Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    A ja jeszczr nigdy nie robilam testu)kurcze dziewczyny musi nam sie udac.myslicie moze ze ja malo wiem na temat staran ale jednak jakies byly i nic inne dziewczyny staraja sie rok inne pol jeszcze inna 3 lata it.wiec zawsze cos jest ze nie udaje sie .ja np.powiem Wam ze mam takie przeczucie tfu tfu ze tez bedw dlugo czekac.nie wiem dlaczego?ontuicje mam dobra zazwyczaj.ale patrzcie jak to jest.kiedys ciaza przychodzila latwo ,ludzie pobierali sie do roku bylo dziecko a teraz!ja caly czas jestsm dobrej mysli ze kazdej z nas sie uda.jesli w moim przypadku do wakacji nic nie bedzie z tego tez bede szla do mojego gin.przebadac sie.niby jestem okaz zdrowia bo jak posalam kiedys nic kompletenie mi nigdy nie dolagalo ale bie bylam badana pod katem plodnosci itd bo nie bylo mi to potrzebne.dziewczyny trzymajmy sie !

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Moja koleznka jest w ciazy codziennnie pisze mi co kupila jak dziecko sie rusza itd.i powiem Wam ze nie przeszkadzalo mi to i nadal nie przeszkadza ale zaczynam jednak czuc jakas taka dziwna zazdrosc choc wiem ze nie powinnam bo nie powinno sie zazdroscic dziecka.ale tak juz czlowiek jwst skonstruowany.nie zbym jakos zazdoscila wsciekle i szalala ale czuje troche taki smutek albo zal czemu ja nie?wiem ze to glupie

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Nic innego nam nie zostało A Ukuś jeśli mogę zapytać to ile masz lat? I dlaczego teraz z partnerem bo tak chyba można go nazwać postanowiliście mieć dziecko ? ( tak w ramach zmiany tematu). Mam nadzieję że w damskim gronie niie jest to niezręczne pytanie?

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Mam 28 lat.z partnerem-teraz juz nazeczonym.niestety mieszkamy za granica i narazie nie ma jak zaplnowac i zorganizowac slubu i wesela.dlaczego chcemy miec dziecko?bo chyba juz nadszedl nasz czas.on ma 34 lata ja 28 wiwc to dobry czas tak pomyslelismy i zapragnelismy tego w tym samym momencie wczesniej jakos chyba nie bylismy gotowi na to a teraz mysle ze jestesmy skoro to nasza decyzja

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Narzeczonym-nie patrzcie na moje bledy mam slownik nie polski i dlatego takie byki

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Rozumiemy To jesteś moją rówieśniczką Nie wiem dlaczego miałam wrażenie że jesteś młodsza. Ale to oczywiście komplement. Im bliżej @ to jakaś taka czepliwa się robię i może dlatego takie niezręczne pytania zadaję. Mam nadzieję że kochana cię nie uraziłam tym pytaniem. A napisałam o partnerze bo pisałaś kiedyś że nie jesteście małżeństwem. Zresztą nie ma to różnicy jeśli się kochacie czy macie papierek żeby mieć dzieci.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Przestan dlaczego mialabym sie obrazic?przeciez nic zlego nie powiedzialas.wsumie masz racje jakos wiekszego znaczenia dla nas nie ma papierek juz jestemy tyle lat razem ze to by nic nie zmienilo a czasem obawiam sie ze moglo by popsuc bo znam takie pary ktorym bylk super dopuki sie nie pozenili.narazie myslimy cos wstepnie ale trudno jest to zrobic nie mieszkajac na miejscu wiec tak naprawde nie wiem kiedy i jaks ie za to zabrac.uciekam kochane spac.jutro moze sie tez uda tak fajnie spisac razem.milej nocy i kolorowych snow

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Cześć dziewczynki. Jak wam dzisiaj dzień minął ? Ja leże chyba znowu mnie jakaś grypa dopadła, a może to chandra bo niebawem okres.( zawsze wtedy gorzej się czuję). A wy jak tam spędziłyście ten piękny dzień?

