Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy to już dzidziuś??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Cześć wszystkim dziewczynom!
    To ja jako mama bliźniąt może się wypowiem o sposobie na bliźniaki Niektóre posty, które tu przeczytałam są komiczne. Ja nie łykałam żadnego kwasu foliowego. Nie stosowaliśmy z mężem żadnej antykoncepcji, także to nie była zasługa hormonów. U męża w rodzinie kiedyś tam dawno temu były bliźniaki. U mnie nigdy. I ja urodziłam dwie córeczki dwujajowe- Natalkę i Julkę.
    Dodam też, że nie jestem otyła ani nie urodziłam się w miesiącach od stycznia do maja No, ale dziewczyny zostały poczęte w lipcu czyli w miesiącu letnim.
    Po prostu zbieg okoliczności

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      wietam wszystkie przyszle mamy . jestem najszczesliwsza osoba pod sloncem po 8 miesiacach staran zobaczyla upragnione dwie krechy na tescie . ( wykonalam dwa testy i dwa testy z dwoma kreseczkami )

      Skomentuj


        #48
        Madzia serdecznie gratuluję! Ja też się naczekałam trochę. Rok prawie minął. Po drodze nie obyło się bez przykrości. W lipcu zaszłam, potwierdzone przez lekarza 3 dni po dniu spodziewanej miesiączki, a 2 dni po wizycie u lekarza dostałam krwotoku i nic z tego. A teraz jestem w 20 tygodniu i jestem najszczęśliwsza odkąd tylko pamiętam. Tobie też widzę los udowodnił że nie można się poddawać GRATULUJĘ!!
        Zosia ur.07-07-2010
        wtorek 14:55




        http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

        Skomentuj


          #49
          A ja byłam już u ginekologa, który potwierdził, że jestem w ciąży i to nie miesiąc jak mi się zdawało ale już ponad dwa i mój mały paproszek ma 15mm! Tak więc moje starania o dzidziusia trwały miesiąc czyli udało się za pierwszym razem.

          Skomentuj


            #50
            Serdecznie witam!!!

            Gratuluje wam dziewczyny , bo jest czego!!! My staramy się o dzidzie już od roku i jakoś nam nie wychodzi Od 2tygodni, jakoś dziwnie się czuje, nie chcę się narazie na nic nastawiać bo już tyle razy myślałam że wkońcu... robiłam testa, jedna kreska a potem okres. Mam test i miałam go dzisiaj rano zrobić, ale boje się rozczarowania więc poczekam do niedzieli- bo powinnam dostać okres.
            Pozdrawiam Was

            Skomentuj


              #51
              Lella życze powodzenia! Oby na Twoim teście pojawiły się dwie kreski.


              A ja wczoraj byłam na wizycie kontrolnej. 48mm i tak słodko przebiera już nóziami . Nie chciał(a) dać się zbadać, w końcu się odwrócił(a) i stwierdził(a), że koniec odwiedzin .

              Skomentuj


                #52
                mys sie z dzidzia zdalismy na slepy los (zaraz bedzie mial roczek nasz pierwszy synek) i jakos specjalnie sie nie staralismy o dzidzie, no i nie mierzylam temperatury bo mi sie nie chcialo itp
                i teraz sobie uswiadomilam co moglam czuc przez ostatnie dni...(przy Gabrysku mialam podobne wrazenie i nawet wtedy tez rozmawialam o tym z mezem.

                otoz w niedziele rano (w zeszlym miesiacu w te dni mialam miesiaczke)strasznie mnie bolal jajnik(czy zaraz obok) kiedys wyczowalam jajeczkowanie ale nie bylo to taki mocny bol,
                a wczoraj i w nocy czulam "bol-ucisk?" w jajowodzie.wiec moze od 3 dni jestem w ciazy!!!!!!

                czy mialyscie podobne wrazenie?
                mi sie to zdazylo drugi raz a za pierwszym to byl Gabrys.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Carin to na pewno piękne uczucie zobaczyć swojego aniołka- ciesze się że dobrze się czujecie!
                  Ja dostałam dzisiaj rano okres, ale dobrze się trzymam. Musze się czym zająć bo chyba dostaje obsesji na tym punkcie.
                  Tylko co tu robić jak ciągle pada
                  Miłego dnia dziewczyny

                  Skomentuj


                    #54
                    Robilam dzis test na c była wyraźna linia a na t mało widoczna ale była.Czy moze to oznaczac ze jestem w ciazy??

                    Skomentuj


                      #55
                      Napisane przez gwiazdeczkats Pokaż wiadomość
                      Robilam dzis test na c była wyraźna linia a na t mało widoczna ale była.Czy moze to oznaczac ze jestem w ciazy??
                      Witam.Calkiem możliwe ale powtórz test po kilku dniach.A kiedy miałaś dostać okres?


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        6marca a nie mam nadal. bo ostatnia miesiaczke mialam 6 lutego.

                        Skomentuj


                          #57
                          A masz inne objawy? Typu,ból piersi ,osłabienie, senność i jakiejś przeczucie że coś jest "nie halo"


                          Skomentuj


                            #58
                            tak.senność, bóle piersi, brzucha i głowy. Sama niewiem , jest to mozliwe ale nurtuje mnie to ze zrobiłam test a i tak niewiem czy jestem w ciazy czy nie.

                            Skomentuj


                              #59
                              gwiazdeczkats

                              Robilam dzis test na c była wyraźna linia a na t mało widoczna ale była.Czy moze to oznaczac ze jestem w ciazy??


                              Ja miałam dziś identycznie i nie wiem co o tym myśleć

                              Skomentuj


                                #60
                                No własnie ja tez sie zastanawiam...strasznie ciezko teraz jest bo nie wiem i ciągle o tym myśle.Moze powinnysmy isc do lekarza albo zrobic nastepny test. Na ulotce czytałam ze moze byc tak ze literka T jest słabiej ''pokazana'' ze wzgledu na obecnosc hormonu HcG

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X