Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża planowana czy wpadka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

    Zaszłam w ciąże gdy miałam 18 lat i 5 miesiecy, ale ciąża była chciana i planowana. Po miesiącu doczekaliśmy sie dwóch kresek

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

      planowana i długo wyczekiwana i się udało

      Skomentuj


        Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

        pierwsza to byla wpadka choc planowalismy dziecko ale rok pozniej hehe
        teraz znow jestem w ciazy i polowiecznie to wpadka bo chcielismy sie starac w tym roku ale troche pozniej ale i tak sie cieszymy


        Skomentuj


          Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

          Nasza ciąża jest pierwszą i dokładnie zaplanowaną

          Skomentuj


            Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

            Witam, moja ciąża jest ewidentną wpadką nie planowałam jej ale skoro już się pojawiła nie będę rozpaczać choć mam dopiero 18 lat:P czyli będę młodą mamusią.... i nie ukrywam faktu iż zostałam sama.... z jednej strony baaardzo się cieszę ale z drugiej mam nadzieje że kiedyś znajdę tego "jedynego" pozdrawiam :*

            Skomentuj


              Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

              to smutne kiedy facetowi wydaje się,że jest dojrzały do uprawiania seksu,ale do ponoszenia konsekwencji tego już nie tak bardzo.pozdrowienia dla dzielnej Osamotnionej. :-)

              Skomentuj


                Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                Ja od kilku lat chcialam mieć dziecko, ale nie było z kim... trafił się jeden... i po 3 miesiącach znajomości okazało się, że jestem w ciąży. On myśli, że to wpadka, a ja wiem swoje :P nasza niunia ma już 10 miesięcy i mimo, że znaliśmy się krótko to udało nam się stworzyć szczęśliwą rodznę

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                  U nas wszystko zgodnie z planem. Odstawiłam antykoncepcję już przed ślubem, aby począć córeczkę miesiąc po. Drugą córeczkę wykombinowaliśmy gdy upłynął rok od pierwszego porodu (minimalna przerwa zalecona przez ginekologa). Marzyliśmy o trzecim dziecku, ale tym razem nie wybieraliśmy terminu, czekając na niespodziankę No i urodzi się w październiku; tym razem chłopczyk

                  Skomentuj


                    Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                    Ja jestem młodą mamą i powiem szczerze że może pierwsze dzieciątko nie do końca było planowane (tzn. nie tak szybko) ale nie wyobrażam sobie życia bez niego(!) ponad to zdarzyło się to dla mnie chyba w najlepszym momencie mojego życia... Teraz spodziewam się trzeciego bobasa ( drugie zapragnęłam już po roku po pierwszym) i te dwoje kolejnych było jak najbardziej planowane. Dodam tylko że mam 24 lata.Spotkałam natomiast wiele osób które nie pochwalały mojego wyboru, twierdząc że jestem taka młoda i życie sobie marnuję (!) to była moja świadoma decyzja i nigdy nie cofnęłabym czasu. Dlatego nie warto słuchać i przejmować się tym co mówią inni i żyć tak by każda Nasza decyzja nigdy nie była żałowana przez Nas samych. Pozdrawiam.

                    Skomentuj


                      Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                      U mnie obie planowane,pierwszą córcię "płodziliśmy" rok ze wspomagaczami bo całkiem naturalnie nie mogliśmy a drugą za pierwszym razem.Gdy starsza miała 10 mc test ciążowy pokazał dwie kreseczki To jedne z najpiękniejszych chwil w moim życiu... Pozdrawiam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                        Pierwszy raz zaszłam w ciążę w ubiegłym roku we wrześniu i to była ewidentna wpadka, której finał zakończył się pustym pęcherzykiem i poronieniem... Podczas drugiej owulacji znów zaszłam w ciążę co było nieplanowane (a raczej planowane tyle, że później-ze względów bezpieczeństwa). Teraz wkraczam w 3 trymestr i nie mogę się doczekać kiedy przytulę swoją Lolę


                        'Poznasz głupiego po czynach jego!'
                        Chcieć to móc!

                        Skomentuj


                          Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                          U mnie była wpadka. O drugim dziecku narazie nie mysle.


                          Skomentuj


                            Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                            No cóż u mie była wpadka,a poród wypadł akurat w samym środku sesji egzaminacyjnej,ale nie było tak źle

                            Skomentuj


                              Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                              u mnie wpadka
                              ale jaka śliczna

                              Skomentuj


                                Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                                witam jestem w 3 nieplanowanej ciąży po 10 latach przerwy od ostatniej pierwsze dwie były z pierwszym mężem a ta z drugim po 8 latach po ślubie mąż ma już18 i 17 lat dzieci gdy zaszłam w ciąże byłam przerażona i sama nie bardzo wiedziałam jak to będzie po tylu latach mąż niby normalnie przyjął wiadomość o dziecku a po 4 miesiącach oznajmił mi że nie chciał tego dziecka ,to cholernie boli unika kontaktów bliskich sam na sam być może to forma kary nie wiem być może nie jest mi dane przeżyć ciążę w sposób piękny

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X