Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża planowana czy wpadka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam, u nas było maleństwo planowane, chociaż wolałabym wpadke, ponieważ to ciągłe czekanie na okres przez kilka miesięcy dało nam nieźle w kość


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

      u mnie to byla planowana wpadke staralismy sie tylko 5 dni a ja o ciazy dowiedzialam sie w swoje urodziny

      Skomentuj


        Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

        Hej,

        u mnie to dziwna sprawa pierwsza ciąża- szaleńcza miłość, myśli o założeniu rodziny (tylko myśli) później wiadomość z WKU bilet do wojska i fasolka w brzuchu więc można powiedzieć planowane z głową w chmurach .. druga ciąża totalna wpadka rok po CC której nie zamieniłabym za nic w świecie , chociaż przepłakałam chyba całą ciążę niepotrzebnie.. Trzecia ciąża planowana wpadka przez męża- kiedy dowiedział się że chcę mieć trójke dzieci ale to trzecie żeby pojawiło się przy 30 - nie czekał pojawiło się po 9 m-c

        Dziecko to dar i wielkie szczęście aa trójka too szczęślwia cyfra dla naszej rodzinki






        http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

        Skomentuj


          Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

          Steffka fajowo masz
          gromadkę sobie odchowasz,to wielkie szczęście mieć aż TRÓJKĘ
          FROCH

          Skomentuj


            Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

            Miss nic straconego jeszcze wszystko przed Tobą to nie takie trudne jakby sie wydawało hehe
            ale nie powiem cieszę się (narazie) że tak sie życie poukładało młoda jestem wiec mam sił i pomysłow wiele hehe a potem to juz nic tylko szalec mi pozostanie
            teraz ciężko jak trójeczka zachoruje szpital domowy a ja w roli pielęgniarki i doktora hehe alee tak bez chorob to fajnie dwojka najstarszych do przedszkola a ja z malutki w domu wiec mam czas żeby nacieszyc się malenstwem moim

            pozdrawiam






            http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

            Skomentuj


              Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

              hmmm moja pierwsza ciąża to wpadka totalna miałam wtedy 17 lat druga była planowana ale nic z tego nie wychodziło i daliśmy sobie spokój myśleliśmy ze drugie dziecko nie jest nam pisane a tu się okazuje ze jestem w 16 tygodniu ciąży






              Skomentuj


                Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                My planowalismy ze rok po ślubie zaczniemy sie starac. Tylko ze zawsze mówilismy rok po ślubie dziecko no i co rok po była juz z nami. Planowana w tym niepalnoanym czasie.
                Tak naprawde to totalnie nieplanoana a najlepsze jest to ze jak sie okazało to prawdopodobnie dniem zapłodnienia była nasza noc poślubna, bo poxniej już mieliśmy dużo zajęc i mało czasu dla siebie. Teraz jest z nami mój skarb najwazniejszy na świecie i za nic bym tego nie zmieniła
                Oczywiście drugie mamy w palnach ale to jeszcze nie teraz za jakis rok może.
                Dopiero wtedy napiszę czy była planowana nastepna czy nie

                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                  U mnie teź ciąże były planowane ;-))
                  synek w styczniu skończy 3 latka, a ja obecnie jestem w 7 tyg ciąży ;-d
                  Pozdrawiam!

                  Skomentuj


                    Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                    My tak planowaliśmy od kilku lat ale zawsze coś bo czasu brak a dziecko potrzebuje uwagi a to dorobic sie najpierw trzeba bo dziecko kosztuje i tak w kółko.Mój facet ciągle mnie namawiał że jakoś tam będzie, on bardzo chciał a ja że musimy byc odpowiedzialnymi i świadomymi rodzicami i że jeszcze nie teraz że w nastepnym roku może.....no i ja wpadłam on nie bo na to liczył - tak czy inaczej jestem w 15 tc i sie ciągle oswajam z tym wszystkim bo zaskoczyło mnie to troszkę....ale do końca nie dociera do mnie jeszcze że będę mamą ....:

                    Skomentuj


                      Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                      Dla nas ciaża była zupełnym zaskoczeniem, początkowo byłam przerażona Niepotrzebnie wylałam wiele łez... Teraz nie cofnęła bym czasu za żadne skarby świata i nie mogę się doczekać chwili kiedy nasze maleństwo będzie z nami

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                        Ja dwa tygodnie temu dowiedziałam się,że zostane mamą totalny szok zastanawiam się co będzie dalej.Mam już jedną 20 miesięczną córeczke i ta druga ciąża mnie przeraża

                        Skomentuj


                          Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                          człowiek z czasem się oswaja z myślą, że będzie na świecie nowy dzidziuś. Chociaż ja teraz nie chciałabym drugiego dziecka, bo psychicznie nie jestem gotowa, ani finansowo nie stać mnie na to. mam nadzieję, że nie przeżyję szoku



                          Skomentuj


                            Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                            pierwsza ciąża 12 lat temu była wpadką a kiedy wszystko było poukładane
                            okazało się że znowu wpadka ale dzięki temu mamy super parkę

                            Skomentuj


                              Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                              mnie przerażała druga ciąża ryczałam po nocach i bałam się mężowi powiedzieć o tej niespodziance ale on bardziej się ucieszył ode mnie. teraz Jula ma 9 miesięcy starszy syn tylko 12 lat może to trochę inna sytuacja ale głowa do góry zdarzają się gorsze rzeczy

                              Skomentuj


                                Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                                witam jestem nowym uzytkownikiem pierwsza ciaza to wpadka ale zato 2 nie planowana

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X