Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Uka to niestety nie jest woda. Powiedział że różnie kobiety na hormony reagują. A jak mam jeszcze z trawieniem problemy to tym bardziej mogę wszystko gromadzić na zapas.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      A no zle zrozumialam chyba.czyli ze te kg zgubisz jak je juz odstawisz?kurcze wsumie tak po lekach moze tak byc.mam nadzieje ze wszystko wruci do normy jak juz nie bedziesz ich brac?milej nocy...

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Czescco tam nowego?przeszly te wirusy Wam dziewczyny?Kurcze kurowac sie wiosna idzie!ja mam dzis taki dobry dzien i to dziwne bo jutro a zapewne dzis wieczorem dostane okres i moje samopoczucie tego nie zwiastujepogoda ladna,cwiczylam,wypralam wszystko co mialam do prania,na obiad robie cos po chinsku i wszystko mi dzis wychodzi jak postanowilam)ale jutro skutecznie mi sie wszysyko zwali wraz z okresem!dalej bedzie wszystko przesolone hahahahh.milego dnia dziewczyny

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cześć dziewczynki. Może ukuś dlatego się dobrze czujesz bo okres nie nadejdzie. Trzymam kciuki.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Oj dziekuje za to ze masz jakas nadzieje.ja nie mam nawet malej...moze w nastepnym miesiacu juz taka pewna nie bede))u mnie sie pogoda popsula i ciemno ,pada.tak przysiadlam na chwils i oczy mi sie same zamykaja.ale musze jakas wytwac do wieczora bo potem nie zasne.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              A cos nam sie Iwcia nie odzywa?

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Jestem , jestem Ukuś i bardzo mi smutno z powodu taty Marty .. bądzmy dobrej myśli bo tyle tylko możemy zrobić ..wszystko się ułoży samo mam nadzieję ..szkoda człowieka w całym tym wydarzeniu bo jak wiadomo , że się nacierpi ...ech, ech ..biedak ..
                Marta Ty się też dzielnie trzymaj bo pewnie Ciebie potrzebuje teraz

                Natomiast Ukusia jak już wspominałam wcześniej zazdroszczę Ci tego optymizmu i energii ..ze mną jest coś nie tak chyba ..ostatnio to dosłownie wegetuje z dnia na dzień ..żyję bo muszę , ot tak ..nic mi się nie chce ..wracam po pracy , jemy i się kładę ..odsypiam swoje i się od nowa plątam po mieszkaniu po to by w końcu gdzieś klapnąć ..zmęczona jestem chyba ..wszystkim ogólnie ..nawet książkę rzuciłam w kąt a tak ambitne plany jej przeczytania miałam
                Jutro środa , muszę w sobie obudzić jakiegoś wampa , co by mobilizował do działań ..
                Spokojnej nocy życze

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ziewwwww, dosłownie czytam Was jednym okiem już bo padam ..i wyszło mi również z głowy to co chciałam napisać ..uuu skleroza
                  wybaczcie człowiekowi może jutro będzie lepiej
                  Miłego dnia życzę drogie !

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Cześć dziewczynki. Jak wam dzień mija? Ja zaraz z tatą jadę do lekarza chirurga. Zobaczymy co wyniknie z badania. Mam nadzieję że nie za długo będziemy czekać bo na myśl o długim siedzeniu sama czuję się chora.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      A Ukuś no i jak dostałaś czy jednak nie? A Ty Iwcia jak samopoczucie? Wszystko dobrze?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Czesc dziewczyny.tak dostalam jak w zegarku.niestety ale naprawde nie bylam zdziwiona.ale moj mowie ze sie nie poddajemy)))wiec na nastepny miesiac znowu dzialamy.Marta z Twoim tatem bedzie wszystko dobrze najwazniejsze ze dostal doba pomoc odrazu u mnie bylabinna sytuacja pomoc byla do kitu i z tad walka o sprawnosc tej reki.bedzie dobrze ale czekanie faktycznie jest dobijajace.milego dnia

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Iwcia wczoraj pisalas ze nie masz na nic sily ani checi.mi ie wydaje ze to jest wiosenne przesilenie.sama niedawno sie tak nijak czulam.to potrzeba witamin i slonca.i przeszlo mi wkoncua powiedz mi jak Ty siw czujesz?wsumie do okresu masz jeszcze kilka dni wiec nie ma co w zasadzie pytac
                          Marta daj znac co i jak.mnie boli brzuch -nienawidze tego uczucia.ale bede sie cieszyc jak wkoncu go nie bede miec!!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Cześć
                            U mnie dziewczyny bez zmian ..czyli jestem nie doleczona , żyje w niewiedzy (@) i mam mnóstwo pracy ..ostatnio wszystko mi się skumulowało i tak jakoś wychodzi na to , że jestem przemęczona ..wiem , że wszystko wróci do normy ale póki co jest jak jest ..dzisiaj nawet ugotowałam obiad jak wróciłam z pracy więc wszystko jest na dobrej drodze ..
                            Jeden plus jest taki , że w ogóle nie myślę o ewentualnej ciąży ..jeszcze inaczej powiem -nie dopuszczam myśli do siebie , że teoretycznie i praktycznie mogłabym być ..przecież nigdy nie byłam więc co by się niby miało zmienić ? To nie to , że nie chce ...wręcz odwrotnie bardzo tego pragnę ale już się chyba nauczyłam tak żyć ..
                            Biedni będą tylko moi teściowie , którzy tak kochają dzieci ..w sumie są już dziadkami ale jeszcze by chcieli , żeby u nas były dzieci ..ta myśl jest przygnębiająca bo wiem , że gdyby się nie udało tfu, tfuuu my z mężem pewnie byśmy sobie poradzili ale nasi rodzice ...to nie wiem !
                            Żałosne jest to nasze życie ...
                            I nie martwcie się , ja nie mam depresji broń boże ..
                            I nie chce się wyżalić ..ja tylko wyprzedzam czasem czas i myślę co by było gdyby .........
                            Gdybym zaszła w ciąże ?
                            Gdybym nie zaszła w ciążę ?
                            Gdybym została mamą ?
                            Gdybym nią nie była ?
                            Gdybym ....

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dziękuje za troskę dziewczyny czuje się w sumie naprawdę niezle ..
                              nie mam co narzekać bo bywało gorzej ..ale z drugiej strony to szału nie ma ..potrzebuje spokoju a ostatnio nie mogę sobie go znależć ..ciągle jest coś
                              I tak w koło Macieju ..marzy mi się podróż na bezludną wyspę hehehe
                              Pozdrawiam Was kochane

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Oby ręka była sprawna Martuś ...mam nadzieję , żę usłyszymy dobre wieści
                                Pozdrawiam Cię..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X