Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Iwciu kochana.mysle ze donre podejscie masz ze nie myslisz o ewentualnej ciazy.gdyby jednak nic nie wyszlo czlowiek nie jest tak bardzo zrozpaczony wiem po sobie.bardzo mi sie smutno zrobilo jak napisalas ze bez dziecka byscie sobie poradzili ale co z rodzicami.widac ze jestes bardzo dobra kobieta ,myslisz najpierw o innych i masz duzo milosci w sobie dlatego nie moze byc inaczej musisz dac komus ta milosc.masz 36 lat tak?to nie jest nie wiadomo ile patrz ile jsst kobiet ktore urodzily po 40?wiem zw to glupio zabrzmi ale tak naprawde masz jeszcze czas nawet do tej 40.mysle ze do tego czasu juz bedziesz miala duze dzieckojeslu tfu tfu jednak byloby inaczej to moze warto pomyslec o jakims innym rozwiazaniu?swoja droga zastanwiam sie co jest skoro jestescie zdrowi w pelni sil!Doczekasz sie tak jak my wszystkiw zobaczysz))

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dziewczynki będzie dobrze. Ukuś miałam nadzieję że jednak nie dostaniesz okresu. Będę dalej trzymać kciuki. A ty
      Iwcia dasz radę wierzę w to. I jednak myślę że komu jak nie tobie się uda. Masz rację lepiej tak do tego podchodzić ale jak to się mówi łatwo powiedzieć mi by łatwo nie było pomimo że wmawiam sobie że aż tak mi nie zależy. A i tak przy każdym @ przeżywam tragedię. Z każdym jest coraz gorzej. Mam nadzieję że mniej zacznę to przeżywać. Zazdroszczę wam dziewczynki podejścia.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        hej dziewczyny to znowu ja
        Pamiętajcie o jednym że szansa jest zawsze dopóki macie jajniki macicę i chłopa
        mam koleżankę która 10 lat się leczyła, miała chyba wszystkie możliwe zabiegi leki itp. w końcu usłyszała że dzieci mieć nie będzie. 5 lat temu poszła na kolejną wizytę do lekarza i usłyszała od niego tekst "to jest niemożliwe ale pani jest w ciąży".....niedawno urodziła 3 dziecko.
        Wiem sama że nie jest łatwo nie myśleć, ale wierzę w Was wszystkie
        Pamiętajcie że nadzieja umiera ostatnia!


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Tak Bagnes mysle dokladnie jak Ty.wiem ze kto stara sie juz dlugo to i ma ta nadzieje i nie ma.jest zly,zrozpaczony i po jakmis czasie ma tego wszystkiego dosc i moze by dalo rade sie uporac z tym zalem ale ludzie dookola na to nie pozwola nigdy bo zawsze bedzie ktos kto zapyta i jak tam -kiedy dzidzus?wiem po sobie.ja wiem ze mozecie pomyslec -co onamoze wiedziec po 2 mies.jednak troche juz przezylam i wierzcie mi zycie mnie nie oszczedzalo.wiec wiem jak to jest miec wszystkiego dosc ale miec jakas iskre nadziei.ja na szcescie mialam i duzo w moim zyciu sie zmienilo choc powiem Wam ze nikt na to szans nie dawal.wiec dziewczyny trzeba miec nadzieje bo jak czlowiek sie podda to juz nic nie da sie zrobic.
          z innej beczki.jak dziewczyny dzien mija?kurcze u nas taka ladna pogoda jest az zyc sie chce.ja juz po porannej gimnastyceczasem mysle ze jak palilam mialam lepsza kondycje a teraz!!!te same cw ktore robilam palac nie umiem nawet r9bic tak dlugo jak przedtem))milego dnia

