Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Witam Was w ten piekny dzien.Iwcia ja trzymam kciuki za nie przyjscie@.Ulcia tez o tym sie naczytalam ze na samym poczatku na takie poronienie nie ma lekarstwa i jesli ma byc to bedzie co innego juz w puzniejszej ciazy bo wtedy poronienie moE byc wywolane roznymi czynnikami wielkim stresem ,upadkiem itd.czekam na wiesci i Ty Marta tez daj znac jak tam bo moze u Ciebie tez sie cos tak dziejeno ja mam jeszcze tydzien wiec jeszcze kilka dni musze czekacmilego dnia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      A korzystacie dziewczyny z testów owulacyjnych?



      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Cześć. Ja raz skorzystałam, a później kupiłam mikroskop owulacyjny. Osobiście przez 5 cykli jego stosowania nie jestem z niego zadowolona. Zbyt dużo czynników może błędnie pozytywny wynik wywołać. A co do testów to trochę cena mnie odstrasza. A ty Ulcia korzystałaś z testów?

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ja nie korzystalam wcale z takich testow i chyba raczej nie skorzystam.tu ceny z tego co tak kiedyz zerknelam tez odstrasza.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ja nie kupowałam w aptekach bo ceny kosmiczne. Kupuję na allegro, tam wychodzi 1zł za test Korzystałam 4 lata temu i teraz też korzystam Poza tym zawsze boli mnie któryś jajnik na owulację więc mam pewność że ją mam i potwierdza to test. Także polecam szczerze Tylko tym się posługiwałam co do planowania ciąży no i takimi tabletkami ziołowymi FemiFertil.



            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Moze z niego skorzystam za pare miesiecy dalej nic z tego nie bedzie.a potem lekarz.ale warto wiedziec ze jest to dobra rzecz tym bardziej od kogos komu pomogl.a Ty Ulcia tez sie znowu starasz o drugie dzieciatko?Iwcia kurde bys sie odezwala co i jak tam bo tak trzymam kciuki choc wiem ze dzien sie nie skonczyl jeszcze.ja mam nadzieje wielka!!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Mieliśmy się starać, takie były plany ale zaczęłam z mężem studia podyplomowe i nie miałby kto nam ewentualnie dwójki dzieci pilnować jakbyśmy jeździli na uczelnie:/ ale zamierzam od następnego czasu wziąć się do roboty'

                Co do testów owulacyjnych to nigdy się na nich nie zawiodłam.
                Aha, i co ważne. Nawet jak macie owulację i "pracujecie" nad dzidziusiem to nie jest powiedziane że musi dojść do zapłodnienia. Np komórki mogą być "nie gotowe".



