Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test Ciążowy:-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
    chcę ale muszę poczekać trochę bo róznica wieku 6 lat jak dla mnie idealna
    a więć następnego bobaska zaplanowaliśmy na luty 2014 (to się naczekam)
    Ale jak ładnie Ci się to udaje Różnica między Mają i Julą prawie idealnie 6 lat .

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
      hehehe KOCHAM dzieciaki.. nic mi nie sprawia takiej radości jak mój maluszek ukochany.. najchętniej zostałabym przedszkolanką.. ale hehe.. to nie ode mnie zależy.. jak widać.. po urodzeniu Kubusia chciałam drugie dziecko odrazu.. i co?? i musiałam czekać całe 2 lata.. no ale wkońcu jest fasolcia..!!! i dziewczyny nie macie pojęcia jak się cieszę..że mój Kubuś będzie miał rodzeństwo.. :-)
      A ogólnie jak się czujesz?

      Skomentuj


        Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
        A ogólnie jak się czujesz?
        Carinno kurna jak w pierwszej ciąży wymiotowałam po 8-9 razy tak teraz narazie spokój.. choć dziś z rana wydawało mi się to nieuniknione.. jedynie co to czuję okropny ból piersi( i czasem mnie w brzuszku coś kłuje przez cały dzień z małymi przerwami, ale Gin mówiła, że to nic złego.. więc się nie obawiam.. ;-) a Ty jak się czujesz?:-)

        Skomentuj


          Ja miałam depresję poporodową po pierwszym porodzie i powiedzialam sobie nigdy więcej ale latka lecialy, koleżanki miały już po dwoje no i ja się zdecydowałam a teraz żałuję ze tak póżno..


          Skomentuj


            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
            Ja miałam depresję poporodową po pierwszym porodzie i powiedzialam sobie nigdy więcej ale latka lecialy, koleżanki miały już po dwoje no i ja się zdecydowałam a teraz żałuję ze tak póżno..
            No 9 lat różnicy to jak dla mnie trochę za długo.. ja mam brata o 7 lat młodszego w zasadzie czuję, że jakoś nie mamy o czym zabardzo rozmawiać..;-)

            Skomentuj


              Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
              Carinno kurna jak w pierwszej ciąży wymiotowałam po 8-9 razy tak teraz narazie spokój.. choć dziś z rana wydawało mi się to nieuniknione.. jedynie co to czuję okropny ból piersi( i czasem mnie w brzuszku coś kłuje przez cały dzień z małymi przerwami, ale Gin mówiła, że to nic złego.. więc się nie obawiam.. ;-) a Ty jak się czujesz?:-)
              Ja wymiotuje z 2-3 razy dziennie, muszę dużo pić żeby się nie odwodnić. No i dopadło mnie takie czucie pustki... A niedawno spadłam z krzesła, tzn. niby na nogi ale nie byłam przygotowana i mnie później przez jakiś czas bolało miejsce w okolicy płuc, mam nadzieje, że się nic nie stało. Położyłam się szybko. Żadnego krwawienia, ani bólu brzucha nie miałam.

              Skomentuj


                Sayapoamore u Ciebie w Rzeszowie też taka pogoda słońce świeci a za chwilę deszcz lub śnieg? Aha drugą ciążę przechodzilam zupelnie inaczej niż pierwszą ,myślę że u Ciebie będzie tak samo. Bylam zaskoczona tym okropnym bólem piersi bo wcześniej tak niemiałam.
                Last edited by anna31; 24-03-2009, 11:03.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Carin przewalone masz z tymi wymiotami ja dzięki Bogu ich nie mialam.


                  Skomentuj


                    Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                    Sayapoamore u Ciebie w Rzeszowie też taka pogoda słońce świeci a za chwilę deszcz lub śnieg? Aha drugą ciążę przechodzilam zupelnie inaczej niż pierwszą ,myślę że u Ciebie będzie tak samo. Bylam zaskoczona tym okropnym bólem piersi bo wcześniej tak niemiałam.
                    Hehehe tak pogoda pewnie taka sama jak u Ciebie.. a co do bólu piersi to rzeczywiście w pierwszej ciąży nie wiedziałam co to ból piersi.. a teraz przeżywam koszmar.. zwłaszcza w nocy gdy leżę na boku.. a śpię bez stanika.. taki potworny ból..zwłaszcza z boku a Ty długo tak miałaś?? nie pamiętasz pewnie do którego trymestru.. no bo pewnie nie do końca ciąży?

                    Skomentuj


                      Carin ja przez pierwsze 5 miesięcy miałam stały kontakt z toaletą
                      Miałam nawet swoją podusię pod kolana, naszykowaną przez mojego męża w łazience.
                      Ale i tak skończyło się na szpitalu i czopkach. Jakbyś bardzo
                      nie dawała rady to nie wahaj się jechać do szpitala. Mnie mój pierwszy
                      lekarz cały czas zbywał i mówił, że to norma. I cieszę się, że mój mąż mnie zatargał za uszy
                      do szpitala. Dalimi kroplówkę bo wyniki nie były za ciekawe.
                      Czopki pomogły i się wszystko uspokoiło.
                      Last edited by Nusiak; 24-03-2009, 11:18.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Taki okropny ból miałam w pierwszym trymestrze ale i tu muszę Cię zmartwić że bolało cała ciążę ale już mniej. Niemogłam nosić stanika bo mnie jeszcze gorzej bolało


                        Skomentuj


                          sayapoamore gratuluję fasolki

                          Skomentuj


                            witam..
                            u mnie nie jest jeszcze wiadomo czy bedzie 3 fasolka.troszke mnie to przeraza miec 3 dzieci.nie mam warunkow finansowych ani mieszkalnych.mam nadzieje ze wszystko zakonczy sie pomyslne dla mnie.pozdrawiam i miłego dnia.u mnie jest piekna pogode

                            Skomentuj


                              Cześć dziewczynki jak tam po wekeendzie , pogoda dzisiaj chyba wszystkim nie służy chyba że na spanie :P . Mam do was pytanko ostatnio bylam u swojej gin i przepisała mi duspathalon czy jakoś tak , żeby wyregulować to i owo .I tak się zastanawiam bo kazała mi brać po pół tabletki 2 razy dziennie od 16 dnia do 25 tak mi zapisała , ale teraz kazała mi brać odrazu od 11 dnia jak uniej byłam . też tak miałyście bo ja pierwszy raz będę się szprycowała lekarstwami tego typu . I tak się właśnie zastanawiam czy czasem się ona nie zakręciła zbytnio .

                              Skomentuj


                                Kaga ja brałam duphaston w czasie ciąży, więc nie doradzę. Ale jeśli Twój
                                lekarz jest kompetentny i mu ufasz to nie masz się czego obawiać, że coś
                                źle powiedziała. A jak coś to zadzwoń i powiedz, że zapomniałaś jak
                                teraz masz przyjmować te leki. Jeśli powtórzy to co w gabinecie to masz
                                sprawę jasna
                                Last edited by Nusiak; 24-03-2009, 11:48.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X