Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ortodonta Katowice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • zgryzienski
    replied
    Odp: Ortodonta Katowice

    Ja mogę ci polecić taką metodę wyboru lekarza ortodonty. Popytaj wśród znajomych. Najlepiej takich którzy kiedyś robili aparat ortodontyczny. Moim zdaniem to najlepsza metoda.

    Leave a comment:

  •    
       

  • makalica87
    replied
    Odp: Ortodonta Katowice

    violinek90, zobacz sobie koniecznie na ten poradnik pacjenta, tam masz wszystko dokładnie wytłumaczone.

    Leave a comment:


  • violinek90
    replied
    Odp: Ortodonta Katowice

    A ja mam inne pytanie odnośnie kwestii ortodontycznych. Jak najlepiej dbać o aparat?

    Leave a comment:


  • osylwik
    replied
    Odp: Ortodonta Katowice

    kornela1989, z Katowic do Krakowa wcale nie jest tak daleko. Dla dobrego lekarza warto jechać.

    Leave a comment:


  • tintek28
    replied
    Odp: Ortodonta Katowice

    Mi się wydaje, że DENTestetica jest rozwiązaniem całkiem sensownym. Jak kiedyś potrzebowałam dobrego ortodonty, to znajomi właśnie dość często polecali tę usługę.

    Leave a comment:


  • iwonka24l
    replied
    Odp: Ortodonta Katowice

    Większość gabinetów ma taką możliwość, jedakże mogę Ci na pewno polecić zakład w Mikołowie. Bardzo nowoczesny sprzet do zadań stomatologicznych, taki problem powinni załatwić od ręki. Za przystepną cenę. Wszystkie info: ortodoncja-stomatologia.pl Powodzenia

    Leave a comment:


  • olapomir
    replied
    Odp: Ortodonta Katowice

    Witam, ja z kolei wybielić swoje zęby Możecie polecić jakiś dobry gabinet gdzie istnieje taka możliwość w Katowicach lub w jego pobliżu?

    Leave a comment:

  •    
       

  • aniakatowice
    started a topic Ortodonta Katowice

    Ortodonta Katowice

    Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego, sprawdzonego ortodontę dla dziecka w Katowicach?
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.
       
Working...
X