszenie ale tak jest znowu bedzie nadzieja ta ktora ma tu kazda z nas.chyba ze faktycznie potrzebna Wam przerwa by sie odciac psychicznie od tego wszystkiego.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Iwcia a ile już się staracie?
                            Wiem, że to co zaraz napiszę może zaboleć ale sama przez to przechodziłam... Musisz trochę odpuścić, pisałaś że z punktu biologicznego nie ma przeciwwskazań? To problem leży w psychice. Czasami jak się czegoś bardzo pragnie to człowiek się blokuje. Miałam tak samo. Przez 9 miesięcy co miesiąc ryczałam bo @ przychodziła. Wkońcu odpuściła, doszłam do wniosku, że wakacje idą, sesja za pasem to wezmę się za naukę i zaplanuję wakacje. Szliśmy z mężem na spontan. I już po pierwszym miesiącu takiego "odpuszczenia" zaszłam w ciążę. A test zrobiłam z głupa, bo akurat mieliśmy iść z mężem na imprezę a @ miała akurat w tym dniu przyjść. Chciałam podrinkować z koleżanką i dla spokojnego sumienia zrobiłam test. I ujrzałam magiczne dwie kreski Także dziewczyny, nie myślcie tyle o tym tylko np zapiszcie się na areobik czy na coś co zawsze odkładacie.

                            A wasi mężowie robili jakieś badania? Chociażby badanie nasienia?



                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              U mnie narazie nie ma konciecznosci robienia badan.tak chyba naparwde cos w tym jest ze jak czlowiek sobie odpuszcza to samos ie staje.tak samo slyszalam jak gdzies czlowiek wyjedzie gdzies ,zmiana klimatu ,relaks tez robia swoje.to malo pocieszajce hdy ktos stara sie dlugo i mozna powiedziec ze ktos kto tyle nie czeka malo wie.ale duzo czytalam przez te miesiace by wiedziec wszystko zle i dobre wiec tez duzo czytalam i tej blokadzie psychicznej-swoja droga dziwne to jest prawda?blokada bardziej kojarzy mi sie z by nie miec dziecka a tu blokada wystepuje w owrotnej sprawie.i ma to ponoc bardzo duzo ludzi bo nawet na Twoim przykladzie Ulcia widac ze tak jest faktycznie.tylko jak tu "dac sobie spokoj"?jak przychodza te dni plodne czlowiek i tak mysli ...mam nadzieje ze minie powoli to rozczarowanie IwciA

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                My robiliśmy badania nasienia dla wlasnej wiedzy, też nie było wskazań ale chcieliśmy
                                Dla mnie te 9 miesięcy czekania bo była masakra. Uwierzcie. Ktoś powie nie długo, ale dla kogoś kto czeka na te dwie kreski każdy miesiąc to katorga..
                                Wiem, że teraz z perspektywy czasu łatwo mi mówić żebyście się zrelaksowały ale też przez to przechodziłam.

                                Życzę wam wytrwałości.



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X