Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test Ciążowy:-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Noo ja też zazdroszczę ciaży ale ja to dopiero się zdecyduję za kilka
    lat. Nie na moje siły dwójka maluszków

    Nusiak noo niestety... zołza jestem, ale też nie upierdliwa zołza, tylko
    taka złośliwa ale taka żartobliwa złośliwa zołza.... tak bym to ujęła
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Nusiak Pokaż wiadomość
      Ja nie jestem w ciązy, nie wiem jak Tree

      Ale fajnie, że Ty jesteś szczęśliwa i cieszysz się fasolką. Zazdroszczę, ale tak
      pozytywnie
      no kurcze.. to jest dziwne.. ale po tych 2 długich latach.. jakoś nie mogę uwierzyć, że w ciąży jestem.. jeszcze do mnie nie dociera.. a wiem o ciąży już od miesiąca.. no a pozatym mam nadzieje, że to będzie Niunia.. bo chłopca już mam.. ;-) łobuza jednego..;*

      Skomentuj


        mmm.... a mnie się marzy rodzina z samymi chłopami (nie wiem dlaczego ) a mój mąż drugą dziewczynkę chce.. a mnie to by było w sumie wszystko jedno tak sobie pomyślałam...

        życzę Ci dziewuszki w takim razie
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          ja to bym drugiego chciała chłopca właśnie Tree według Twojej teorii,
          jak mam pierwszą córcię to mam większe szanse na synka
          Ale jeszcze nie teraz jeszcze poczekamy


          Skomentuj


            Niech Fasolka rośnie zdrowo..super,też bym chciała być znowu w ciąży....ale brak reproduktora

            Skomentuj


              dobra dziewczynki, żeby nie było, że jestem niewychowana.. to żegnam się i idę zmywać naczynia..;-) i sprzątać..;-) Życzę Wam miłego dnia;-) buziaaaaki:*

              Skomentuj


                sayapoamore gratuluję fasolki

                dziewczyny Wy macie po jednym dziecku to sie nie dziwię że chcecie drugie
                ja mam dwoje i chcę trzecie i włąściwie mogłaby być córka
                a najlepiej bliźniaki


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez froch Pokaż wiadomość
                  Niech Fasolka rośnie zdrowo..super,też bym chciała być znowu w ciąży....ale brak reproduktora
                  Froszku!! prześliczną masz córunię..głowa do góry..!!:*

                  Skomentuj


                    Napisane przez Nusiak Pokaż wiadomość
                    Ja mam brata młodszego o 10 miesięcy
                    Jak już kiedyś pisałam, oboje jesteśmy pokrzywdzeni
                    Bo ja z listopada, czyli robiona z litości w walentynki, a mój brat to
                    wpadka sylwestrowa, bo jest z września
                    Ale mama twierdzi, że to nie prawda
                    Moja niunia też się urodzi we wrześniu, ale to bardziej prezent świąteczny bo z grudnia.

                    Skomentuj


                      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                      sayapoamore gratuluję fasolki

                      dziewczyny Wy macie po jednym dziecku to sie nie dziwię że chcecie drugie
                      ja mam dwoje i chcę trzecie i włąściwie mogłaby być córka
                      a najlepiej bliźniaki
                      ooooh majajula w Twojej wypowiedzi czuję jakiś niedosyt.. to na co czekasz.. kurna.. pouczać chyba nie trzeba jak to się robi..
                      mam nadzieje, że już niedługo dołączysz do zafasolkowanych mamusiek..;]

                      miłego dnia.. i dzięki za gratulacje..;-)*

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Sayapoamore ja ci zazdroszczę tak szybkiej decyzji o drugim dziecku ja zdecydowałam się na drugie dopiero po 9-ciu latach


                        Skomentuj


                          Też bym chiała mieć jedno po drugim. Ale mnie jakaś deprecha dopadła i nie wiem czy się zdecyduję...

                          Skomentuj


                            Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                            ooooh majajula w Twojej wypowiedzi czuję jakiś niedosyt.. to na co czekasz.. kurna.. pouczać chyba nie trzeba jak to się robi..
                            mam nadzieje, że już niedługo dołączysz do zafasolkowanych mamusiek..;]

                            miłego dnia.. i dzięki za gratulacje..;-)*
                            chcę ale muszę poczekać trochę bo róznica wieku 6 lat jak dla mnie idealna
                            a więć następnego bobaska zaplanowaliśmy na luty 2014 (to się naczekam)


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              anna31 noo piękna różnica wieku.... ja też taką preferuję pewnie nie za 9 lat się zdecyduję bo wtedy bym miała już 35 lat, ale za 5-6 lat na pewno
                              wolę taką różnicę, niż jakbym miała się zaharować z dwoma Maluszkami.
                              Ale wiecie.. dla innych to nie problem
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                                Sayapoamore ja ci zazdroszczę tak szybkiej decyzji o drugim dziecku ja zdecydowałam się na drugie dopiero po 9-ciu latach
                                hehehe KOCHAM dzieciaki.. nic mi nie sprawia takiej radości jak mój maluszek ukochany.. najchętniej zostałabym przedszkolanką.. ale hehe.. to nie ode mnie zależy.. jak widać.. po urodzeniu Kubusia chciałam drugie dziecko odrazu.. i co?? i musiałam czekać całe 2 lata.. no ale wkońcu jest fasolcia..!!! i dziewczyny nie macie pojęcia jak się cieszę..że mój Kubuś będzie miał rodzeństwo.. :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X