Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Czesc dziewczynki kochane.bardzo dziekuje za dobre slowo nadziei ale zobaczysz ze wszystkie tu bedziemy mialy swoje malenstwo.nie wiem czemu ake mam takie przeczucie k ktoryn juz pisalam kiedys ze jak juz jedna z nas zajdzie w ciaze tak ten lancuszek sie rozwiaze i po kolei kazda napisze-DZIEWCZYNY 2 KRESKI!!!
    Iwcia wsumie powuem Ci ze dobrze robisz nie robiac testu.pewnie musi to baardzo korcic tym bardziej ze dostalas mdlosci!tematu nie poruszacie bo sie chyba tez troche moze boicie nie zapeszyc co?ja w tamtym mies.znowu jaj zblizal sie dzien okresu balam sie wziac gleboki oddech by okres nie przyszedl)wism to glupie ale czlowiek tak ludzi sie i ma nadzieje do samegi konca.ja trzymam kciuki mocno i za Ciebie i Marte bo u Niej tez moze cos tam moze byc))jak bedzie ze mna?ciezko powiedziec mam nadzieje ze swoje odczekam i sie doczekam.trzymamy kciuki mocno!!!milego dnia kochane

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Czołem ..
      Muszę się Wam do czegoś przyznać ..Pękłam wczoraj po południu ..moja ciekawość zwyciężyła ..rozum mi ciągle przypominał , że robię zle ale i tak to zrobiłam ..przechodziłam obok osiedlowej apteki i ...ogarnęła mnie tak niesamowita chęć , żeby do niej wejść , że nie mogłam się opanować ..najpierw zaczęłam do niej zaglądać przez okna ..chciałam zobaczyć kto w niej jest -zupełnie nie wiem po co bo przecież i tak nie znam wszystkich ludzi , którzy tu mieszkają ..a nawet gdybym znała to i tak nie ma to najmniejszego znaczenia ..pokręciłam się pod apteką a następnie weszłam i kupiłam test (pink test ) ..poleciałam do domu , żeby się szybko wysikać..
      odliczyłam 3 krople i te najbliższe sekundy były dla mnie taką torturą , że sobie nie wyobrażacie ..czekam , przesuwa się powoli wskaznik i nic żadnej kreski jeszcze ..czekam jeszcze sekundę , patrzę i widzę tylko jedną ..
      Tą co zawsze zresztą ..po stronie C..zgodnie z instrukcją wynik jest negatywny ..czyli nie ma ciąży doczytuje ulotkę , w której jest napisane , że trzeba odczekać od 2 do 5 minut ..katuje się nadal , czekam a czas jakby stanął w miejscu ..
      W gruncie rzeczy wynik pozostaje taki sam ..jest okrutny i wciąż niezmienny niestety ..
      Obudził się we mnie żal i złość ..jestem roztargniona , smutna i zawiedziona ..
      Tyle starań , tyle nadziei i tyle marzeń zabiłam w sobie tym jednym testem
      Jaka ja jestem głupia!!! Po co mi to było ?
      Ech, jest zle ..
      W poniedziałek powinnam dostać ciotkę , nienawidzę jej z całego serca !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Cześć dziewczynki. Iwcia nie powiedziane. Mi test wyszedł dopiero ok 10 po spodziewanej @. Wcześniej też byłą jedna kreska.(oczywiście rok temu nie teraz) Jeszcze nic nie jest stracone. A z mężem rozmawiałaś już o tym ?

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Trzymam jednak kciuki żeby wszystko było dobrze. Żebyście potrafili zaakceptować to co się stanie. Nie możecie tracić nadziei, komu jak nie Wam dziewczynki miałoby się udać. Ja jeszcze miesiąc i przestaję zażywać leki. I kończę chwilowo starania. Już mam dość. Muszę chyba odpocząć może mi to pomoże. Chce też schudnąć. A teraz mi się to nie uda.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Cześć ..Tak Marta , mąż o wszystkim wie ..i jest tak samo przygnębiony jak ja ..ma do mnie pretensje , że chce wyprzedzić czas ..choć powiedział też , że to nic gdyby się nie udało w tym miesiącu bo był przecież chory i może to ma jakiś wpływ ..
            Ogólnie jest do bani bo mnie nigdy żaden test nie okłamał , oby tym razem mnie zaskoczył .. choć wątpię

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dziękuje za słowa pociechy Martuś wiesz co ? jeśli w przyszłym cyklu się nie uda to ja chyba też chwilowo przestanę ..bo dobija mnie to wszystko poza tym organizm też wycieńczony jest ..
              O odchudzaniu myślę co dzień kochana bo aż wstyd się przyznać jaka duża jestem ..walczę z tym od lat ale z żadnym rezultatem bo nawet jak parę kilo udaje mi się zrzucić to je podwójnie odzyskuje ..
              Więc jest jak jest ale trzeba z tym żyć ..

