Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża planowana czy wpadka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No ja po pierwszej totalnej wpadce też nie planowałam ale latka leciały koleżankom zazdrościłam drugiego malucha i zaplanowałam.. i nie żałuję.


    Skomentuj

    •    
         

      Mój mały ma juz 2 lata i 8 miesiecy i urodziąłm go mając 24 lata nie spieszy mi się do drugiego Tylko mój mąz chce..

      Skomentuj


        no moj kochas tez sie ostatnio ciagle dopytuje kiedy zrobimy braciszka dla tosi
        shannon

        Skomentuj


          trzeba sie ich bać nie wiadomo kiedy strzelą he he

          Skomentuj


            U nas synek byl planowany i za pierwszym podejsciem sie udalo
            Nie trzeba bylo sie dlugo meczyc,znaczy starac
            Cyprianek

            Skomentuj


              Witajcie jak fajnie ze was znalazlam tez mnie to interesuje u mnie pierwsze planowane a teraz wpadka mala ma8 mieciecy dopiero a tu drugi dzidzius. po drugim juz bede wiedziala ze musze sie zabezpieczyc... po pierwszym nie chcialam bo 7 lat dawalismy rade bez

              Skomentuj


                jezeli uznajecie taka odpowiec jak planowana wpadka?
                mysmy byli razem 8,5 roku nie mielismy perspektyw na mieszkanie i dlatrgo sie nie pobieralismy, kiedy juz mielismy mieszkanie to przestalismy uwazac i tak pojawil sie Gabrys.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ciąża planowana, staraliśmy się trzy miesiące i udało się

                  Skomentuj


                    U nas było tak, że przestaliśmy sie przejmować - trochę zaczęliśmy olewać zabezpieczenie, ale jednocześnie nie "planowaliśmy", że już zaraz ma być ciąża. Czyli ani wpadka ani planowanie No i za jakić czas dowiedzieliśmy sie o Patryczku

                    Skomentuj


                      Ja moją ciążę zaplanowałam 2 lata temu tylko jedną poroniłam ale już od czterech miesięcy mam synka i jestem szczęśliwa

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        U mnie jak najbardziej ciąża była planowana
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          Planowana w 100 %. Kingusia ma 1,5 roku i już myślimy z mężem o rodzeństiwe dla niej

                          Skomentuj


                            taka zaplanowana wpadka
                            chcieliśmy dziecko, ale jakoś nie mogła nastąpić mobilazja w szeregach
                            Julka ma 9,5 miesiąca
                            19.04.2008

                            Skomentuj


                              Czesc Dziewczyny
                              Czytam i czytam wszystkie wypowiedzi na temat "planowanych czy nieplanowanych" dzieci i tak sobie mysle, czy ja jako matka moge nazwac dziecko "wpadka"? przeciez jak wspolzyje to naturalna konsekwencja moze byc dziecko i wszyscy o tym wiedza. Jak wiem, ze tak moze byc to gdzie tu mowa o wpadce.

                              P.S. Chyba wywolam burze...
                              Judyta

                              Skomentuj


                                Wg mnie jesli sie zabezpieczasz i nagle okaze sie ze jest ciaza - to mozna nazwac to wpadka.
                                Co innego jest nie chciec,zabezpieczac sie i miec dziecko a co innego z premedytacja sie niezabezpieczac.

                                Seks nie musi skonczyc sie "dzieckiem"

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X