Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test Ciążowy:-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Tak to by była moja pierwsza ciąża , najbardziej w kurza mnie to że latka lecą i nie chciałabym urodzić pierszego dziecka późno bo jestem świadoma swojego wieku , co do wiesiołka , magnezu , witamin , cynku , picia ziół itp chyba zostanę ekspertem , szczerze tak w ciągu miesiąca to nie ma jakieś nagonki myślowej pojawia się dopiero kiedy przychodzi czas na @ , i jak już przychodzi to jest lipa , czasem myśle że dziecko nie jest nam poprostu dane i trzeba się z tym pogodzić.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      A ja myślę, że to kwestia czasu...

      Skomentuj


        #78
        Dziewczyny pisałam wam że u mnie wynik pojawił sie po ok 10-15 minutach. W ulotce jest zresztą napisane że czasem test może wykazać fałszywie pozytywny wynik np. przy cyscie jajnika, a torbiele to właśnie nic innego....ale jeśli wynik pokazuje się po upływie minuty no to gratulujęfasolka juz napewno rośniepozdr.

        Skomentuj


          #79
          sayapoamore A chciałabyś mieć drugiego synka czy córusie? Ja czuję, że będę miała małą dziewuszkę , na 100% nie jestem pewna, ale to takie wewnętrzne przeczucie. Ja się urodziłam taką kluską 52cm i 4.060kg, dlatego mam cichą nadzieje, że moje maleństwo będzie ciut mniejsze.

          Skomentuj


            #80
            Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
            sayapoamore A chciałabyś mieć drugiego synka czy córusie? Ja czuję, że będę miała małą dziewuszkę , na 100% nie jestem pewna, ale to takie wewnętrzne przeczucie. Ja się urodziłam taką kluską 52cm i 4.060kg, dlatego mam cichą nadzieje, że moje maleństwo będzie ciut mniejsze.
            hehehe Carin .. ale się uśmiałam po Twoim poście hehe! Hmmm... no ja bym chciała mieć dziewczynkę.. bo chłopca już mam.. zresztą od zawsze marzyłam o córeczce.. zresztą zobaczymy co los da..oby było zdrowe !

            ale mimo wszystko najbardziej ciekawi mnie ktory to tydzien!

            Skomentuj


              #81
              Wiem że to kwestia czasu , ale ja za zbytnio czasu już nie mam , stwiedziliśmy z mężem że jeśli do 30 nam się nie uda to adoptujemy .

              Skomentuj


                #82
                sayapoamore No właśnie najważniejsze żeby było zdrowe, lekarz mi cały czas powtarza "ooo dziewczyna młoda to i dzidzia zdrowa będzie" , chociaż przed ciążą chciałam mieć synka , a teraz to już mi bez różnicy.

                Kaga 30? Znam Panią która przed 40 (37 czy 38lat) urodziła śliczną zdrową córeczkę, tyle, że była malutka, 30 lat to nie jest jeszcze dużo. A już tym bardziej jak kobitka o siebie dba . Spójrz na sayapoamore, po 2 latach starań jest w ciąży .

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Carin a ile Ty masz latek teraz?
                  i ciekawi mnie czy też masz taki duży brzuszek?? bo ja kurcze jak na początek to mam brzuch jak na 4 miesiąc:| wiem, bo już kiedyś w ciąży byłam i miałam taki sam duży ale tak jak mówie coś koło 4 msc. dopiero..

                  Pozdrawiam;-)

                  Skomentuj


                    #84
                    Wiem , i wiem że teraz coraz więcej dziewczyn decyduje się na późne macierzyństwo , ale ja nie mam zbyt dobrych przykładów co do macierzyństwa w tym wieku , moja mama urodziła młodszą siostre właśnie w wieku 30 lat miała powikłania a potem nie miała już cierpliwości . Więc może z tego wynikać umnie lęk .

                    Skomentuj


                      #85
                      sayapoamore Ja mam 20 lat. Przed ciążą ważyłam przy wzroście 169cm 55kg, w drugim miesiącu wazyłam 57kg, a teraz 55,5kg, więc jeśli chodzi o brzuszek to tak nieszczególnie go widać. A szkoda Chociaż ja już tam jakiś zarys widzę, czasem nałapie całe powietrze z mieszkania wypnę brzuch i lecę się mężowi pochwalić ;D a on się cieszy, że już coś widać, a później wieczorem jak dotyka brzuszka to dziwi się, że już go nie ma Wtedy mu mówię, że po prostu tak leżę hihi. Ale moja mama w ciąży przytyła 20kg! A brzuch zaczął jej rosnąć dopiero koło 5 miesiąca.

                      Kaga Pewnie będzie tak, że już zrezygnujesz, a tu niespodzianka będzie już na Ciebie czekać . Każda kobieta przechodzi ciąże inaczej, możliwe, że mimo iż Twoja mama miała powikłania Twoja ciąża poszłaby jak po maśle. Nie ma się co do końca sugerować.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        [QUOTE=Carin;52743]sayapoamore Ja mam 20 lat. Przed ciążą ważyłam przy wzroście 169cm 55kg, w drugim miesiącu wazyłam 57kg, a teraz 55,5kg, więc jeśli chodzi o brzuszek to tak nieszczególnie go widać. A szkoda Chociaż ja już tam jakiś zarys widzę, czasem nałapie całe powietrze z mieszkania wypnę brzuch i lecę się mężowi pochwalić ;D a on się cieszy, że już coś widać, a później wieczorem jak dotyka brzuszka to dziwi się, że już go nie ma Wtedy mu mówię, że po prostu tak leżę hihi. Ale moja mama w ciąży przytyła 20kg! A brzuch zaczął jej rosnąć dopiero koło 5 miesiąca.


                        Carin to w końcu ile to masz lat.. na jednym wątku piszesz, że jak zaszłaś w ciąże to miałaś 18 lat, a teraz od 3 miesięcy masz 19.. a tu na tym wątku piszesz, że masz 20?coś tu jest nie tak..;>

                        Skomentuj


                          #87
                          Zaokrągliłam sobie do góry... Przepraaszam, dostane po tyłku?

                          Skomentuj


                            #88
                            ehehehe... nie nie.. ale tak nieładnie;-) w przyszłości będziesz sobie zaokrąglać w dół

                            Skomentuj


                              #89
                              Możliwe ;D ale to po 40 . Jej ale się cukierasów nażarliśmy. Zaraz pęknę.

                              Skomentuj


                                #90
                                A swoją drogą Carin to w wieku 18 lat wychodzi się teraz za mąż? nie z przymusu:]?!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X