Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża planowana czy wpadka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

    Cześć.
    U mnie była jak najbardziej planowana ciąża.
    Najpierw wizyta u ginekologa czy wszystko jest ok, a później brałam kwas foliowy przez trzy miesiące przed poczęciem. Także moja Klaudia to najbardziej planowane dziecko . Już roczek cieszymy się, że jest z Nami.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

      Obie ciąże planowane,na jedną czekalismy 11miesięcy na drugą 12

      Skomentuj


        Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

        Wpadka i niewpadka.... Chcieliśmy dzidzie ale cały czas sobie tłumaczyliśmy że dom w pierwszej kolejności. Ale jak zaczęłam się zastanawiać, że sprawa budowy domu może potrwać około 3 lata począwszy od kredytów skończywszy na przeprowadzce to się wystraszyłam. Zawsze chciałam mieć dziecko przed trzydziestką i doszłam do wniosku że mogłabym nie zdążyć. I w sumie nie planując zaszliśmy w ciążę, bo tak naprawdę, aż tak szczególnie się nie pilnowaliśmy ;P
        Zapraszam, zagłosuj http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1400

        Skomentuj


          Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

          Witam moja pierwsza ciąża była planowana a a teraz staramy się o drugiego dzidziusia , więc jak narazie wszystko jest planowane a co jeszcze życie nam przyniesie to zobaczymy. Pozdrawiam Wszystkich

          Skomentuj


            Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

            Moja była planowana, czekałam na ciąże cały rok a kiedy myślałam że nie mam szans na to czego tak bardzo pragnę wtedy, na teście pokazały się dwie kreski.. Teraz jestem w piątym miesiącu i nie moge doczekać się rozwiązania

            Skomentuj


              Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

              Moja ciąża to była typowa wpadka. Wszystko było pod kontrolą i tu nagle buuum. Pierwszy moment był przerażający, też ze względu na mój młody wiek. Ale teraz już wiem, że mój siedmiomiesięczny Bąbelek to moje i męża największe szczęście. Więcej Bobasków nie planujemy.... ale kto wie... może znowu jakaś miła wpadka?

              Skomentuj


                Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                W moim przypadku była to planowana ciąża,chodz za nim się udało minęło 7 miesięcy,jestem szczęsliwa i mam termin na styczeń

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                  Witalcie!! U nas To była wpadka ale jakos tak na życzenie bardziej bo zero zabespieczenia i po roku zaszlam w ciąże! Teraz nasza Córcia na roczek i jest najcudowniejsza na całym świecie!!!

                  Skomentuj


                    Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                    U mnie była zaplanowana co do dnia.Juz długo przed slubem wiedziałam kiedy będę chciała urodzić.I mam cudownego syna

                    Skomentuj


                      Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                      Czesc Dziewczyny My nie planowalismy dziecka ale tez nie robilismy nic zeby go nie bylo Nasza corcia urodzi sie 21 stycznia 2010


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                        ciąża planowana i się udało za pierwszym razem, po 3 tygodniach zrobiłam test i wyszedł pozytywnie, teraz Krystianek ma już skonczone 8 miesiecy
                        Czy istnieje perkusja w pudełku ? Jasne że tak . Zapraszam Cię na jedyne Polskie, największe forum o cajonach https://www.facebook.com/groups/polishcajon/

                        Skomentuj


                          Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                          niestety wpadka nie ten czas, nie to miejsce... ale trzeba żyć dalej i cieszyć się tym co mam

                          Skomentuj


                            Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                            Moja ciąża była zaplanowana. Cztery lata po ślubie zdecydowaliśmy z męzem że pora na nowego członka rodziny. Norbert na już 11 miesięcy i jest dla nas ogromnym szczęściem. Ponieważ oboje z mężem mamy dużo rodzeństwa i uważamy że jedno dziecko to stanowczo za mało już planujemy drugą ciąże.

                            Skomentuj


                              Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                              Napisane przez nicole00 Pokaż wiadomość
                              niestety wpadka nie ten czas, nie to miejsce... ale trzeba żyć dalej i cieszyć się tym co mam
                              nicole nie wiem czy jestes w ciazy czy juz masz dziecko,ale ciesz sie,bo to wielkie szczescie,,,,a kto wie co bedzie za x lat,napewno los sie do ciebie usmiechnie
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                                Hmm.. Szczerze powiedziawszy to wpadka.. ; )) Ale bardzo się ciesze,że będe miała swoją pocieche. ; DD To najpiękniejszy prezent jakim mogłam dostać. ; D Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy. ; )

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X