Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dziewczyki oj tak ja tez jestem zdania że grudzień to magiczny miesiąc.

    Scaarlett, Ana- na pewno napisze jak tam z moim testowaniem owulki, ja zaczynam w piątek rano i jak wyjdzie to zabieram męzusia wieczorem i do dzieła, za Was tez trzymam mocno kciuki, Bajtel- życze owocnych starań.
    Ada- może to to, wiesz jak byłam w Karolinka w ciąży to tez mnie bolał brzuch tak jak na @, i czekałam że przyjdzie a tu taka była niespodzianka.

    Kochane wszystkie dziewczynki- musi się nam udać, wierze w to z całego serca!!Buziaki
    Last edited by agatakul; 30-11-2009, 11:17.


    Skomentuj

    •    
         

      Czesc-no u mnie dzis piekkny dzien dziewczyny
      Gosiu - własnie od owulacji zalezy kiedy masz @ bo jak np. masz @ 28 to odejmujesz 14 i wychodzi ze owulka była 14. Zawsze owulka jest 14 dni przed nastepna @. Mi sie własnie tak przesuneła ale nawet tego nie zauwazyłam bo byłam zestresowana bardzo tym zabiegiem.

      Scaarlet- wiem co czujesz jak masz takiego skarbenka na rekach. Moj brat ma mała dzidzie i za kazdym razem jak ja mam na rekach to mysle ze mogła by byc moja bo juz ma roczek skaczony-a zanam ja od urodzenia no ale wiem ze wkancu ten dzien nadejdzie kiedys i bóg nas obdaruje takim skarbem bezcennym.

      ada nie stresuj sie. Zycze ci z całegpo serca twojej małej kruszynki ale nie pokładaj w tym swojej całej nadziejii. Mysl nie teraz to nastepnym razem.
      Kazda z nas wie ze najgorsze to sie rozczarowac-czego tobie nie zycze. Nie zrozum mnie zle naprawde zycze ci z całego serca tego skarbu. Ale jesli umisz zostaw sobie te małe okienko. Buzka

      Pozdrrawiam was wszyskie z całego serducha i sciskam jak najmocniej potrafie hahahhahahhaha jak któras boli to sorry ale nie puszcze


      Uważam za szczęśliwego tego,
      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
      ale podziwiam i szanuję tego,
      który szczęcie stworzył sobie sam,
      który stworzył je silną wola i energią.
      Hippolyte Taine

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Scarlet ja to chyba mam już po owulce ? a co do ostatniego krwawienia to było 3 dni a 4 to już końcówka więc podobnie co u ciebie ale ja zawsze miałam krótko! no zobaczymy pozostało czekanie.Tak myślę że za porządki świąteczne trzeba się zabrać? a tak mi się nie chcę od czego zaczynacie a i w pracy podsumowanie roku -brrrrrr!

        Skomentuj


          Gosiu a jesli moge spytac to który masz dziec cyklu i ile twoje cykle trwaja?


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Oczekująca mam 13dc a cykle mam 27-28 dni!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              No nie wiem czy już po,bo kobiecy organizm jest nie do przewidzenia, jedna mała pierdoła może wszystko zmienić. ja bym na twoim miejscu jeszcze próbowała

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Scarlet kochana nie zamierzam rezygnować,masz rację! bo kobiecy organizm jest nie do przewidzenia, jedna mała pierdoła może wszystko zmienić ale co ma być to i tak będzie!! piszę co czuję a nasze organizmy tak już dobrze znamy że chyba się nie mylimy,no nie! no i przeczucie a ono mnie jeszcze nie zawiodło opanowałyśmy dzisiaj to forum taka cisza? gdzie jesteście dziewczęta?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Czesc dziewczyny!Trzymam kciuki za Was! Najwazniejsze to sie nie poddawac Wiec do roboty drogie panieJa chyba sie wybiore na monitorowanie cyklu w nast.cyklu, bo nie wiem czy to jajko dojrzewa i peka... A dzis andrzejki, wczoraj sobie wrozylam, tzn.mama mi wrozyla i wyszlo,ze bede miala dzieci! (3!) Moze to glupie, ale dalo mi to jakas nadzieje, bo mojej kolezance sie te wrozby spelnily! No jakas nadzieje miec trzeba. Ja jak widze male dziecko, to nie moge-moglabym sie ciagle z Nim bawic, nosic, tulic i calowac... Ten instynkt, dlatego rozumiem Cie Scarlet, pozostale panie tez.