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dobry wieczór moje drogie
            Wzruszyłam się bardzo czytając wiele pochlebnych słów na mój temat , to naprawdę miłe było ..dziękuje jednocześnie za wsparcie jakie u Was mam i ,
            które jest dla mnie tak ważne ..Bo u mnie z nastrojem jest jak w rosyjskiej ruletce ..raz chce mi się żyć i walczyć a raz mam to wszystko głęboko w czterech literach ..
            Dobijające jest to , że w sumie wszystko ogólnie by było dobrze bo obydwoje z mężem jesteśmy zdrowi oprócz tego , że ja miałam kłopoty z lekko podwyższoną prolaktyną ..Obecnie ciągle zażywam lekarstwo na jej zbicie , dzięki czemu mam bardziej regularne cykle ..owulacja też przebiega prawidłowo więc powinno być dobrze ..ale za każdym razem jest Zonk!!!!!
            Porównuje się czasami do dziecka , które ciężko pracowało , było grzeczne i obiecana mu była nagroda ..tyle tylko , że ja jej nigdy nie dostaje i nie wiem dlaczego ..przecież robię wszystko aby ją mieć .. moja anielska cierpliwość ma granice ..
            Obecnie jestem w fazie wszystko mi jedno bo już jestem wszystkim tak zmęczona , że hej ..
            Marzy mi się jakiś krótki wyjazd ..chciałabym się oderwać od miejsca , w którym żyje ..od otoczenia przede wszystkim ..wiem , że nie jest to rozwiązanie długotrwałe ale czasami to pomaga ..
            W sumie to na chwilę obecną potrzebuje chyba samotności ..
            Lubię ciszę ..
            Lubię słuchać głosu swojego sumienia ..
            A ono mi ostatnio mówi ....."robisz dobrze "
            Pozdrawiam

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              I co tam dziewczynynic sie nie odzywaciejak dzien?u mnie nudno i spiaco oczywiscie.pogoda dzis bie nastrajala ale jutro mam duzo roboty wiec jutro znowu nie bedzie tak zle.tak ciesze sie ze juz mam 3 dzien@ ze juz niedlugo sie skonczy ze naprawde jestem tak szczesliwaMarta jak tam tata?co bedzie z reka?napewno bedzue dobrze wazne ze trafil na normalnych lekarzy napewno wszystko bedzie ok.a Ty Iwcia jak?jak samopoczucie?dalej tak kiepsko?robilas moze test czy poprostu czekasz juz do konca?kurcze zastanawiam sie czy ja bym dala rade wyrzymac do ostatniego dniaja ciekawska jestem ale jie moge powiedziec co bym zrobila bo nie wiem?

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Nie wiem czy 36 lat i więcej to dobry wiek aby mieć dziecko ale jedno wiem na pewno -tyle miłości i uczucia bym mogła dziecku dać , że chyba by mu starczyło do końca dni..
                Zawsze chciałam być mamą w pełni słowa znaczeniu ..brać te dobre i złe momenty z życia dziecka ..
                Nie boję się kup , nie boję się płaczu , nie boję się niczego w sumie co by inni mogli uważać za uciążliwe ..
                Nawet mogłabym zrezygnować z pracy ..
                Mogłabym wiele , a nawet więcej ....
                Ale czy to mi będzie dane ?
                Może już ktoś tam na górze ułożył moje losy tak a nie inaczej ..
                Może to jest jakaś kara , którą muszę znieść ...
                Może to jest próba wytrwałości ...
                nie wiem , co myśleć ..
                Cóż , przyszłość pokaże
                Ściskam Was !

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Iwciu juz pisalam Marcie kiedys ze gdziws czytalam ze wlasjiw taki wypad zmiana klimatu i otoczenie owocuje tym ze niby pomaga zajsc w ciaze.ile jest w tym prawdy??nie wiem ale aam fakt zrelaksowania sie i nie myslenia o niczym jest supee wisc moze to samo sie tak dzieje ze czlowiek pod wplywem endofin wylancza myslenie ze cos musi itd i wtedy sie to staje!moze warto o tym pomyslec?ja bym tez z checia gdzies wyskoczyla zawsze w maju gdzies robilismy sobie taki wypad gdzies gdzie cieplo zobaczyny czy tym razem sie uda wyrwac.Tobie Iwcia wogle Tobie Marta tez potrzeba odpoczynku od wszystkiego.naladowac akumulatory!milej nocki