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dobry wieczór moje drogie
                  Może zacznę od tego , że jeszcze okresu nie dostałam i proszę Boga o przychylność , o łaskę i o zdrowie ..
                  Dzięki wielkie za obecność, za mądre słowa wsparcia i za szczerość intencji ..
                  Jesteście dla mnie takie dobre ..
                  Teraz chciałam kilka słów do Ciebie Marta..
                  Pierwszy dzień mojej ostatniej miesiączki wypadł w dniu 21.02.2014 ponieważ długość moich cykli jest w miarę uregulowana mam je mniej więcej co 31 ..oczywiście tylko i wyłącznie dlatego ponieważ zażywam Bromergon , który reguluje mi owulację ..bo do tej pory jak się okazuje miałam ją zaburzoną o ile w ogóle miałam ..w ostatnim cyklu byłam monitorowana właśnie po to by wiedzieć w ogóle czy ją mam ..okazuje się , że tak ..lekarz nakazał mi się starać w konkretne dni i tak też uczyniłam ..oprócz fachowej porady lekarza , korzystam z kalendarza dni płodnych (darmowy kalendarz planowania rodziny ) gdzie wpisuje pierwszy dzień miesiączki , długość cyklu i wyskakują mi dni płodne oraz dzień planowanej owulacji ..robię to z ciekawości , żeby tylko potwierdzić słowa lekarza ..bo to jest tak jakbym korzystała z dwóch zródeł ..człowiek czuje się bardziej pewny ..choć wiem , że to wcale nie ma aż takiego znaczenia ..a piąty tydzień wziął mi się stąd , że korzystam również z kalendarza ciąży (babyonline) według , którego byłabym w 5 tygodniu ..oczywiście trzeba się cofnąć 2 tygodnie do tyłu jak dobrze doczytałam i wychodzi na to , że byłby to 3 tydzień ..więc wszystko się zgadza ..
                  Mojego charakteru nie da się jednak zmienić i zawsze ale to zawsze będę panikować i chcieć czemuś złemu zapobiec ..ja już tak mam , ot co ..
                  Poniekąd słusznie bo jak myślę o swojej szwagierce , która dostała plamień dość częstych podczas pierwszych tygodni i wylądowała w szpitalu , gdzie ten pierwszy trudny okres przeleżała aby utrzymać ciążę to jeszcze bardziej śmiem twierdzić , że to co "na razie " sobie wyobrażam jest pozytywne ..Bo ja nigdy nie powiedziałam , że w ciązy jestem ..ciągle używam słowa "gdybym była " ..tak bardzo tego chce , że mam różne głupie pomysły ..
                  Mam spore już doświadczenie życiowe ale ciągle żyję nadzieją ..bo ona umiera ostatnia jak to ktoś dobrze zauważył tu na forum ..
                  Wyobraznia człowieka jest nieograniczona stąd bierze się ten mój niepokój i strach ...
                  Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Iwciu po pierwsze trzymam mocno kciuki i az sie usmiechnelam jak przeczytalam ze jeszcze nie dostalas okresu)))co do tego kalendarza ciazy z tej str.to masz racje ja tez na niego wchodzilam patrzac z ciekawosci jak to wyglada i wlasnie nie wiedzialam ze to sie odlicza te 2 tyg itd.
                    To zrozumiale ze sie boisz,ze chcesz probowac w razie czego.niestety jak tu dziewczyny pisaly nie wiem na ile to mozliwe.ale mysle ze jestesmy podobne do siebie z tym strachem.np.moja koleznka ktora jest w ciazy byla pod koniec 3 trymestru w podrozy.jak wiadomo te 3 pierwsze mies.sa najbardziej podatne na poronienie.i ja sie zastanwialam-jak ona tak wsiadla i kilkaset km przejechala ze sie nie bala i wogle.potem jej pytam a ona mowi ze nie bala sie wcale.ja jeszcze w ciazy nie jestem a mysle o tym wszystkim z wyprzedzeniem i tez sid boje o takie z pozoru glupie rzeczy.niestety ludzie sa podzieleni na takich ktorzy potrafia nie panikowac z kazda glupota i na takich ktorzy wlasnie panikuja na zapas.ja jednak zapobiegawczo wole siebie niz jej charakter.nie mowie oczywiscie ze ktos kto mniej sie przejmuje jest np.zla matka!!absolutnie!mysle troche ze bede miala moze z tym problem jak juz faktycznie bede w ciazy a potem sie urodzi ale niestety siebie nie zmienie.wiec Iwciu bie przejmuj sie ze wyprzedzasz fakty i czas.tacy jetesmy-kazdy inny.trzymaj sie kochana i trzymajmy kciuki

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Pomylilsm sie -moja kolezanka byla pod koniec pierwszego trymestru gdy wyjechala a nie pod koniec 3 trymestru.przepraszam za pomylke

