Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Komu chłopca komu dziewczynkę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    u mnie się sprawdziło
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez szamana Pokaż wiadomość
      Carin głupie, głupie, ale nie chodziło mi o to, aby ktoś brał to na poważnie
      Wiem, wiem hehe

      Skomentuj


        Mam chinski kalendarz...

        Mam chinski kalendarz jesli Cie interesuje 90%zajsc w ciaze zgadza sie i nie decyduje o tym zadna dieta itd.moj e-mail BOCJA@interia.eu.....Z checia Ci pomoge,poniewaz ja tez bede planowala z tego kalendarza.Serdecznie Pozdrawiam.Dorota.

        Skomentuj


          A mi się to nie sprawdziło

          Skomentuj


            Napisane przez sfsakaA Pokaż wiadomość
            Jak konkretnie zaplanować chłopca? Macie jakieś rady???
            Wiem jak zaplanowac chlopca.Trzeba tylko podac date swoich urodzin i chetnie pomoge.Serdecznie Pozdrawiam.BOCJA@interia.eu

            Skomentuj


              trzeba mojego męża zapytać zrobił już dwóch ha ha
              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

              Skomentuj


                mam cos podobnego ale bardziej dokladnego

                Skomentuj

                •    
                     

                  a może sposób na dziewczynkę?
                  KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                  Skomentuj


                    Jaroszka mój m. ostatnio kumplowi tłumaczył, że jak chce dziewczynkę to musi prawe jądro ucisnąć, a z lewego wypuścić a na chłopca to odwrotnie....Kurczę żarty się mnie trzymają na noc
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      Ja słyszałam że znaczenie mają dni cyklu.Sex przed i w trakcie owulacji będzie dziewczynka, tuż po chłopczyk,u mnie się sprawdziło mam parkę.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                        Jaroszka mój m. ostatnio kumplowi tłumaczył, że jak chce dziewczynkę to musi prawe jądro ucisnąć, a z lewego wypuścić a na chłopca to odwrotnie....Kurczę żarty się mnie trzymają na noc
                        to ja miałam wczoraj to samo ANIK a co tam tyle mi zostało
                        Last edited by jaroszka80; 13-08-2009, 09:31.
                        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                        Skomentuj


                          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                          Ja słyszałam że znaczenie mają dni cyklu.Sex przed i w trakcie owulacji będzie dziewczynka, tuż po chłopczyk,u mnie się sprawdziło mam parkę.
                          ja długo liczyłam sprawdzałam i śledziłam cykl ale dzidzi nie było żadnej nie mówiąc już o płci i kiedy najmniej się tego spodziewałam pojawił się drugi synek i cóż jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ha ha niektórzy same panny w domu mają bo chłopaka nie mogą ustrzelić a z tym co piszesz ANNO to nie jest 100% w jakimś poradniku pisało że to sposób na 80% skuteczności to trzeba po prostu brać co dają ha ha
                          KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                          Skomentuj


                            czasem trzeba słuchać starszych..

                            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                            Ja słyszałam że znaczenie mają dni cyklu.Sex przed i w trakcie owulacji będzie dziewczynka, tuż po chłopczyk,u mnie się sprawdziło mam parkę.
                            Hej mam już córkę,na chłopca podpowiedziała mi teściowa,od pierwszego dnia okresu odliczyłam 13 dni.Przez 13,14 i 15 pierwsze dni płodne sex sex sex..nam sie udało bedzie chłopak.

                            Skomentuj


                              A dodam jeszcze że udało nam sie za drugim podejściem..pozdrawiam

                              Skomentuj


                                Odp: też tak słyszałam...

                                Napisane przez ram272 Pokaż wiadomość
                                chłopcy "wychodzą w pierwszym dniu cyklu" zresztą u mnie się sprawdziło mam dwóch wspaniałych synków POWODZENIA DZIEWCZYNY!!!
                                padam normalne sikam....
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X