Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile czasu starań o dzidziusia?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

    ostatni 3 miesiące bo brałam tabletki






    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

      4miesiące





      Skomentuj


        Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

        Na córkę czekaliśmy 9miesięcy po poronieniu,na synka rok

        Skomentuj


          Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

          My czekalismy 9,5 roku mąz mial zle wyniki o sobie nie wspomne lekarze nie dawali szans.Byla rozpacz,zal ale pogodzilismy sie z mysla ze dzieci nie bedzie.Az pewnego razu z bolem brzucha trafilam do lek chorob wew myslalam ze wyrostek!Pani doktor byla zdziwiona ze jak przychodzi dziewczyna i nie wie ze jest w ciazy!!a po co mialam testy robic maz nie moze ja okres raz w roku heh.I smiga 2 latek po domciu

          Skomentuj


            Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

            Cześć jestem tu nowa,staram się o dzidzie już drugi raz,pierwszym razem było puste jajo płodowe po trzech miesiącach starań a teraz już minęły 4 m i nic się nie udaje.Dziewczynki powiedzcie mi co podpowiedzieć lekarzowi bo on twierdzi że jest OK i mam być cierpliwa,robiłam dużo badań i wyniki mam super.!owulki mam czasem objawy ciążowe a @ i tak przychodzi wcześniej czy póżniej,co robić poratujcie!!!!

            Skomentuj


              Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

              Niestety tylko czekać,jak wyniki masz dobre to pewnie za bardzo chcesz tego dziecka i się blokujesz,nie ma że jak się chce to zachodzi się od razu w ciąże(rzadko kto tak ma),wyluzuj i zapomnij i czekaj

              Skomentuj


                Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                Dzięki czekać super! ale to czekanie wykańcza psychicznie ,no to będę cierpliwa,pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                  Na pewno wykańcza,my na córe czekaliśmy ok11miesięcy na syna ponad12.Nie każdy od razu zaciąża

                  Skomentuj


                    Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                    Dziewczyny jak sobie radzicie ze stresem oczekiwania ,macie jakieś swoje sposoby? poradzcie jak nie zwariować

                    Skomentuj


                      Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                      a ja czekałam na dziecko 13 lat !!! a właściwie od paru lat to już nie czekałam
                      w miedzyczasie było 2 razy in vitro, 3 ciąże które poroniłam i adopcja niemowlaka - naszej córki gabrysi i po 13 latach w tym roku w marcu urodziłam córeczkę - największy cud jaki mi sie przydarzyłi którego sie w swoim życiu nie spodziewałam
                      wiec myśle że skoro mi sie udało to i tobie bajtel sie uda
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                        Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                        Dziewczyny jak sobie radzicie ze stresem oczekiwania ,macie jakieś swoje sposoby? poradzcie jak nie zwariować
                        a jeśli chodzi o stres i oczekiwanie to najlepiej nie czekać poprostu żyć , choć nie jest to łatwe niestety
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                          Staraliśmy się przez 4 miesiące i w końcu sie udało, za jakieś 2 lata planujemy następną ciąże mam nadzieje że zajde tak jak planujemy a jak nie to i tak będę się cieszyć tym co przyniesie czas. Abym tylko zaszła i urodziła zdrowego maluszka.

                          Skomentuj


                            Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                            Cześć dziewczynki postanowiłam do was napisać.Starałam się 11 miesięcy w grudniu trochę odpuściłam psychicznie ,wiadomo święta ,sylwek to taki magiczny czas ,dałam na luz ,niech się dzieje co chce!! to nie znaczy że przestałam pragnąć i myśleć ale nie mierzyłam tempki tak często i i nie liczyłam dni no i się udało jeszcze do dziś nie mogę uwierzyć.
                            Więc kochane tak jak ktoś pisał dać na luz ,ale jak to zrobić ,sama nie wiem to musi samo przyjść

                            Skomentuj


                              Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                              My się z mężem staramy od 2 lat. Po roku udaliśmy się do kliniki invicta po pomoc. Jak na razie wszystko jest na dobrej drodze mam nadzieję. Leczymy moją tarczycę. Lekarze starają się też poprawić parametry nasienia mojego męża. Mamy nadzieję, że to już niedługo

                              Skomentuj


                                Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                                Witam wszystkich starających się o dzidziusia
                                Ja zaszłam w ciążę po pół roku starań i dla mnie to było strasznie długie oczekiwanie! Ile było negatywnych testów i łez Ale pół roku to tak naprawdę normalny okres oczekiwania. Tak jak pisały niektóre dziewczyny, nie każda od razu zachodzi w ciążę! Przeczytałam ostatnio w pewnej książce coś takiego - nie każde pole jest tak samo urodzajne A radość po takim oczekiwaniu była ogromna i wyjątkowa! Nasz skarb ma już prawie 2 latka!
                                Jedno jest niezaprzeczalne - im mniej się o tym myśli, tym lepiej! Ja zaszłam właśnie wtedy, kiedy przestałam tak strasznie się na to nakręcać.
                                Tak więc - POWODZENIA!


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X