Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Paciorkowiec GBS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Paciorkowiec GBS

    Witajcie, nie zapomnijcie o zalecanym badaniu na nosicielstwo paciorkowca (GBS) w 35-37 tyg. ciąży. Są obecnie już dobre informacje nt. temat, na tym portalu a także na zdrowie.gazeta.pl czy paciorkowiec.pl .
    Pozdrawiam, pati
  •    
       

    #2
    Odp: Paciorkowiec GBS

    Ja będę miała robione badanie na obecność paciorkowca GBS na następnej wizycie w 37 tyg, tylko się zastanawiam czy to trochę nie za późno

    Skomentuj


      #3
      Odp: Paciorkowiec GBS

      Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
      Ja będę miała robione badanie na obecność paciorkowca GBS na następnej wizycie w 37 tyg, tylko się zastanawiam czy to trochę nie za późno
      z tego co się orientuje to w czasie porodu kobieta dostaje antybiotyk aby nie zarazić dzieciątka

      Skomentuj


        #4
        Odp: Paciorkowiec GBS

        A czekajcie jak mozna zbadać sie czy masz takiego paciorkowca?
        bo tyle badań miałam,ze aż sie polubiłam.....

        Skomentuj


          #5
          Odp: Paciorkowiec GBS

          Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
          A czekajcie jak mozna zbadać sie czy masz takiego paciorkowca?
          bo tyle badań miałam,ze aż sie polubiłam.....
          lekarz pobiera wymaz w pochwy - podobnie jak cytologia - u mnie na szczescie okazało sie iz wszystko jest okiej

          Skomentuj


            #6
            Odp: Paciorkowiec GBS

            A to miałam takie badanie,tyle ze i tak miała cesarkę to córa była chyba i tak bezpieczna czy bym miała czy nie xD

            Skomentuj


              #7
              Odp: Paciorkowiec GBS

              Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
              A to miałam takie badanie,tyle ze i tak miała cesarkę to córa była chyba i tak bezpieczna czy bym miała czy nie xD
              Ja też będę miała cc ale lekarz i tak powiedział ze będę miała robione badanie. Dobrze że robią to badanie, bo szwagierka w Islandii nie miał i synek sie zaraził przez co musiał mieć zastrzyki i dłużej leżeć w szpitalu, ale tam do ciąży podchodzą całkiem inaczej

              Skomentuj

                     
              Working...
              X