Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża planowana czy wpadka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

    Oczywiście chciane i kochane nad życieA ma już ponad dwa lataCiążą następna planowana od czerwca ale nadal dzidzi brak
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

      witajcie, u mnie w wieku 36 lat wpadka... jestem w 4 miesiącu.

      Skomentuj


        Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

        moja była planowana...udało się już za drugim razem i teraz jestem szczęśliwą mamą 7.5miesięcznego Samuela...




        http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

        Skomentuj


          Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

          u mnie była wpadka w wieku 18 lat, a w swoje 19 urodziny , urodziłam

          Skomentuj


            Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

            Jak najbardziej planowana
            Chociaż staraliśmy sie z mężem przez 4 miesiące, nie traciłam nadziei i się udało.Zaszłam w ciąże i urodziłam córeczke.

            Skomentuj


              Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

              Witam, moja mała też była planowana, chociaż wszyscy wokół sądzą, że to wpadka

              Skomentuj


                Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                My obie ciąże zaplanowaliśmy zdecydowaliśmy sie na dzieci i w obu przypadkach moje zajście w ciążę pozostawilismy losowi czyli w sumie można powiedzieć, ze tak pół na pół


                ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                ---------------------------------------------------

                Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                  hihi a u nas pierwsza planowana, wyczekana, dwa lata czekania i starania, badania, lekarze, zle diagnozy a udalo się druga to niespodzianka, jak corka miala 7 miesiecy okazalo sie, ze czekamy na drugiego dzidziusia. Sex raz na 2 tygodnie i jeszcze nam sie wpadlo. Moze wlasnie dlatego hihihi jeden raz bez gumki i w brzuszku kopie braciszek dla córci Nie żałuję, choć trochę się boje jak to bedzie, dwa maluszki w domu i boje sie zmeczenia, nieprzespanych nocy tak szybko... dopiero corcia zaczela je przesypiac, a w maju juz urodzi sie braciszek. Ach. Cuda sie zdarzaja, a lekarz mowil, ze nie wiadomo, czy choc jedno bede miala.

                  Skomentuj


                    Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                    Hej... plany były i owszem. ) ale na 2010, hehe
                    Jednakże od 24 lipca 2009 jestem mamą i baaardzo się z tego cieszę


                    Skomentuj


                      Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                      Moja koleżanka z kolei jeszcze przed ślubem nasłuchała się, że wszystkim wokół ciężko zajść w ciąże, więc zdecydowała się zacząć próbować jeszcze przed ślubem (a datę ślubu miała ustaloną z dwuletnim wyprzedzeniem ) Zaczęli się starać pół roku przed ślubem... i udało się za pierwszym razem Podczas ceremonii miała już duży brzuch Wszyscy spekulowali, że wzięli ślub tylko ze względu na dziecko, choć oni już od dawna mieli wszystko ustalone i opłacone. Ale wiecie, jak działają plotki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                        pierwsze planowane, kolejnedwie to wpadki przynajmniej ja ich nie planowałam...niewiem jak ich tatus. pzdr dla wszystkich

                        Skomentuj


                          Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                          Witajcie
                          u nas wpadka, chociaż jak już się dowiedzieliśmy, że jestem w ciąży to nie było mowy o załamaniu czy smutku. Cieszymy się z tego co dał nam los, mimo że troszkę skomplikował życie i wywrócił je nam do góry nogami

                          Skomentuj


                            Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                            mam jedno dziecko - wpadka.
                            Bardzo kocham mojego synka, ale to co się stało z moim życiem po jego urodzeniu nie podoba mi się ani trochę.

                            Skomentuj


                              Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                              Moja była planowana i mam kochaną córeczke;];]zaraz po slubie zesmy zaplanowali i nam sie udało ;];]

                              Skomentuj


                                Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                                Moja ciąża była po części planowana a po części wpadka.Z partnerem planowaliśmy ciąże zaraz po ślubie,uważaliśmy że to najlepsza lata (25)żeby miec dziecko,jednak los zadecydował za nas 4 miesiące przed ślubem zaszłam w ciąże.Bardzo cieszymy się z tej wpadki i nie wyobrażamy sobie życia bez naszej ukochanej córeczki,która nie dawno skończyła roczek.Życzę każdemu takiego zrządzenia losu))

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X