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ukuś , nie robiłam testu bo nie chcę się podkręcać ..poczekam na przepisowy dzień okresu ..i wtedy się okaże
                    Kusi mnie to fakt ale nie będę sobie psuła humoru ..pożyję jeszcze nadzieją

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ja znam też taką parę , której się na wczasach udało hehe
                      A starali się 3 lata ..więc coś jest na rzeczy
                      jak będzie troszkę cieplej to wyjeżdżam
                      Tobie równie dobrej nocy życzę , kolorowych snów ..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Iwcia skoro przedtem mialas problem przez ta prolaktyne i nie udawalo sie zajsc w ciaze tak teraz jak juz jest ok trzeba miec nadzieje i czekac.ja mysle ze sis uda.wiwm wlasnie ze masz duzo milosci w sobie i zobaczysz ze bedziesz ja miala komi dac.moze teraz to kwestia juz psychiki??skoro nie medyczna?

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          No ja tez znam jedna parezaplanujcie wypad e jakies mile miejsce .i moze akurat.a dlaczego dopiero jak sie cieplo zrobi?planujcie juz jakas wycieczke.milej nocy

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Cześć. Z tatą będzie dopiero w środę wiadomo. A co do tego co ja bym na miejscu Iwci zrobiła Ukuś to chyba ze sto testów. Niedawno kupiłąm na allegro 10 testów po złotówce. Wszystkie w jednym cyklu wykorzystałam. Okres miałąm za dwa dni dostać i nie mogłam wytrzymać bo źle się czułam. Zrobiłam test i tu dwie bardzo blade kreseczki. Już cała szczęśliwa że się udało. Przychodzi noc i tu nagle naszły mnie myśli że do tego samego pojemniczka oddawała mocz siostra bo chciałyśmy sprawdzić czy te testy są skuteczne ( dodam że jest już w zaawansowanej ciąży). Dwie kreski były od razu. Pojemniczek po wszystkim wypłukałam a następnie zalałam wodą. Ale gąbką go nie myłam. Coś mogło na krawędziach zostać. Następnego dnia po tym jak swój test zrobiłam, pobrałam kolejną próbkę do następnego pojemniczka i nic. Ale okresu nie dostałam i następne testy wykorzystałam aż się skończyły. A okres w końcu nadszedł. Wiem że to chore ale tak tego chciałam że nawet nie dopuszczałam do siebie głosu zdrowego rozsądku. Nie wiem czy z sensem napisałam. Ale mam nadzieje że mnie zrozumiałyście. Niby sobie wmawiam że nie jestem może gotowa a takie momenty uświadamiają mi że jednak jestem gotowa i bardzo tego chcę.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Nie wiem Ukuś czego to jest kwestia teraz po tylu próbach ..
                              Nasz ginekolog jest dobrej myśli , dlatego mu ufamy i mamy nadzieję , że nam pomoże
                              Jeśli chodzi zaś o samo leczenie ...to już będzie ostatnie ...i albo nam ten lekarz pomoże albo nie pomoże ...
                              Za dużo czasu i pieniędzy straciliśmy aby ciągle próbować na nowo ..

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dobrze Cię rozumiem Martuś i wiem jak to jest ..natomiast ja robię zawsze jeden jak już jest po terminie i okres się spóznia ..bo wcześniej czy pózniej się pojawia a test tylko potwierdza jego przybycie po prostu ..nigdy jeszcze nie zobaczyłam dwóch kresek choć już raz o mało pod lupę nie wkładałam ..Być może kiedyś się uda tego sobie życzę , tego Tobie życzę i wszystkim tu na obecnym forumowiczkom
                                Trzymam mocno kciuki za naszą Trójcę i jeszcze bardziej chce tego dla Was !

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X