Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spital na Kopernika w Krakowie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Spital na Kopernika w Krakowie

    Ja rodziłam na Ujastku w kwietniu, a moja siostra na Kopernika w październiku tego roku. Ja byłam super zadowolona i poinformowana, a moja siostra nie. Musiałam jej tłumaczyć jak się dzieckiem zajmować jak karmić, na Kopernika nikt się niczym nie zajmował. Nawet jej nie badali przed wypisaniem, ani nie ogladali szycia nic wogóle. Ja natomiast miałam wszystkie badania, tłumaczyli jak pielegnować maluszka, jak o niego dbać. Na Kopernika niczym się nie interesują.


    Skomentuj


      #17
      Odp: Spital na Kopernika w Krakowie

      qrcze, duża tu niepochlebnych informacji o Kopernika.. Ja rodziłam tam..4 miesiące temu..i jestem bardzo zadowolona1 po pierwsze uratowali mojego synka! po zaalarmowaniu przez położną stało nade mną 4 lekarzy i uważnie obserwowali wydruk ktg (nie, nie miałam tam nikogo znajomego, i nie zapłaciłam ani grosza, i w odpowiednim momencie podjęli szybką i słuszną decyzje o cc. - Kornel był owinięty pępowiną.
      Drogie, przyszłe mamy-taka sytuacja może przytrafić się także Wam! (czego Wam nie życzę-tfu! tfu!) Moja ciąża przebiegała bez zarzutu, nawet podczas przyjęcia do szpitala było wszystko ok! -a poród się skomplikował..
      Na warunki tez nie mogę narzekać-choć na sali poporodowej było nas ok.8 osób-wszystkie po cesarkach. Ja lubię towarzystwo, miałam mase pytań-częśc rzeczy można skonsultować z doświadczonymi mamami. same plusy jak dla mnie!
      ..aniaoffca-napisała, ze daleko do kibelka-tak, z sali n której ja byłam faktycznie daleko..dodatkowo nie zbt przytulnie.. -to jedyny minus!
      szpital na kopernika jest bardzo dobry! pod każdym względem! polecam!

      Skomentuj

             
      Working...
      X