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dziś powinnam dostać okres i walczę z emocjami ..z jednej strony bardzo chcę aby go nie było a drugiej strony jak mam się rozczarować to wolę teraz a nie za parę dni ..bo się okaże , że coś znowu się spieprzyło i okres się mi przesunął .. matko naturo , litości !!!!
                        Ulcia -takich testów nigdy sobie nie robiłam bo nawet nie wiem jak ..nigdy mi ich lekarz nie polecał więc może dlatego ..
                        Zawsze jest ten pierwszy raz więc jak już nic nie pomoże nawet monitoring przez lekarza -to sumiennie Ci mówię , że wykupię wszystkie możliwe testy do zrobienia aby osiągnąć swój cel
                        Każdej deski ratunku się chwycę dosłownie jak będzie taka potrzeba ..
                        Kiedyś myślałam , że w ogóle jestem bezpłodna i przygotowana byłam na wszystko..na in vitro , na inseminację i w ogóle ..ba, nawet adopcja była brana pod uwagę ..
                        A teraz jak już wiem , że biologicznie ze mną wszystko w porządku to bezgranicznie wierze i ufam doktorowi ..Ale ............................
                        Czytałam o niepłodności idiopatycznej i jeszcze to mi siedzi w głowie ..pomimo wszystko ..
                        Dobrego snu życzę ...

                        P.s Ukuś buziak , kochana - dzięki za kciuki , nie puszczaj słońce

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Doskonale rozumiem Iwcia ze jesli nic z tego nie wyjdzie to lepiej doatc a nie ludzic sie nadzieja kilka dni a potem czlowiek dostaje rozczarowania napewno wiekszego niz jak by mialo sie to stac dzis.nie martw sie i mysl pozytywnie.teraz jestes juz po lekach i wszystko Ci sie unormowalo wiec jesli tym razem nic nie bedzie to nastepny.przedtem mialas rozregulowane wszystko wiec starania mogly byc bez owocne.teraz juz jest inna sytuacja wiec troszke mozna powiedziec ze tak jakby dopiero zacznacie starania nie martw sie wszystko bedzie dobrze predzej czy puzniej.milego wieczoru a kciukow nie puszcze obiecuje.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Macie racje. Nie doczytałam tylko że okres masz co ok 31 dni. To byłby to 5 tydz. Jak wystąpiło pierwsze krwawienie to od razu do lekarza poszłam i trafiłam na panią doktor która nie robiła mi nadziei. Tak wczesnej ciąży nie da się prawie nigdy uratować gdyż do ok 10 tyg poronienia wywołane są wadami zarodka itd. Wtedy było to do mnie najgorszym co mogłam usłyszeć ale po czasie wiem że to prawda. Chyba wolę w ciąże nie zachodzić niż przeżywać to co wtedy zanim poroniłam krwawiłam 7 dni. A było to tak mocne krwawienie że przez rok wszystkie @ zebrane razem nie wypompowały ze mnie tyle krwi. Nie badałam się później ale chyba nadal do siebie nie doszłam. Wyparłam ze świadomości fakt że kiedykolwiek byłam w ciąży. Tak mi łatwiej. Albo tak mi się wydaje.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Matrus nie umiem sobie wyobrazic tego co przezylas wtedy i nawet nie probuje.z perspektywy czasu wiesz ze musialo tak byc i nic nie moglas zrobic.mowi sie ze kazde doswiadczenie nad czegos uczy -akurat takie nie wiem czego maja uczyc?bie bede Ci mowic ze kiedys zapomnisz i tym ani zebys probowala zapomniec.to czlowiek musi "strawic"sam i po jakims czasie same bedziesz wiedziala czy zyjesz z tym czy zapomnialas.kazdy swoja tragedie przezywa na swoj sposob i nikt ani zadne gadanie nie przyniesie ulgi o ile sama tego nie przelkniesz.po tej tragedi wiesz napewno ze mozesz zajsc w ciaze a gdy juz w nia zajdziesz bedziesz je kochac podwojnie za to zycie i za tamto.
                              Swoja droga kiedy Ty masz dostac okres?bo pisalas ze nadchodzi ale kiedy ma przyjsc?a moze jedbak nie przyjdzie-jak myslisz sa szanse tym razem?

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ukusia czuję wewnętrznie , że jesteś bardzo dobrym człowiekiem i tyle dobra w sobie masz , że powinno Ci być to wynagrodzone ..w postaci zdrowych i pięknych dzieci ..bo to ciepło trzeba koniecznie przelać ..
                                Udanego jutrzejszego dnia Ci życzę , szczęściarz ten Twój ukochany
                                ups , mam pytanie ..
                                A gdzie Ty mieszkasz ? tzn w jakim kraju żyjesz ?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X