Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test Ciążowy:-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mi dodatkowo cierpnie miednica. W miejscu kosci biodrowych mam bardzo slabe czucie. A innym razem czuje po spaniu jakby mi sie majtki wrzynaly (ktorych z reszta w nocy nie nosze). To normalne?

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Nusiak Pokaż wiadomość
      Kaga ja brałam duphaston w czasie ciąży, więc nie doradzę. Ale jeśli Twój
      lekarz jest kompetentny i mu ufasz to nie masz się czego obawiać, że coś
      źle powiedziała. A jak coś to zadzwoń i powiedz, że zapomniałaś jak
      teraz masz przyjmować te leki. Jeśli powtórzy to co w gabinecie to masz
      sprawę jasna
      Hehehe ja też brałam duphaston i niestety nie mogę Ci Kaga pomóc.. Zrób tak jak mówi Nusiak zadzwoń do niej i zapytaj jeszcze raz powiedz, że zapomniałaś.. ;-)

      Skomentuj


        Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
        Mi dodatkowo cierpnie miednica. W miejscu kosci biodrowych mam bardzo slabe czucie. A innym razem czuje po spaniu jakby mi sie majtki wrzynaly (ktorych z reszta w nocy nie nosze). To normalne?
        ooooohhhh Carin tworzymy zgrany duet Ty nie nosisz w nocy majtek a ja stanika..

        Skomentuj


          Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
          ooooohhhh Carin tworzymy zgrany duet Ty nie nosisz w nocy majtek a ja stanika..
          Hehehe no (nie zakladam majtek, bo i tak budze się bez nich ) ja tam nosze stanik, bo by mi cycochy odpadły ;D Bez ciązy ważylam okolo 55kg a stanik mialam DD, teraz juz sie w to nieszczesne podwojne D nie mieszcza... Na szczescie nie sa juz takie wrazliwe.

          Skomentuj


            Tak zrobie tylko że minus jest taki że ona będzie dopiero w czwartek

            Skomentuj


              Ale nie możesz zadzwonić?


              Skomentuj


                zadzwonie , moze mi powiedza z recepcji bo chyba musi byc w karcie zapisane

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                  Hehehe no (nie zakladam majtek, bo i tak budze się bez nich ) ja tam nosze stanik, bo by mi cycochy odpadły ;D Bez ciązy ważylam okolo 55kg a stanik mialam DD, teraz juz sie w to nieszczesne podwojne D nie mieszcza... Na szczescie nie sa juz takie wrazliwe.
                  Wow..:P Carin no to nieźle.. DD? Huh!!:] hmmm.. ja przed ciążą miałam 75B a teraz to nawet nie chce wiedzieć ile.. idę w sobotę na zakupy staników.. to się dowiem

                  Skomentuj


                    Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                    Wow..:P Carin no to nieźle.. DD? Huh!!:] hmmm.. ja przed ciążą miałam 75B a teraz to nawet nie chce wiedzieć ile.. idę w sobotę na zakupy staników.. to się dowiem
                    Tez sie musze wybrać, bo chodze w takich do gorsetow nie wiem jak on sie nazywa. W sumie późno mi cycochy urosły ale jak już zaczęły to rosły i rosły.

                    Ale nowina! Poczułam moją dzidzie! To chyba to ^^

                    Skomentuj


                      Nie pamiętam co to były za tabletki,ale wolałam nie ryzykować.Nie wie czy istnieją bezpieczne leki na wywołanie okresu jeżeli jest się w ciąży,ale myślę,że raczej nie.
                      Ostatnio moja bratowa miała ten sam problem,tylko,że ona wzięła te tabletki i po tygodniu nic się nie wydarzyło,więc poszła do innego lekarza.Okazało się,że była w 9 tygodniu ciąży,ale ciąża była już martwa.Dalej był szpital i łyżeczkowanie,nic przyjemnego.
                      Moim zdaniem jeżeli któraś z was nie jest pewna ciąży,czy opinii lekarza warto wybrać się na konsultację do innego lekarza.Nie lekceważcie swoich przeczuć,bo szkoda waszego zdrowia i życia dziecka.Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Eda tak jak dziewczyny pisaly sa tabletki o szeroko zakrojonym zakresie dzialania, w razie ciazy podtrzymuja ja a w razie braku @ wywoluja go - jesli jestes w ciazy zadne tabsy okresu nie wywolaja co jest chyba logiczne przy przeswiadczeniu ze wiesz dokładnie co to @.
                        Twoj przyklad ktory podalas nie powinien sie pojawic gdyz nie masz pewnosci ze to tabletki spowodowaly zakonczenie ciazy.Teraz wiele ciaz konczy sie niepowodzeniem z tabletkami czy bez.
                        Mysle tez ze zanim oskarzysz o cos lekaza bo ciaze twoich kolezanek sie zakonczyly a braly jakies tabletki powinnas pierw zaciagnac jezyka i sie upewnic ze masz racje by nie psuc komus bezpodstawnie opinii z powodu swej niewiedzy.
                        Last edited by Goplana; 24-03-2009, 18:24.

                        Skomentuj


                          Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                          Eda tak jak dziewczyny pisaly sa tabletki o szeroko zakrojonym zakresie dzialania, w razie ciazy podtrzymuja ja a w razie braku @ wywoluja go - jesli jestes w ciazy zadne tabsy okresu nie wywolaja co jest chyba logiczne przy przeswiadczeniu ze wiesz dokładnie co to @.
                          Twoj przyklad ktory podalas nie powinien sie pojawic gdyz nie masz pewnosci ze to tabletki spowodowaly zakonczenie ciazy.Teraz wiele ciaz konczy sie niepowodzeniem z tabletkami czy bez.
                          Mysle tez ze zanim oskarzysz o cos lekaza bo ciaze twoich kolezanek sie zakonczyly a braly jakies tabletki powinnas pierw zaciagnac jezyka i sie upewnic ze masz racje by nie psuc komus bezpodstawnie opinii z powodu swej niewiedzy.
                          GOPLANKO w 100% popieram
                          i Pozdrawiam;-)

                          Skomentuj


                            witam

                            witam
                            zrobiłam test ciazowy-wynik ujemny,badanie krwi rowniez ujemny,jednak nie odebrałam go osobiscie tylko telefonicznie.czy jest mozliwosc ze doszło do pomyłki przy tescie na krew.a @ jak nie tak nie ma ..nie wiem co o tym myslec.moze powinnam isc na usg,i wtedy bedzie wszystko jasne o co chodzi?????co miesiac miałam raczej regularna @ a teraz jej nie ma
                            moze ktoras z was miała podobny przypadek i pozniej sie okazało jest w ciazy.pozdrawiam

                            Skomentuj


                              witam
                              pobolewa mnie w dole brzucha,zrywa mnie do wymiotów,takie uczucie jakby cos miała w gardle,wrazenie pieczenia piersi i swedzenie,nie mierzyłam temp.prosze o odpowiedz

                              Skomentuj


                                Mozliwosc ze doszlo do pomylki jest zawsze. Ja bym poszla ponownie na bete - USG moze nic nie wykazac jesli to wczesna ciaza. Jesli beta sie potwierdzi polecam wizyte u lekarza - Twoje objawy moga byc tylko dzielem psychiki ale tez choroby.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X