Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża planowana czy wpadka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

    planowana wpadka, po prostu kochaliśmy się bez zabezpieczeń i jak będę w ciazy teraz czy za poł roku to będzie ok

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

      Wpadka, pęknięta prezerwatywa. Trochę standard Ale jest ok.
      Nie mów do mnie z rana...

      Skomentuj


        Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

        Napisane przez magic15 Pokaż wiadomość
        Wpadka, pęknięta prezerwatywa. Trochę standard Ale jest ok.
        U nas to samo najpierw był strach a potem wielkie zadowolenie

        Skomentuj


          Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

          Planowana Zrezygnowałam z tabletek, odczekaliśmy trzy cykle i jest ciąża W szoku jesteśmy, że tak szybko nam się udało.

          Skomentuj


            Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

            My planujemy dziecko juz jakiś czas i jak na razie nic. Wiele bym dała za wpadkę Póki co leczę pcos, piję inofem na uregulowanie hormonów i mam nadzieję, ze to pomoże. Jeśli nie to będziemy robic badania w klinice leczenia niepłodności.

            Skomentuj


              Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

              U mnie obie ciąże były planowane, z czego z tą drugą udało nam się wszystko tak rozplanować, że niemalże trafiliśmy z dniem porodu, jest różnica tylko jednego dnia.

              Skomentuj


                Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                Z pierwszą ciążą nie było żadnych problemów. Chcielismy miec dziecko ok rok po ślubie i tydzień przed rocznicą urodziła sie córka. Ale z druga ciążą jest problem. Córka ma 5 lat a my od roku staramy sie o rodzeństwo dla niej. jestem pod stałą opieka lekarza, wyniki badań są w miarę dobre. Jedynie z hormonami mam jakies problemy. Lekarz polecił mi ten suplement diety xxx Mam go pić przez co najmniej 3 miesiące Dobrze że są duże opakowania i smak ma cytrynowy. Inofem ma pomóc uregulowac moja gospodarke hormonalną- nie wiem czy dzieki zawartości inozytolu i kwasu foliowego. Ale to najmniej ważne Ważne żeby mi pomogło
                Last edited by disne; 29-07-2020, 19:52. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                  My planowaliśmy i za pierwszym razem się udało ku mojemu zaskoczeniu

                  Skomentuj


                    Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                    My planowaliśmy każdą ciążę. Może wpadki zdarzają się, jak ktoś sporadycznie stosuje środki antykoncepcyjne? No w takim przypadku nie byłabym zdziwiona

                    Skomentuj


                      Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                      Moja ciąża była zaplanowana. Odkąd z mężem postanowiliśmy starać się o dziecko już nie mogłam się doczekać kiedy test pokaże te dwie upragnione kreski

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                        U mnie dwie planowane ciąże. Udało nam się zajść w obu przypadkach za pierwszym razem. Korzystałam z kalendarzyka owulacji, mierzyłam temperaturę. Polecam tą metodę, jak widać u nas sprawdziła się w 100%

                        Pozdrawiam

                        Skomentuj


                          Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                          Ja planowałam , bardzo chciałam mieć chłopczyka i tak się stało. Brałam ferti lady a mąż zwykły kwas foliowy . Jestem dumną mamą a on dumnym tatą.

                          Skomentuj


                            Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                            Obie moje ciąże były zaplanowane. Nie wiem czy do końca przemyślane, ale to inna sprawa. W danym momencie powiedzieliśmy "tak" i otworzyliśmy się na przyjęcie dzieci.

                            Skomentuj


                              Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                              Napisane przez gaga11 Pokaż wiadomość
                              Ja planowałam , bardzo chciałam mieć chłopczyka i tak się stało. Brałam ferti lady a mąż zwykły kwas foliowy . Jestem dumną mamą a on dumnym tatą.
                              Pierwszy raz słyszę o tym, aby przyszły tata też przyjmował kwas foliowy. Na prawdę nigdy się z tym jeszcze nie spotkałam. Jaki to ma wpływ i jakie znaczenie dla dziecka?

                              Skomentuj


                                Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                                Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                                Pierwszy raz słyszę o tym, aby przyszły tata też przyjmował kwas foliowy. Na prawdę nigdy się z tym jeszcze nie spotkałam. Jaki to ma wpływ i jakie znaczenie dla dziecka?
                                Kwas foliowy tak jak cynk i witamina B12, bierze udział w procesie podziału komórek, czyli bierze on udział w tworzeniu plemników. A wiadomo jak plemniki to i zapłodnienie a potem dziecko. Dlatego się zdecydowaliśmy na ferti man

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X