                  Skomentuj


                    gosiu-jesli twoj cykl sie nie przesunoł to dzis masz owulacje albo jutro-no i od owulacjii jeszcze 72 godz sa płodne-takze do dzieła tzrymam kciuki.
                    i jak scaarlet mówi kobieta i jej ciało to jedna wielka wsapniała zagadka.

                    Ja narazie mam 2 dc takze u mnie do staranek jeszcze troche czasu.


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      ana- no i dobrze ze w to wierzysz bo ja uwazam ze wiara to pierwszy krok do przodu i od tego trzeba zaczynac bo bez wiary nic sie nie wskura niestety. Takrze trzymam kciuki z całej siły za te andrzejkowe wrózby


                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dziewczynki chyba ciężko pracują, a my tu sobie plotkujemy ja pomiędzy zabawą z synkiem, praniem, sprzątaniem i gotowaniem zaglądam i skrobię Pogoda dzisiaj znowu przecudowna, aż chce się żyć! Nie do pomyślenie, że listopad taki piękny. Za niedługo z młodym lecę na spacerek żeby się wybiegał, tylko czekam jak m wróci z pracy, a potem na zakupy, bo mi obiecał szaleństwo! Zapowiada się miłe popołudnie! buziaki dla wszystkich dziewczynek!

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          ana ile sie staracie, Czy robiłas jakies badania na hormony?


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dzięki Oczekująca Od 8 mies.się staramy. Robiłam badania hormonalne i wyszlo: prolaktyna, TSH w normie, ale mam za mały przyrost estrogenów Więcej badań nie kazał mi robić, bo stwierdził,że to za wcześnie,żeby myśleć,że coś jest nie tak. A ja się wkurzam,bo wolałabym porobić wszystkie badania i wiedzieć czy jest ok. Dlatego myślę nad zmianą lekarza... A na te estrogeny dostałam clo.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Scaarlett jeśli chodzi o mnie, to ja zaglądam dopiero na forum wieczorem, bo w pracy tak nie bardzo mogę. Ale potem nadrabiam wszystkie zaległości

                              A jeśli chodzi o małe dzieci, to mam to samo. Mogłabym sedzieć przy nich godzinami. Mój tata śmieje się, że już pół rodziny wychowałam

                              Bajtel, Agata, Oczekujaca dzięki! Staram się o tym nie mysleć, ale im bliżej @ tym myślę coraz więcej. Muszę jakoś wytrzymać te kilka dni.

                              Kaathrina widzę, że razem czekamy do Mikołaja





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej!
                                Wróciłam z rady.. przeżyłam uff.
                                Kochane, czy miałyście kiedyś okres tydzień po tygodniu???
                                Ja miałam tak w ostatnim cyklu,tzn pierwszą prawidłową miesiączkę (28dc) miałam 26.10. trwała 4dni, a kolejne big krwawienie miałam 09.11.2009 i trwało 7dni... byłam oczywiscie,tj pisałam u lekarza z tym, powiedział,że wszystko ok,że czasem takie anomalie się zdarzają i kazał mi pokazać się po kolejnej @ ...ale teraz nie wiem,jak obliczyć datę przewidywanej @ biorąc pod uwagę tą pierwszą czy tą drugą? Ale chyba tą drugą,nie?? Bo wg tej pierwszej to już powinnam dawno dostać...
                                Matko jakie to wszystko pokręcone...
                                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X