Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Cześć dziewczynki To ile Uka chcesz schudnąć? Ja też jutro zaczynam. Sporo żeby zrzucić a poza tym jutro leki zaczynam łykać więc nie wiem czy się uda. Ale nigdy taka gruba nie byłam. Ja dopiero w połowie cyklu jestem do okresu jeszcze trochę czasu ale nie myślę o tym. Miłego wieczoru kochane.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      5 kg!!!to moj cel.ale mam zamiar nie jesc juz po 18godz.cwiczyc i jesli waga nie ruszy a bede wygladac lepiej to ok.ciezko jest tak odrazu przestawic sie ale co tam!jeszcze troche i juz cieplutko bedzie wiec trzeba jakos bynajmniej probowacja przysypiam zmeczona jestem....

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        To ja mam 15 tyle przytyłam przez parę miesięcy zażywania leków, teraz jem dużo mniej i waga dalej rośnie. To nie jest normalne. Przeraża mnie to. Dobranoc kochane.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Musisz powiedziec o tym skutku uboczynym lekarzowi.zapytac czy to normalne.ale to ptzez leki wiec tu nie jesy problem z przejadaniem sie jak w moim przypadkupstatnio nie umiem powiedziec nie i jem....mowie Ci kup sobie blonnik supee jest.i bierz 15-30 kin przed jedzeniem.ja juz zasypiam.do jutra.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam Was,)o jak tam dzien?mi nawet ok.cwiczylam i nie jem po 18 jak sobie obiecalam.tylko boje sie ile bedzie mi sie chcialo????u nas tu super pogoda to az sie zyc chce!niestety w srode bedzie@ a to skutecznie mi zmarnuje samopoczucie nie dlatego ze wogle bedzie bo tym sie nie przejmuje w tym miesiacu bo wiem ze nic z tego tylko dlatego ze bedzie bolal brzuch i wszystko bede przesalac)ja juz mysle o wakacjach...tak juz mi sie chce slonca -uwielbiam sie opalac!ja jestem czlowiek cieplolubny wiec dla mnie slonce i goraco sa stworzone!milego wieczoru dziewczyny

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Czołem
              Zrobiłam sobie troszkę przerwy a tu proszę ..walka ze zbędnymi kilogramami rozpoczęta fajnie ..i mnie by się przydało kurna chata ..Powiem tak , ja to sobie będę uważała na to co jem i może nawet uda mi się jeść regularnie ale zwolenniczką diet to ja nie jestem ..Uważam , że należy jeść wszystko ale w mniejszych porcjach i koniecznie trzeba to rozłożyć w ciągu dnia ..Natomiast jak sobie odmówić słodyczy , to ja nie wiem ? uwielbiam słodkie , kocham jeść pyszne ciasta i dla mnie to tragedia narodowa , gdybym musiała odpuścić ..no bo jak wiadomo , cukier nie służy zdrowiu ..
              To nic , że kolejne koło ratunkowe rośnie mi tuż pod biustem hehe , ja po prostu kocham jeść ..czasem mnie coś natchnie i staram się ale po paru dniach jest to samo ..Cóż, tyle stresu trzeba jakoś zagryzć ..


              Z innej beczki teraz :
              Nie czuje jakichkolwiek objawów , ani tych zwiastujących okres , ani symptomów ciąży więc lipa .....
              Czuje się neutralnie , tak głupio nawet bo w pewnym sensie jestem bezradna ..
              Więc chyba potwierdzą się moje podświadome myśli , że jednak pomimo tylu starań i monitoringu -----to nie będzie ten cykl ...
              Niestety !
              Bo przecież bym już coś czuła , co nie ?
              jak czytam inne fora to jestem zdumiona , przeżyciami innych kobiet ...
              one już w dniu zapłodnienia wiedziały , że coś się dzieje w ich organizmie ..
              Ciekawe ? wierzyć , nie wierzyć ?
              oto jest pytanie ...
              pozdrawiam

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Brawo Uka ..pięknie , pięknie ..aż pozazdroszczę Ci tej energii i chęci
                U mnie pogoda w kratkę , raczej wieje i pada niż słońce jest ..ale wakacje faktycznie zbliżają się dużymi krokami
                Przesadziłam sobie hehehe ale to w dobrej wierze Uka