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Coś dzisiaj chyba zajęte jesteście że tak milczycie

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Witam.my wlasbie wrucilismy z zakupowjakos na tygodniu nie ma czasu a weeknd jest dla nas.teraz juz siedze z lampka wina.fajnie aie zrelaksowac po calym tygodniu w wannie pelnej wody u lampka wina.pozatym dzien byl piekny i sloneczny zobaczymy jak weeknd.mowisz Marta ze nie bardzi dzis masz dobre samopoczucie?a kiedy dostaniesz okres?i czy pewna jestes ze dostaniesz??

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Tak jakoś czuję. Nie mam dobrego przeczucia. Niestety. To fajny pomysł na wieczór?Też bym tak chciała

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Nie mozesz przez leki?puki wiem ze nic z tego to na weekendzie lubie wypic lampke,dwie.potem juz nie bede mogla wiec na taku maly grzeszek sobie moge pozwolic jeszcze.a nie masz jakiegos przeczucia ze udalo sie w tym mies?a ike wogel sie juz staracie-napewno juz pisalas ale ja mam skleroze!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Wiecie co?dzis gdy bylismy na tych zakupach przechodzilismy kolo stoisk dla malutkich dzieci.zobaczylam malenki sliniaczek koloru zoltego z kubusiem puchatkiem i pierwszy raz sie wzruszylam...nie wiem dlaczego.zawsze takie malenkie rzeczy wywolywaly usmiech na mojej twarzy teraz wzruszenie...

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Cześć dziewczyny
                              Jaki piękny poranek dziś mieliśmy ..słońce dosłownie budziło nas swoimi promykami ..aż się chce żyć po śniadanku dosłownie popieprzyliśmy wszystko i poszliśmy na spacer ..stosunkowo krótki ale jakże miły ..dobrze nam to zrobiło bo ciągle nie ma czasu na nic ..a wychodzi na to , że jak człowiek chce to może wiele , tylko odrobinę chęci i fantazji potrzeba do realizacji zamiarów..
                              Nic nie rozmawiamy na temat zbliżającego się okresu ..omijamy ten temat szerokim łukiem ..tylko każdy w odosobnieniu pewno żyje nadzieją i nie chce urazić drugiego ..choć ja bym się wcale nie obraziła ..w sumie dla mnie to nie jest temat tabu wręcz przeciwnie ..z kim jak z kim ale z mężem to mam potrzebę rozmowy na ten temat ..ale chyba on nie chce bo myśli , że ja nie chce .. mniejsza z tym ..rozumiemy się bez słów ..chyba potrafię czytać w jego myślach ..przynajmniej mam takie wrażenie
                              Oczywiście jak już wcześniej wspominałam żadnego testu nie kupiłam i nie wykonałam ..nie dlatego , że nie jestem ciekawa ..to nie tak ..umieram z ciekawości ale nie chce się znowu załamywać ..a dopóki nie robie testów to ta chwila prawdy się przedłuża..i do ostatniego dnia ma się nadzieję ..
                              Wczoraj miałam mdłości to fakt parokrotnie zresztą lecz podejrzewam , że to są skutki uboczne Bromergonu , który już zażywam od 3 miesięcy ..
                              więc u mnie wszystko po staremu kochane ..stara bieda , nowej nie ma ..
                              Ukuś , jestem przekonana -że niedługo te piękne śliniaczki będziesz zakładała swoim dzieciom ..jesteś młoda , zdrowa i mądra kobieta więc masz wszystkie atuty przyszłej mamy
                              Będzie dobrze kochana i pamiętaj , że cierpliwość jest opłacalna ..
                              Pozdrawiam Was ..i życzę równie udanej pogody

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Marta , dużo zdrówka życzę to po pierwsze a po drugie to- słońce nie martw się nadchodzącymi dniami bo wiesz , że czasem tak bywa , że człowiek jakby nawet bardzo chciał i przenosił złote góry to i tak nasze losy są chyba przesądzone i jest odpowiedni moment , w którym zostaniesz szczęśliwą mamą
                                Buziaki ..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X