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Czesc dziewczyny.wiec jednak nie wytrzymalas.ale zgadzam sie z Marta testy m9ga sie mylic ze wzgledu na to ze moze buc za wczesnie.kazda kobieta jest inna wiec nie ma sie co zalamywac.domyslam sie jakie rozczarowanie przezylas.ale moze nie wszystko jeszcze stracone.poczekaj do jutra i zobaczymy co sie stanie.jesli jednak dostaniesz okresu nie zalamuj sie prosze.moze faktycznie przerwa dobrze i Tobie Iwcia i Tobie Marta zrobi.glowa odpocznie od tego liczenia i denerwowania.kurcze czemu to wszystko takie trudne jest!?jestem z Wami zawsze bede....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Iwcia test powinno się robić z porannego moczu, najbardziej wiarygodne i najwcześniej w dniu spodziewanego okresu. Ja zrobiłam w dniu @ i wyszły rano 2 kreski ale jak już tego samego dnia robiłam o innej porze dnia to nie wyszły. Za dwa dni znów zrobiłam i już były silne dwie kreski Także nic jeszcze straconego, na Twoim miejscu zrobiłabym jeszcze jeden test w dniu okresu tylko RANO, zaraz jak wstaniesz, żeby był ten ranny mocz. A jak nie, to poczekaj, może @ nie przyjdzie



                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Kurcze wlasnie wiedzialam ,ze cos mi nie pasowalo a zapomnialam ze wlasnie test robi sie z samego ranawidzisz Iwcia moze faktycznie dlatego wyszedl zly.tu kolezanka byla w takiej sytuacji wiec nic nie jest stracone))glowa do gory i kciuki mocno trzymam

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dobry wieczór kochane ..
                      Ile razy bym Wam dziękowała to tyle razy będzie za mało ..dobre rady oraz dobre słowa są dla mnie bardzo cenne ..świetnie się poczułam czytając Wasze komentarze ..i chyba nadzieja we mnie na nowo odżyła pomimo wszystko ..wiem , że test powinnam była zrobić rano i wiem również , że to jeszcze za wcześnie ale zgłupiałam dosłownie ..tak bardzo pragnęłam wiedzieć ..z drugiej strony martwiłam się , że gdyby było coś nie tak to mogłabym się jeszcze jakoś ratować ..bo sprawdzałam w internecie i gdybym była w ciąży to moje maleństwo miało by już 5 tydzień ..
                      Co ma być to będzie ..nie chce już o tym myśleć

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        DOKLADNIE!co ma byc to bedzie.i co by nie bylo zawsze mozna probowac dalej.ja wiem ze to marne pocieszenie ale taka jest prawda.musisz myslec pozytywnie choc donyslam sie ze ciezko.ja moge tylko byc tu obok i trzymac kciuki.wiec Iwciu badz dobrej mysli bo ja jestem caly czas

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Ulcia , pokrzepiłaś mnie zdrowo i na nowo wierze ale testu aż do okresu nie będę robiła ..za dużo wzruszeń i wrażeń
                          gybym go długo nie dostawała to wtedy zrobię od ręki i będę pamiętać , że trzeba go zrobić rano ..
                          Ukuś aniele ja też jestem z Tobą , tu i teraz i na zapas jeszcze
                          Odpoczywaj bo niedługo już zaczynasz starania serce
                          Powodzenia życze ..i nie dziękujcie

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Witam po raz kolejny dzisiaj. Szczerzę nie rozumiem co Iwciu miałaś na myśli pisząc o 5 tygodniu. Jeśli okres masz dostać planowo jutro czy po jutrze to możesz być w drugim maksymalnie trzecim tyg ciąży w zależności od sposobu obliczeń. I co do tego że dałoby się coś teraz zrobić to również temu zaprzeczę. Byłam u nie jednego specjalisty którzy mi wytłumaczyli że w siódmym tyg w którym ja poroniłam nie dało się nic zrobić żeby ciąże uratować poza tym w tym czasie jak to powiedziano " natura sama eliminuję słabe zarodki". Przepraszam za to co nap ale wiem że lepiej nie robić sobie złudnych nadziei i lepiej miło się rozczarować. A do tego co piszą dziewczyny na necie trzeba zawsze z dużym dystansem podchodzić. Jak czytam że spała dziewczyna koło chłopaka nic nie robili i dziewczyna boi się że jest w ciąży to ja już pytań nie mam. A w innym temacie ta sama dziewczyna była specjalistą w innej dziedzinie. Chyba nie jest to źródło na którym można się opierać. Chyba jakaś chandra mnie dopadła. Jutro może mi przejdzie. Pomimo wszystko wierzę dalej żę Tobie Iwciu się uda.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ja chyba za złego ducha robię Dobranoc oby @ nie przyszedł Iwcia.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Powiem wam, że my staraliśmy się intensywne 9 miesięcy aż w pewnym momencie odpuściliśmy sobie i zaraz w ciążę zaszłam. Jeżeli w aspekcie fizycznym wszystko jest ok to musicie po prostu odpuścić. Zero liczenia dni płodnych, presji, idźcie na żywioł
                                co do wyliczania daty porodu to polecam kalkulator na babyonline.pl najbardziej wiarygodny moim zdaniem.
                                co do zapobiegania, tego co Iwcia pisałaś. To niestety co do ewentualnych poronień to nie ma reguły, jeśli organizm odrzuci zarodek to nawet leżenie do góry nogami niestety nie pomoże Często zdarza się tak, że komórka zostaje zapłodniona ale macica ją "nie przyjmie" i też dochodzi do poronienia Mam nadzieje, że żadną z was takie coś nie spotka.
                                Życzę wam wszystkim upragnionych fasolek i nosio do góry.



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X