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Na dobra sprawe mowi sie ze kobieta dowiaduje sie ze jest w ciazy bi jej sie okres nie pojawil.wiec ciezko stwierdzic czy u Ciebie wystapilyby tradycyjne objawy czy nie?moja mam np o mojej siostrze dowiedziala sie w 5 mies!!!a ze mna i bratem od poczatku wiedziala.wiec to naprawde jest ciezko zauwazyc ciaze ma samiutkim poczatku.Wiec to nic nie jest stracone i sie nie zalamuj bo moze byc za wczesnie lub narazie bez objawowo-ja mysle ze za wczesnie jeszcze.Iwcia jesli jednak bedzie inaczej Ty sie nie zalamuj bo na 2 mies znowu mozna probowac.ja baardzo trzymam kciuki ze bedzie po dobrej mysli)

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Cześć Marta
                    Na temat lekarstw chciałam parę słów ..jeśli chodzi o mnie samą to jest ok , nie przytyłam ani grama po nich ale z drugiej strony zażywam je tylko od grudnia..( tzn Bromergon + kwas foliowy ) ..no i oprócz tego tylko przez 5 dni Clo ( to w ubiegłym miesiącu )..ale prawda jest taka , że apetyt większy miałam , oj miałam ..tylko ze mną jest tak , że w pracy często omijam jakiś posiłek i się jakoś udaje ..natomiast co mnie martwi to stałe zatwardzenia , które u siebie zauważyłam ..jest to uciążliwe ..skutecznie z tym walczę i objadam się suszonymi śliwkami np , wyciskam soki z miąszem koniecznie aby był w nich błonnik i takie tam pierdoły ..
                    to tyle kochana

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dzięki Ukuś za miłe słowa
                      Oby było dobrze kochana .....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Ja też zaczęłam zrzucać ten tłuszczyk , który mi się naodkładał podczas ciąży. Na razie zaczęłam regularnie biegać i zobaczymy co z tego będzie

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Iwcia kazda kobiet jest inna wiec nie u kazdej ciaza objawi sie w ten sam sposob.duzo czytalam ze pierwszymi objawami byl bol piersi als byly tez takis ktorych nic nie bolalo.wiec to nie mozna byc niczego pewnym.Ty masz 25 okres?to jeszcze kilka dni.dla mnie to za wczesnie.wiec nie dolowac sie bedzie dobrze.
                          Natalia ja nie biegam bo ja jestem notorycznym leniem i jedyne cwiczenia ktore daja mi efekty sa sklony i przysiady.wiec jedynie te dwa cw.jestem wstanie robic w miare systematycznie)

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Cześć dziewczynki. Wróciłam właśnie ze szpitala. Tata miał wypadek i na SOR musiałam z nim jechać porozrywał ścięgna w ręce. Na razie nie wiadomo czy będzie miał sprawną dłoń. Ale się tym wszystkim zdenerwowałam.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Co do leków wcale nie mam większego apetytu jem nawet mniej a jednak waga rośnie. Nie wierzę że przeszło 10 kg to nagromadzona woda w organizmie. Odchudzam się a i tak waga jest coraz wyższa w końcu nic nie będę jadła. A rezultatu nie ma.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Marta batdzi Ci wspolczuje.w mojej rodzinie byl taki sam wypadek tylko mlodszemu.po szukaniu lekarzy i wydaniu kupe kasy znalezli specjaliste w Poznaniu.i po kilku operacjach ma sprawna reke.moze nie samego konca bo za puzno znalezli tego w poznaniu lekarza ale calkiem normalna i w porownaniu do tegk co bylo 3 lata temu to jest niebo a ziemia!a nie mozesz zapytac lekarza czy przy tych lekach nie mozesz brac tych tabletek ktore ulatwiaja pozbyc sie wody z organizmu?wiem ze takie sa ale nie znam sie jak to wyglada z innymi lekami.moze warto zapytac.nie pamietam tez jak sie te tabletki nazywaly??

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X